هانوتا

فهرست

ماجرای من پیش دانشگاهی شروع شد

من فقط 18 سال داشتم و خانواده ای در سطح متوسط نمیتونست رویاهای من رو به واقعیت تبدیل کنه…

پس باید خودم شروع میکردم. تمرکزم رو گذاشتم روی کنکور و خوشبختانه رتبه ی 81 رو بدست آوردم. از اونجایی که به صنعت علاقه مند بودم به جای رشته ی برق، رشته ی صنایع در دانشگاه صنعتی شریف رو انتخاب کردم و وارد دنیای صنعت شدم.

با خیلی از کارخونه دار ها پروژه داشتم

کارخانه هایی که شاید یکی از لوازمشون توی خونه و آشپزخونه ی شما هم باشه. بخاطر علاقه ی شدیدم به کار آفرینی و تدریس تصمیم گرفتم بعد از گرفتن مدرک فوق لیسانس صنایع برم سراغ مدیریت و یک مدرک فوق لیسانس دیگه از دانشگاه صنعتی شریف گرفتم و تحصیلات آکادمیکم رو به سقف رسوندم و با توجه به تجربه ای که در صنعت داشتم خیلی چیزها دستگیرم شد.

مهم ترینش چیزایی بود که تو دانشگاه ها قرار نیست یادت بدن و حتما باید تو صنعت تجربشون کنی…

 

خب این شرایط من رو به فکر فرو برد. چرا منی که تا الان موسس 5 تا شرکت بودم و الان مدیر کسب و کار خودمم نیام و یه مدرسه ای نسازم که هر کسی با هر سطح دانشی بتونه از تجربیات من استفاده کنه تا موفق بشه

استاد امیر محمدی

راستش حرفم از این همه تحصیلات و مدرک این نیست که به تو بگم باید حتما بهترین دانشجو در بهترین دانشگاه باشی و قرار نیست هر کسی که به دنبال راه اندازی کسب و کاریه بشینه مثل من و 8 سال آکادمیک تووی دانشگاه کلی مطلب اضافه رو توی ذهنش بگنجونه. شاید کافیه فقط در رابطه با زمینه ی کاری خودش، خودش رو پرورش بده.

این باور با افزایش تعداد دانشجوهای موفق من محکم تر هم شد به طوری که الان پیش توام؛ داشتن بیش از بیست هزار دانشجو و موفقیت روز افزونشان باور های من رو قدرتمند تر میکنه.

میدونی، که همیشه آدم ها نتیاج کار تو رو میبینن نه تلاش هاتو

خب من از نتایجم بهتره صحبت کنم نه از سختی ها

یکی از دلایل  موفقیت دانشجوها باور های منه و دلیل موفقیت من هم انرژی مثبت دانشجوهامه

من بر این باورم که همه چیز به رویا پردازی ختم نمیشه باید با اعتماد به نفس پیش بریم و منطق کسب و کار رو بشناسیم. پس خودم هم بر اساس علم و دانش قراره باهات پیش برم نه صرفا با یک روانشناسی زرد بهت روحیه کاذب بدم.

راستش این مدرسه هم هدفش همینه من دوست دارم اول همه ی ابزار هارو بهت یاد بدم تورو با دانش مسلح کنم و بعدش بهت انگیزه بدم تا وارد نبرد خودت بشی. من یک مربی هستم که با پیروزی جنگجویی که تویی قراره برنده باشم.

preloader