دوره ی نخبگان پول سازی

ثبت نام دوره نخبگان پولسازی با تضمین 100 میلیون درآمد ماهانه

برای پرداخت و ثبت نام در دوره روی لینک زیر کلیک کنید​

2000
دانشجو داشته که به طرز معجزه آسایی تمامشون بعد از اینکه یک سال مستمر از این فرمول استفاده کردن درآمدهای ماهیانشون به بیش از 100 میلیون تومن رسیده ❤️ ​

قراره تو ده قدم به رویاهات برسی کنارت هستیم تا این قدم هارو برداری

فارغ از این که چند سالته در کدام شهر یا روستا زندگی می‌کنی یا چه تحصیلات و خانواده‌ای داری، زن یا مرد هستی یا این‌که سرمایه اولیه داری یا نداری، راه‌های بسیار زیاد با ظرفیت بسیار زیاد برای کسب ثروت و احساس خوشبختی خیلی زیاد برای تو فراهمه که باید یاد بگیری ببینیشون، درکشون کنی و ازشون بهره‌مند بشی. در این دوره به تو آموزش داده میشه و با تمرین گام به گام مهارتش رو پیدا می‌کنی که به بهترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن از ظرفیت‌های دنیا برای کسب ثروت مالی و روحی بهره‌مند بشی.

توی قدم های اول قراره یاد بگیری که:

این دوره آموزشی در قالب 10 گام طراحی شده که در ابتدا روی باور ها و ناخودآگاه ذهن شما کار میکنه و در هر کدام از این گام ها به بهبود وضعیت فکری و هماهنگی شما با مدار کائنات کمک می کنه و ذهن بیمار شما رو از بیماری فقر پاک میکنه 

توی قدم های بعدی هم​​

در گام های بعدی باورهای جدید و درست رو جایگزین باورهای قبلی میکنه و شما در طول این مسیر هماهنگ و همگام با خدا و کائنات به موفقیت هایی دست پیدا میکنید که هیچ وقت اونها رو ندیده بودید. از جمله راهکارها و کارهایی که در این ده گام با شما جلو میرویم

با گذراندن این دوره چه اتفاقی برای من می افتد؟

 • دیدگاه شما به پول و زندگی به طور کلی تغییر خواهد کرد.
 • دیدگاه شما به خودتان و توانایی‌های‌تان و امکانات و فرصت‌های پیرامون‌تان به‌طور کلی تغییر خواهد کرد.
 • ظرف مدت کوتاهی می‌توانید به درآمد ماهانه بالای ۱۰۰ میلیون تومان برسید.
 • توان حل مسایل پیچیده که قبلا سرگردانتان می کرد را پیدا می کنید.
 • یاد می‌گیرید که چگونه هر چیزی را نیاز دارید به درستی به دست بیاورید.
 • یاد می‌گیرید در هر شرایطی که هستید ثروت فراوان خلق کنید.
 • توان شما برای جذب ثروت و موفقیت دائمی خواهد شد.
 • تمام چیزهایی که در حال حاضر حسرتش را دارید به دست خواهید آورد.
 • سبک زندگی شما به طور کلی تغییر می کند و تبدیل به یک سبک زندگی موفق می شود.

تضمین این دوره چیست​

یکی از اصول پولسازی کسب روزی حلال است. ما اکیدا معتقدیم که شما باید از محتوای آموزشی که در اختیارتان قرار می‌گیرد راضی باشید و نیز بتوانید از آن استفاده مفید بکنید.

ما به شما تضمین می‌دهیم که چنانچه شما این اصول را به‌کار گرفتید و نتوانستید نتیجه بگیرید کل وجه پرداختی شما به‌طور کامل به شما عودت داده می‌شود.

برای ثبت نام چیکار باید بکنم​

شما می‌توانید قبل از اتمام مهلت تخفیف خود که از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود، در همین صفحه بر روی تکمیل ثبت نام کلیک کنید و  واریز وجه خود را انجام دهید.

حتما به‌خاطر داشته باشید که تخفیف شما توسط سیستم تولید شده است و پس از گذشت مهلت ۲۴ ساعته قابل تمدید نیست.

من با گذروندن این دوره به درآمد صد میلیونی میرسم؟

چرا ۱۰۰ میلیون؟ چرا بیشتر نه؟ چرا خیلی بیشتر نه؟

این بسیار بستگی به خود شما دارد. اگر روی استفاده از این اصول تکرار و تمرین کنید مسلما می‌توانید با یک رشد سریع ظرف چند ماه از مرز درآمد ۱۰۰ میلیونی بگذرید و به سمت نتایج بزرگ‌تر بروید.

از روزهای ابتدایی که این اصول را به‌کار می‌برید حتما متوجه تاثیر آن خواهید شد و ورود جریان پول به زندگی‌تان را درک می‌کنید.

پس از آن، تکرار و تمرین نتایج را برای شما رقم خواهد زد.

دوره به چه نحوی برگذار میشود؟

بعد از تکمیل ثبت نام و واریز وجه شما، ظرف حداکثر ۷۲ ساعت پنلی اختصاصی بر روی وب‌سایت رسمی هانوتا برای شما ایجاد می‌شود و اطلاعات آن برای شما پیامک می‌گردد.

تمام جلسات آموزشی برای شما از طریق این پنل در اختیارتان قرار می‌گیرد.

شما به صورت مادام‌العمر به محتوای آموزشی دسترسی دارید و هر زمانی که بخواهید و هر چند باری که بخواهید می‌توانید محتوای آموزشی را تماشا کنید.

 • سامانه آموزشی نخبگان ایران (با نام تجاری سانا) فعال در حوزه آموزش کنکور
 • شرکت بازارپردازان هوشمند آریا (با نام تجاری بیدوپین) فعال در حوزه فروش اقساطی
 • برند تجاری آریسامد فعال در حوزه مد و پوشاک بانوان
 • شرکت تجارت الکترونیک اُوان فعال در حوزه خدمات اپراتورهای همراه
 • برند تجاری بازاررسمی فعال در حوزه خرده فروشی آنلاین
 • موسسه آموزشی پیام روشن ایرانیان (با نام تجاری گروه آموزشی هانوتا) فعال در حوزه آموزش کسب درآمد

ثبت نام دوره نخبگان پولسازی با تضمین 100 میلیون درآمد ماهانه

برای پرداخت و ثبت نام در دوره روی لینک زیر کلیک کنید​

چون مثل بیشتر مردم از سطح درآمد فعلی خودت راضی نیستی و تا به حال راه‌هایی که برای درآمد و زندگی بهتر بهت ارائه شده نظیر درس خوندن و کار و تلاش زیاد و چسبیدن به آب باریکه و … نتیجه دلخواهتو بهت نداده و در عمل از مسیر اصلی دورت کرده.

اول از همه بخاطر داشته باشید که این یک هزینه نیست، بلکه بزرگ ترین و موثرترین سرمایه گذاری شما در طول زندگی تان است. بخصوص که طبق تجربه دانشجویان سابق دوره نخبگان پولسازی شما با بکارگیری این اصول ظرف کمتر از چند ماه از ثبت نامتان چندین برابر آنچه امروز سرمایه گذاری می کنید را بدست می آورید. هزینه اصلی آموزش مبلغ 16 میلیون تومان است، اما شما می توانید با 75 درصد تخفیف با مبلغ 4 میلیون تومان ثبت نام خود را تکمیل نمایید. حتما بخاطر داشته باشید که مدت استفاده شما از این تخفیف 24 ساعت است و پس از گذشت مهلت تخفیف وجه واریزی شما به طور کامل برمی گردد.

چرا ۱۰۰ میلیون؟ چرا بیشتر نه؟ چرا خیلی بیشتر نه؟

این بسیار بستگی به خود شما دارد. اگر روی استفاده از این اصول تکرار و تمرین کنید مسلما می‌توانید با یک رشد سریع ظرف چند ماه از مرز درآمد ۱۰۰ میلیونی بگذرید و به سمت نتایج بزرگ‌تر بروید.

از روزهای ابتدایی که این اصول را به‌کار می‌برید حتما متوجه تاثیر آن خواهید شد و ورود جریان پول به زندگی‌تان را درک می‌کنید.

پس از آن، تکرار و تمرین نتایج را برای شما رقم خواهد زد.

بله، شما بعد از ثبت نام در کلوپ نخبگان پولسازی عضو میشوید و با تمامی هم دوره ای های خود از طریق این کلوپ و با پشتیبانی گروه آموزشی هانوتا در ارتباط هستید. و نتایج خارق العاده جدید بعد از قرار گرفتن در کلوپ افراد با انرژی های مثبت و هم فرکانس با خودتا را در زندگیتان خواهید دید.

2 نکته مهم را به شما یادآوری می کنیم، یک اینکه شما تاکنون 4 جلسه را مشاهده کرده اید و یک درک مناسبی از کیفیت جلسات آموزشی پیدا کرده اید، در حالیکه آن چیزی که در دوره در اختیار شما قرار می گیرد صدها مرتبه قوی تر از آن چیزی است که تاکنون مشاهده کرده اید. نکته دوم اینکه این دوره تضمین رضایت و نتیجه گیری شما را دارد، اگر شما به هر نحوی از محتوای آموزشی ناراضی باشید ما بدون ثانیه ای درنگ هزینه شما را عودت می دهیم، پس توجه به این نکته نیز می تواند خیال شما را کاملا آسوده کند.

موضوع بعدی اینکه توجه کنید تردید برخواسته از بهانه های ذهنی است که در جلسه اول راجع به آن آموختید. شما هنگامی که تصمیم می گیرید ثروت بسازید، تمامی باورهای قدیمی فقر با هزاران شیوه مختلف در قالب افکار منفی و بهانه های فکری به شما حمله می کنند. به عنوان مثال افکاری مثل اینکه “من الان شرایطش رو ندارم”، “اگه نتیجه نگیرم چی”، “بعدا ثبت نام می کنم” و … ما تاکنون در محیطی زندگی کردیم که سرشار از باورهای فقر و محدود کننده بوده. این افکار اولین نتیجه این باورهاست و مهم ترین مانع برای پولسازی شما. شما نباید به افکار منفی خودتان اهمیت دهید، چرا که می خواهید واقعا پولدار شوید، یادتان باشد که شما تصادفی اینجا نیستید، اینکه اکنون در این صفحه هستید نتیجه یکی از خواسته های قبلی تان از کائنات بوده، پس بدون توجه به تردیدهای فکری ثبت نامتان را انجام دهید. به افکارتان منفی تان این جمله را بگویید که “نهایتا اگه راضی نباشم و نتونم جواب بگیرم، هزینه ای که پرداختم رو پس می گیرم”، دانستن و بیان کردن این جمله باعث می شود طوفان تردید از بین برود. مطمئن باشید بعد از ثبت نام و قبل از اینکه به جلسه دهم دوره برسید وجودتان لبریز از رضایت و حال خوب خواهد شد بخاطر این تصمیمی که امروز گرفتید، این را ما نمی گوییم، تجربه اکثر دانشجویان سابقمان می گوید.

ترس از موفق نشدن بزرگ ترین مانع موفقیت تمام افراد است، یادتان باشد که این فکر منفی که “اگر موفق نشم چی” همیشه و همواره در کنار شما بوده و خواهد بود و به وظیفه خودش، یعنی جلوگیری از موفقیت شما به نحو احسن عمل کرده و خواهد کرد. این فکر زاییده باورهاییست که ما از دوران کودکی و نوجوانی از خانواده و فرهنگ جامعه دریافت کرده ایم. این فکر که “اگر موفق نشم چی” مانند دیواری قطور بین شما و موفق شدن سد محکمی بنا کرده است. این فکر پوسیده و شیطانی که “اگر موفق نشم چی” زمانی گریبانگیر تمام افراد ثروتمندِ فعلی نیز بوده است با این تفاوت که آن ها زمانی تصمیم گرفتند به این فکر بها ندهند و مسیر پولدار شدن را طی کرده اند تا وقتی که واقعا پولدار شده اند. راجع به غلبه بر بهانه ها و افکار منفی در جلسات 1 و 2 رایگان توضیحات اجمالی توسط استاد محمدی داده شد، در اینجا فقط به بیان این نکته بسنده می کنیم که شما باید با این بهانه قدرتمند ذهنتان آگاهانه مقابله کنید و آن را زیر پا بگذارید چرا اگر هم اکنون به حرف او گوش کنید و فرآیند پولسازی خودتان را آغاز نکنید تا ابد در اسارت این فکر شیطانی خواهید ماند. کار این فکر که “اگر موفق نشم چی” اینست که همیشه با عناوین مختلف با شما کاری کند که یا قید آرزوهایتان را به کل بزنید و یا دائما آن را به زمانی نامعلوم در آینده موکول کنید با جملاتی مثل اینکه “حالا الان آمادگیش رو ندارم”، “حالا ایشالا سری بعد”، “حالا از شنبه شروع می کنم”، “حالا فعلا پول ندارم” و هزاران هزار فکر نظیر این موارد که باعث می شود شما در یک حاشیه امن کاذب ذهنی توقف کنید. یادتان باشد که شما منتخب کائنات هستید وگرنه در این صفحه نبودید و با شهامت یکبار برای همیشه بر این فکر شیطانی غلبه کنید، شما در این مسیر تنها نیستید و ما شما را همراهی می کنیم. برای شما شکستی در کار نخواهد بود!

اگر همچین فکری دارید با اطمینان به شما میگوییم که هرگز آماده پولدار شدن نخواهید شد! تمام چیزی که نیاز دارید تا کاملا آماده پولدار شدن بشوید فقط و فقط یک تصمیم جدی است که با غلبه بر بهانه های ذهنی و افکار منفی تبدیل به یک خواست قلبی شود. شما دائما و هر روز با موارد و مشکلات و اتفاقاتی روبرو هستید که باعث می شود فکر کنید که به اندازه کافی آمادگی ندارید، در صورتی که باید بسیار حواستان باشد که این یکی از فریب های قدرتمند ذهن شماست که تا ابد دست از سر شما برنمی دارد و نه تنها در موضوع پولسازی گریبان شما را می گیرد، بلکه گذر آن در باقی موارد زندگی تان نیز می افتد، به عنوان مثال شما آمادگی باشگاه رفتن ندارید، شما آمادگی بخشیدن ندارید، شما آمادگی روحی کافی برای شاد زیستن ندارید، شما آمادگی شروع روابط جدید ندارید، شما آمادگی ترمیم روابط قبلی را ندارید، شما آمادگی عذرخواهی ندارید، شما آمادگی ازدواج ندارید، آمادگی فرزندآوری ندارید و …. .

شما همین امروز به اندازه کافی آمادگی دارید تا یک زندگی ایده آل برای خودتان بسازید، به اندازه کافی آمادگی دارید تا از شر فقر رها شوید، به اندازه کافی آمادگی دارید تا قواعد پولسازی را یاد بگیرید. یادتان باشد که شما بینهایت آماده شروع آموزش های نخبگان پولسازی هستید چرا که شما استحقاق یک زندگی مالی غنی و پربار را دارید و به زودی به آن خواهید رسید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فریب افکار منفی خود را نخورید و به آن ها اجازه ندهید که برای زندگی شما تعیین تکلیف کنند!

مجددا تاکید می کنیم که شما هرگز و ابدا مبلغ پرداختی بابت دوره را نباید به چشم هزینه ببینید، شما در حال انجام مهم ترین و پربازده ترین سرمایه گذاری زندگی تان هستید! شما با این سرمایه گذاری قواعدی را می آموزید که تا آخر عمر به وسیله آن ها ثروت را به زندگی خودتان جاری می کنید. طبق تجارب قبلی ما از سایر دانشجویان دوره “نخبگان پولسازی” شما در چند ماه اول که شروع به استفاده از این قواعد می کنید چندین برابر مبلغ دوره آموزشی را تنها به وسیله بکارگیری این قواعد بدست می آورید و این روند را تا آخر عمر پی می گیرید. ما دانشجویانی داشته ایم که برای ثبت نام در دوره نخبگان پولسازی پولی را از اطرافیانشان قرض گرفته اند اما تنها بعد از گذشت چند ماه نه تنها چند برابر قرضشان را به آن افراد برگردانده اند بلکه کمک خرج همان فردی که از ایشان پول قرض گرفته اند نیز شده اند!

شک نکنید مبلغی که شما پرداخت می کنید در مقابل چیزی که قرار است یاد بگیرید بینهایت ناچیز است، بنابراین ما توصیه می کنیم تا پیش از اتمام مهلت تخفیف 75 درصدی خود (که از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می شود) ثبت نام خود را با پرداخت مبلغ 4 میلیون تومان تکمیل نمایید، در غیر این صورت با توجه به اینکه تخفیفات به صورت سیستمی صادر می شوند مجبور خواهید بود با مبلغ اصلی دوره یعنی 16 میلیون تومان ثبت نامتان را تکمیل کنید. بسیاری از متقاضیان عزیز و گرامی دوره “نخبگان پولسازی” در این دام افتاده اند که در زمان تخفیف ثبت نام خود را تکمیل نکرده اند و بعدا پشیمان شده اند و مجبور شدند با مبلغ اصلی ثبت نامشان را تکمیل کنند!

مطمئن باشید که این بزرگ ترین و بهترین تصمیم زندگی شما است و نه تنها هرگز از ثبت نام در این دوره پشیمان نخواهید شد، بلکه مانند بسیاری از دانشجویان سابق دوره “نخبگان پولسازی” بخاطر دستاوردهای مالی عظیمی که بعد از ثبت نام در زندگی تان بدست خواهید آورد تا ابد دعاگوی مجموعه هانوتا و استاد محمدی خواهید بود.

این همه رضایت اتفاقی نیست

preloader