logo png

توجه توجه

دوره آموزشی مربوط به شما کامل ترین و جامع ترین آموزش در حوزه فعالیت شماست . این دوره آموزشی شامل ترکیب 5 دوره آموزشی مختلف است که در قالب یک آموزش در اختیار شما قرار گرفته است.

سرفصل های دوره دانشگاه بلاگری

آموزش تخصصی و قدم به قدم بلاگری
👇🏾 بیش از 200 جلسه آموزشی 👇🏾
  • 50 جلسه آموزش جامع اینستاگرام (جذب فالوور و رشد در اینستاگرام)
  • 30 جلسه آموزش جامع بلاگری
  • 30 جلسه آموزش جامع تولید محتوا (شامل آموزش اپلیکیشن ها و نرم افزار)
  • 15 جلسه کارگاه غلبه بر ترس و افزایش اعتماد بنفس
  • چالش 30 روزه جذب فالوور
  • 20 جلسه آموزش پیشرفته بلاگری
  • 10 جلسه کارگاه افزایش خلاقیت و ایده یابی
  • اپدیت مادام العمر به صورت رایگان
  • دارای قرارداد رسمی تضمین
  • عضویت مادام العمر در کلوپ محتوا هانوتا

هنوز سوالی دارید؟! بخش زیر را چک کنید 👇🏻👇🏻👇🏻

چون بلاگری سومین شغل پردرآمد دنیا و اولین شغل پردرآمد در ایران است!

اگر شما قصد دارید بدون هیچ دردسری به درآمد بالایی برسید این دوره آموزشی برای شما بسیار مناسب است. شما در این دوره آموزشی یاد میگیرید چگونه بدون هیچ پیش نیازی و صرفاً از طریق تولید محتوا در پیج اینستاگرامتان اقدام به جذب فالوور کنید و از طریق گرفتن تبلیغات به درآمدهای بالایی برسید. 

برای هرکسی که قصد دارد در اینستاگرام فعالیت حرفه ای داشته باشد و از طریق آن به شهرت و درآمد برسد!

چه در حال حاضر پیج دارید و چه ندارید شما باید در این دوره ثبت نام کنید تا بتوانید به هدف اصلی خودتان برسید.

مهم نیست! همونگونه که در سرفصل آموزش میبینید ما در طی دوره آموزشی حتی به شما یاد میدهیم چگونه ایده های جالب بزنید و مسیر اصلی پیج خودتان را تعیین کنید. 

شما تنها چیزی که لازم دارید کمی صبر و پشتکار است. ما در کل مسیر موفقیت شما را همراهی خواهیم کرد.

نیازی هم نیست بروید!

هرچند ما توصیه میکنیم اینکار را انجام دهید. بسیاری از دانشجویان به دلیل ترس و عدم اعتماد بنفس کافی از رفتن جلوی دوربین هراس دارند که همانگونه که در سرفصل های آموزشی هم ملاحظه میکنید، در دوره جامع دانشگاه بلاگری ما کارگاهی برای افزایش اعتماد بنفس شما داریم.

اگر دلیل شما برای نرفتن جلوی دوربین ترس است باید بگوییم که طبق تجربه ما در طول کارگاه این ترس شما از بین خواهد رفت اما اگر شما دلیل دیگری برای نرفتن جلوی دوربین دارید، میتوانید بدون نمایش چهره بلاگری کنید.

به این شاخه از بلاگری که شما بدون نمایش چهره بلاگری میکنید به طور کلی “بلاگری محتوا” میگویند که در آموزش های ما به طور کامل به شما تدریس خواهد شد.

تمامی آموزش های هانوتا از جمله آموزش فوق به صورت “تدریس گروهی” ارائه میشود. به این معنا که دوره توسط یک استاد به شما ارائه نخواهد شد. و شما تحت تدریس گروه مدرسین هستید.

نکته اصلی این است که تمام اساتیدی که برای طراحی و تولید این آموزش بی نظیر دعوت شده است نخبه های دانشگاه صنعتی شریف و تهران هستند که سالیان دراز در حوزه الگوریتم شناسی، رشد پیج و جذب فالوور و بلاگری تجربه عمیقی داشته اند. 

به عنوان مثال یکی از برجسته ترین اساتید دوره استاد امیرمحمدی است، ایشان فارغ التحصیل برجسته دانشگاه صنعتی شریف و از اعضا رده بالا و برجسته بنیاد ملی نخبگان کشوری هستند. امیرمحمدی بیش از 6 سال سابقه مشاوره تخصصی به بیش از 300 پیج بزرگ اینستاگرامی را دارد. همچنین وی مدیرعامل بزرگ ترین آژانس تبلیغات اینستاگرامی ایران است که در کنار تجارب مشاوره ای ارزشمندشان داشتن تجربه چند ده میلیارد تومان تبلیغات در سال های مختلف در اینستاگرام تجربه و دانش منحصر به فردی برای ایشان ایجاد کرده است. 

شایان ذکر است که بسیاری از برنامه نویسان اینستاگرام از دوستان قدیمی هم دانشگاهی استاد (فارغ التحصیلان نخبه نرم افزار شریف که اکنون در اینستاگرام شاغلند) هستند و ارتباط صمیمی استاد با ایشان وجه تمایز دیگر دانش و تجربه ارزشمند استاد است.

البته لازم به ذکر است که سایر اساتید نیز تماماً از نخبگان دانشگاهی و مجرب ترین ها در حوزه اینستاگرام و مشاورین مطرح ترین بلاگرهای ایران هستند.

اولاً که باید توجه داشته باشید تمامی آموزش های هانوتا دارای قرارداد رسمی تضمین رضایتمندی شما هستند، یعنی شما بعد از تکمیل ثبت نام و واریز وجه یک نسخه الکترونیکی از قرارداد مهر و امضا شده دریافت میکنید. برای مشاهده نمونه قرارداد اینجا کلیک کنید. داشتن این قرارداد به شما اطمینان خاطر میدهد که چنانچه پس از اتمام دوره از آموزش های خود ناراضی بودید میتوانید به طور کامل وجه پرداختی خودتان را دریافت نمایید. 

اما نکته دیگری که باید خاطر نشان کنیم اینست که تقریباً بلااستثنا تمامی دانشجویان که آموزش ها را انجام داده اند به نتایج حیرت انگیزی دست پیدا کرده اند. طبق تجربه دانشجویان سابقِ ما موفقیت شما عملاً قطعیست، اما سرعت موفقیت شما بستگی مستقیم به حوزه فعالیت شما (اینکه چه حوزه ای از بلاگری مدنظرتان است: لایف استایل، بیوتی، کمدین و …) و استعداد شما در فراگیری و پیاده سازی آموزش ها دارد. 

شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا نتایج برخی دانشجویان هانوتا پس از گذشت 12 ماه از شروع آموزش ها را مشاهده بفرمایید. 

همچنین با کلیک بر روی اینجا میتوانید ببینید تقریباً چه مدت پس از اتمام آموزش ها میتوانید پیجتان را به 100k فالوور ارگانیک و واقعی برسانید.

چند نکته وجود دارد که باید در هنگام تصمیم گیری مدنظر قرار دهید:

1- هانوتا بزرگ ترین و معتبرترین گروه آموزشی ایران در حوزه آموزش بلاگری در ایران است. شایان ذکر است که هانوتا مبدع آموزش بلاگری در ایران بوده است و همچنان با اختلاف یکه تاز این حوزه است.

2- هانوتا مستقیماً زیر نظر وزارت ارشاد و با مجوز رسمی فعالیت میکند. برای مشاهده تصویر مجوز هانوتا میتوانید اینجا کلیک کنید.

3- تمامی اساتید هانوتا نخبگانِ مجرب دانشگاهی هستند (از آنجایی که موفقیت در اینستاگرام تابعی از دانستن و تسلط بر علم نرم افزار و الگوریتم شناسی است این موضوع ضامن موفقیت شما خواهد بود)

4- هانوتا به شما قرارداد رسمی رضایتمندی میدهد. یعنی شما تحت هر شرایطی اگر پس از اتمام دوره از آموزش های خود ناراضی بودید میتوانید کل وجه پرداختی خود را عودت نمایید.

5- شما با یکبار ثبت نام در دوره به صورت مادام العمر تمامی اپدیت های دوره را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

6- دوره آموزشی شما (همانگونه که در سرفصل ها میتوانید ببینید) مشتمل بر 5 دوره آموزشی متفاوت است که اگر بخواهید جایی بیرون از هانوتا آموزش ببینید باید هر کدام از این آموزش ها را به صورت جداگانه تهیه کنید اما در هانوتا تمامی آموزش ها به صورت یکجا و متحدالشکل به شما ارائه میشود به گونه ای که شما به ساده ترین اما کاربردی ترین زبان ممکن آموزش ها را درک و پیاده سازی کنید.

7- شما در حین آموزش یک چالش 30 روزه رشد پیج دارید که یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزش های هانوتاست. 

دوره آموزشی هانوتا به گونه تدوین شده است که شما بتوانید مفاهیم پیچیده و کاربردی را به زبان خیلی ساده فرا بگیرید. در این راستا دوره آموزشی شما متشکل از اجزا متفاوتی است که برای شروع هر بخش باید بخش قبلی را تمام کرده باشید و تمارین آن را انجام داده باشید تا بتوانید بخش بعدی را مشاهده نمایید.

در واقع شما در هر قدم اول آموزش میبینید، بعد باید آموزش ها را تکرار و تمرین کنید که ما در تمام این مراحل در کنار شما هستیم تا مطمئن شویم که آموزش های خود را به نحو احسنت فراگرفته اید. 

البته عمده مطالبی که باید یاد بگیرید در بخش اول به صورت جامع به شما آموزش داده میشود. شما پس از اتمام بخش اول آموزش که مشتمل بر 100 جلسه آموزشی است (شامل آموزش جامع اینستاگرام، آموزش جامع بلاگری و آموزش جامع تولید محتوا)، وارد بخش دوم دوره که چالش 30 روزه رشد پیج است میشوید.

در این 30 روز، هر روز برای شما یک پیامک ارسال میشود و نکات تکمیلی گفته میشود. طبق تجربه ما این 30 روز تأثیر بسیار زیادی در یادگیری عمیق دانشجویان و همچنین رشد پیجشان دارد. در واقع در این 30 روز ما به صورت روزانه به شما تمارین و آموزش هایی میدهیم که شما باید روز به روز انجام دهید.

آموزش های شما به صورت آنلاین برگزار میشود. به مدت یک هفته تا ده روز پس از اینکه ثبت نام خود را تکمیل کنید برای شما یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی هانوتا ایجاد خواهد شد که از طریق آن میتوانید وارد پنلتان بشوید و آموزش ها را مشاهده بفرمایید.

تا ابد 🙂

شما در هر بخشی از آموزش های خود باشید تا ابد به آن بخش دسترسی دارید. اگر 5 سال دیگه هم طول بکشه تا بخش اول را ببینید بعد درخواست بدهید مجدد بخش دوم برای شما باز خواهد شد. 

از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید، هرچند ما توصیه میکنیم که زودتر آموزش های خود را شروع کنید اما آموزش ها همیشه در اختیار شما خواهند بود و محدودیت زمانی نخواهید داشت.

دوره های آموزشی هانوتا بر اساس تغییرات اینستاگرام چند وقت یکبار مجدد طراحی و تدوین میشوند تا بدین وسیله همواره به روزترین آموزش ها در اختیار دانشجویان هانوتا باشد. 

از آنجایی که اینستاگرام دائماً در حال ارائه اپدیت های جدید الگوریتمی است، فلذا به طور معمول دوره های آموزشی هانوتا در طول هر سال حداقل یک الی دو مرتبه به طور کلی بازطراحی و تولید مجدد میشود (کلیه جلسات آموزشی). چرا که با هر اپدیت الگوریتمی اینستاگرام عملاً آموزش قبلی ارزشمندی چندانی نخواهد داشت. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که این ویژگی خاصه و منحصر به فرد هانوتاست. تقریباً هیچ شخص یا شرکتِ مشابه همچنین خدماتی را به دانشجویانشان ارائه نمیکنند.

شما بعد از اولین بار ثبت نام یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی دریافت میکنید که میتوانید لیست جلسات و محتوای آموزشی را آنجا تماشا کنید. 

در صورتی که محتوای آموزش اپدیت شود تنها لیست جلسات آموزشی شما تغییر خواهد کرد و البته حتی الامکان به شما اطلاع رسانی نیز خواهد شد. 

به زبان ساده یعنی اپدیت دوره بدون هیچگونه هزینه و دردسری در اختیار شما قرار میگیرد. شما فقط کافیست مجدد به همان پنل آموزشی قبلی خودتان رجوع کنید تا خیلی ساده و راحت به محتوای جدید بدون هیچ هزینه ای دسترسی پیدا کنید

شما بعد از ثبت نام در دوره اصلی یک “عضویت مادام العمر” رایگان در کلوپ محتوای هانوتا نیز دریافت میکنید. 

یعنی به صورت دائمی و الی الابد شما به طور ماهانه آموزش های جانبی و تکمیلی جدیدی دریافت میکنید. این آموزش ها شامل تغییرات کوچک تر در الگوریتم های اینستاگرام، ارائه قابلیت های جدید در اینستاگرام، آموزش اپلیکیشن های جدید تولید محتوا، ارائه ترفندهای جانبی و … 

عضویت در کلوپ محتوا به این معناست که شما الی الابد از هر آموزش دیگر و جانبی یی بی نیاز خواهید بود! 

عدد “1” را به سرشماره پیامکی 100050003 ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط خواهند گرفت. لازم به ذکر است که این پیامک کاملاً رایگان است و برای شما هزینه مازادی ایجاد نخواهد کرد.

برای اطلاع از هزینه و درخواست مشاوره رایگان ثبت نام عدد "1" را به سرشماره پیامکی 100050003 ارسال بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لینک های مفید برای شما (برای مشاهده هر مورد لطفاً روی آن کلیک نمایید) 👇🏻👇🏻

نظر دانشجویان هانوتا راجع به دوره آموزش تخصصی بلاگری (دانشگاه بلاگری) هانوتا چیست؟! (ویدیو زیر را ببینید) 👇🏻👇🏻

❤️هانوتا، حامی موفقیت شما❤️

این بهترین فرصت برای توئه که زندگی و آیندت رو بسازی، پس معطل نکن و همین الان برای اطلاع از هزینه آموزش ها و نحوه ثبت نام عدد "1" رو به سرشماره 100050003 ارسال کن تا یک مشاوره کاملاً رایگان با کارشناسان ما داشته باشی ❤️❤️

preloader