logo png

توجه توجه

دوره آموزشی مربوط به شما کامل ترین و جامع ترین آموزش در حوزه فعالیت شماست. این دوره آموزشی شامل ترکیب 5 دوره آموزشی مختلف است که در قالب یک آموزش در اختیار شما قرار گرفته است.

سرفصل های دوره دانشگاه بلاگری

آموزش تخصصی و قدم به قدم بلاگری
میلیون تومان 10
 • 50 جلسه آموزش جامع اینستاگرام (جذب فالوور و رشد در اینستاگرام)
 • 30 جلسه آموزش جامع بلاگری
 • 30 جلسه آموزش جامع تولید محتوا (شامل آموزش اپلیکیشن ها و نرم افزار)
 • 15 جلسه کارگاه غلبه بر ترس و افزایش اعتماد بنفس
 • چالش 30 روزه جذب فالوور
 • 20 جلسه آموزش پیشرفته بلاگری
 • 10 جلسه کارگاه افزایش خلاقیت و ایده یابی
 • اپدیت مادام العمر به صورت رایگان
 • دارای قرارداد رسمی تضمین
 • عضویت مادام العمر در کلوپ محتوا هانوتا

هنوز سوالی دارید؟! بخش زیر را چک کنید 👇🏻👇🏻👇🏻

چون بلاگری سومین شغل پردرآمد دنیا و اولین شغل پردرآمد در ایران است!

اگر شما قصد دارید بدون هیچ دردسری به درآمد بالایی برسید این دوره آموزشی برای شما بسیار مناسب است. شما در این دوره آموزشی یاد میگیرید چگونه بدون هیچ پیش نیازی و صرفاً از طریق تولید محتوا در پیج اینستاگرامتان اقدام به جذب فالوور کنید و از طریق گرفتن تبلیغات به درآمدهای بالایی برسید. 

همانگونه که به وضوح میتوانید در سرفصل های دوره نیز ملاحظه بفرمایید این دوره ترکیبی از 5 دوره زیر است:

1- آموزش جامع اینستاگرام 

2- آموزش جامع بلاگری

3- آموزش جامع کار با اپلیکیشن های ادیت

4- کارگاه تکمیلی جذب فالوور (در قالب چالش 30 روزه جذب فالوور)

5- آموزش جامع افزایش خلافیت و اعتماد بنفس

با توجه به اینکه این دوره ترکیب 5 دوره آموزشی مختلف است، ارزش اصلی آن نزدیک به 22 میلیون تومان است، اما هانوتا در راستای رسالت اجتماعی اش در شرایط اقتصادی فعلی هزینه اصلی آموزش را از 22 میلیون تومان به 10 میلیون تومان کاهش داده است تا افراد بیشتری بتوانند با ثبت نام در این دوره فوق العاده به درآمدهای بالا برسند. 

از طریق لینک ثبت نام که برای شما ارسال شده است و یا از طریق تماس با شماره 91002205 (با پیش شماره تهران)

برای هرکسی که قصد دارد در اینستاگرام فعالیت حرفه ای داشته باشد و از طریق آن به شهرت و درآمد برسد!

چه در حال حاضر پیج دارید و چه ندارید شما باید در این دوره ثبت نام کنید تا بتوانید به هدف اصلی خودتان برسید.

مهم نیست! همونگونه که در سرفصل آموزش میبینید ما در طی دوره آموزشی حتی به شما یاد میدهیم چگونه ایده های جالب بزنید و مسیر اصلی پیج خودتان را تعیین کنید. 

شما تنها چیزی که لازم دارید کمی صبر و پشتکار است. ما در کل مسیر موفقیت شما را همراهی خواهیم کرد.

دوره آموزشی “دانشگاه بلاگری” کامل ترین، استاندارد ترین و علمی ترین دوره آموزشی در حوزه آموزش بلاگری است که شما را تا ابد از هر آموزشی بی نیاز میکند، به طور مختصر شما در این دوره آموزشی موضوعات زیر را یاد میگیرید:

 • تمام الگوریتم ها و قواعد اینستاگرام برای جذب فالوور و رشد پیج
 • تمام قواعد و تکنیک هایی که شما باید بلد باشید تا تبدیل به بلاگر شوید
 • نحوه تولید پست و سناریو نویسی
 • تمام تکنیک ها و مهارت های لازم برای تولید محتوا شامل تمام اپلیکیشن های تولید محتوا و ادیت
 • راه و روش کسب درآمد و جذب تبلیغ دهنده
 • ایده یابی برای تولید محتوا و پست
 • نحوه تبادل و تبلیغات
 • افزایش اعتماد بنفس و یادگیری تکنیک های ارتباط گیری با فالوور
 • و …

 

نیازی هم نیست بروید!

هرچند ما توصیه میکنیم اینکار را انجام دهید. بسیاری از دانشجویان به دلیل ترس و عدم اعتماد بنفس کافی از رفتن جلوی دوربین هراس دارند که همانگونه که در سرفصل های آموزشی هم ملاحظه میکنید، در دوره جامع دانشگاه بلاگری ما کارگاهی برای افزایش اعتماد بنفس شما داریم.

اگر دلیل شما برای نرفتن جلوی دوربین ترس است باید بگوییم که طبق تجربه ما در طول کارگاه این ترس شما از بین خواهد رفت اما اگر شما دلیل دیگری برای نرفتن جلوی دوربین دارید، میتوانید بدون نمایش چهره بلاگری کنید.

به این شاخه از بلاگری که شما بدون نمایش چهره بلاگری میکنید به طور کلی “بلاگری محتوا” میگویند که در آموزش های ما به طور کامل به شما تدریس خواهد شد.

تمامی آموزش های هانوتا از جمله آموزش فوق به صورت “تدریس گروهی” ارائه میشود. به این معنا که دوره توسط یک استاد به شما ارائه نخواهد شد. و شما تحت تدریس گروه مدرسین هستید.

نکته اصلی این است که تمام اساتیدی که برای طراحی و تولید این آموزش بی نظیر دعوت شده است نخبه های دانشگاه صنعتی شریف و تهران هستند که سالیان دراز در حوزه الگوریتم شناسی، رشد پیج و جذب فالوور و بلاگری تجربه عمیقی داشته اند. 

به عنوان مثال یکی از برجسته ترین اساتید دوره استاد امیرمحمدی است، ایشان فارغ التحصیل برجسته دانشگاه صنعتی شریف و از اعضا رده بالا و برجسته بنیاد ملی نخبگان کشوری هستند. امیرمحمدی بیش از 6 سال سابقه مشاوره تخصصی به بیش از 300 پیج بزرگ اینستاگرامی را دارد. همچنین وی مدیرعامل بزرگ ترین آژانس تبلیغات اینستاگرامی ایران است که در کنار تجارب مشاوره ای ارزشمندشان داشتن تجربه چند ده میلیارد تومان تبلیغات در سال های مختلف در اینستاگرام تجربه و دانش منحصر به فردی برای ایشان ایجاد کرده است. 

شایان ذکر است که بسیاری از برنامه نویسان اینستاگرام از دوستان قدیمی هم دانشگاهی استاد (فارغ التحصیلان نخبه نرم افزار شریف که اکنون در اینستاگرام شاغلند) هستند و ارتباط صمیمی استاد با ایشان وجه تمایز دیگر دانش و تجربه ارزشمند استاد است.

البته لازم به ذکر است که سایر اساتید نیز تماماً از نخبگان دانشگاهی و مجرب ترین ها در حوزه اینستاگرام و مشاورین مطرح ترین بلاگرهای ایران هستند.

نکته ای که باید خاطر نشان کنیم اینست که تقریباً بلااستثنا تمامی دانشجویان که آموزش ها را انجام داده اند به نتایج حیرت انگیزی دست پیدا کرده اند. طبق تجربه دانشجویان سابقِ ما موفقیت شما عملاً قطعیست، اما سرعت موفقیت شما بستگی مستقیم به حوزه فعالیت شما (اینکه چه حوزه ای از بلاگری مدنظرتان است: لایف استایل، بیوتی، کمدین و …) و استعداد شما در فراگیری و پیاده سازی آموزش ها دارد. 

شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا نتایج برخی دانشجویان هانوتا پس از گذشت 12 ماه از شروع آموزش ها را مشاهده بفرمایید. 

همچنین با کلیک بر روی اینجا میتوانید ببینید تقریباً چه مدت پس از اتمام آموزش ها میتوانید پیجتان را به 100k فالوور ارگانیک و واقعی برسانید.

چند نکته وجود دارد که باید در هنگام تصمیم گیری مدنظر قرار دهید:

1- هانوتا بزرگ ترین و معتبرترین گروه آموزشی ایران در حوزه آموزش بلاگری در ایران است. شایان ذکر است که هانوتا مبدع آموزش بلاگری در ایران بوده است و همچنان با اختلاف یکه تاز این حوزه است.

2- هانوتا مستقیماً زیر نظر وزارت ارشاد و با مجوز رسمی فعالیت میکند. برای مشاهده تصویر مجوز هانوتا میتوانید اینجا کلیک کنید.

3- تمامی اساتید هانوتا نخبگانِ مجرب دانشگاهی هستند (از آنجایی که موفقیت در اینستاگرام تابعی از دانستن و تسلط بر علم نرم افزار و الگوریتم شناسی است این موضوع ضامن موفقیت شما خواهد بود)

4- شما با یکبار ثبت نام در دوره به صورت مادام العمر تمامی اپدیت های دوره را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

5- دوره آموزشی شما (همانگونه که در سرفصل ها میتوانید ببینید) مشتمل بر 5 دوره آموزشی متفاوت است که اگر بخواهید جایی بیرون از هانوتا آموزش ببینید باید هر کدام از این آموزش ها را به صورت جداگانه تهیه کنید اما در هانوتا تمامی آموزش ها به صورت یکجا و متحدالشکل به شما ارائه میشود به گونه ای که شما به ساده ترین اما کاربردی ترین زبان ممکن آموزش ها را درک و پیاده سازی کنید.

6- شما در حین آموزش یک چالش 30 روزه رشد پیج دارید که یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزش های هانوتاست. 

دوره آموزشی هانوتا به گونه تدوین شده است که شما بتوانید مفاهیم پیچیده و کاربردی را به زبان خیلی ساده فرا بگیرید. در این راستا دوره آموزشی شما متشکل از اجزا متفاوتی است که برای شروع هر بخش باید بخش قبلی را تمام کرده باشید و تمارین آن را انجام داده باشید تا بتوانید بخش بعدی را مشاهده نمایید.

در واقع شما در هر قدم اول آموزش میبینید، بعد باید آموزش ها را تکرار و تمرین کنید که ما در تمام این مراحل در کنار شما هستیم تا مطمئن شویم که آموزش های خود را به نحو احسنت فراگرفته اید. 

البته عمده مطالبی که باید یاد بگیرید در بخش اول به صورت جامع به شما آموزش داده میشود. شما پس از اتمام بخش اول آموزش که مشتمل بر 100 جلسه آموزشی است (شامل آموزش جامع اینستاگرام، آموزش جامع بلاگری و آموزش جامع تولید محتوا)، وارد بخش دوم دوره که چالش 30 روزه رشد پیج است میشوید.

در این 30 روز، هر روز برای شما یک پیامک ارسال میشود و نکات تکمیلی گفته میشود. طبق تجربه ما این 30 روز تأثیر بسیار زیادی در یادگیری عمیق دانشجویان و همچنین رشد پیجشان دارد. در واقع در این 30 روز ما به صورت روزانه به شما تمارین و آموزش هایی میدهیم که شما باید روز به روز انجام دهید.

آموزش های شما به صورت آنلاین برگزار میشود. به مدت یک هفته تا ده روز پس از اینکه ثبت نام خود را تکمیل کنید برای شما یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی هانوتا ایجاد خواهد شد که از طریق آن میتوانید وارد پنلتان بشوید و آموزش ها را مشاهده بفرمایید.

تا ابد 🙂

شما در هر بخشی از آموزش های خود باشید تا ابد به آن بخش دسترسی دارید. اگر 5 سال دیگه هم طول بکشه تا بخش اول را ببینید بعد درخواست بدهید مجدد بخش دوم برای شما باز خواهد شد. 

از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید، هرچند ما توصیه میکنیم که زودتر آموزش های خود را شروع کنید اما آموزش ها همیشه در اختیار شما خواهند بود و محدودیت زمانی نخواهید داشت.

دوره های آموزشی هانوتا بر اساس تغییرات اینستاگرام چند وقت یکبار مجدد طراحی و تدوین میشوند تا بدین وسیله همواره به روزترین آموزش ها در اختیار دانشجویان هانوتا باشد. 

از آنجایی که اینستاگرام دائماً در حال ارائه اپدیت های جدید الگوریتمی است، فلذا به طور معمول دوره های آموزشی هانوتا در طول هر سال حداقل یک الی دو مرتبه به طور کلی بازطراحی و تولید مجدد میشود (کلیه جلسات آموزشی). چرا که با هر اپدیت الگوریتمی اینستاگرام عملاً آموزش قبلی ارزشمندی چندانی نخواهد داشت. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که این ویژگی خاصه و منحصر به فرد هانوتاست. تقریباً هیچ شخص یا شرکتِ مشابه همچنین خدماتی را به دانشجویانشان ارائه نمیکنند.

شما بعد از اولین بار ثبت نام یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی دریافت میکنید که میتوانید لیست جلسات و محتوای آموزشی را آنجا تماشا کنید. 

در صورتی که محتوای آموزش اپدیت شود تنها لیست جلسات آموزشی شما تغییر خواهد کرد و البته حتی الامکان به شما اطلاع رسانی نیز خواهد شد. 

به زبان ساده یعنی اپدیت دوره بدون هیچگونه هزینه و دردسری در اختیار شما قرار میگیرد. شما فقط کافیست مجدد به همان پنل آموزشی قبلی خودتان رجوع کنید تا خیلی ساده و راحت به محتوای جدید بدون هیچ هزینه ای دسترسی پیدا کنید

شما بعد از ثبت نام در دوره اصلی یک “عضویت مادام العمر” رایگان در کلوپ محتوای هانوتا نیز دریافت میکنید. 

یعنی به صورت دائمی و الی الابد شما به طور ماهانه آموزش های جانبی و تکمیلی جدیدی دریافت میکنید. این آموزش ها شامل تغییرات کوچک تر در الگوریتم های اینستاگرام، ارائه قابلیت های جدید در اینستاگرام، آموزش اپلیکیشن های جدید تولید محتوا، ارائه ترفندهای جانبی و … 

عضویت در کلوپ محتوا به این معناست که شما الی الابد از هر آموزش دیگر و جانبی یی بی نیاز خواهید بود! 

درآمد بلاگری غالباً از طریق انجام تبلیغات است. در واقع شما به عنوان یک بلاگر در ازای انجام تبلیغات برای سایر پیج ها و افراد از آن ها مبلغی دریافت میکنید. 

تبلیغ دهندگان شما اکثراً پیج های فروشگاهی، شرکت ها و بلاگرهای شغلی هستند.

انواع تبلیغاتی که یک بلاگر انجام میدهد، معمولاً صورت تک استوری، 2استوری، استوری سریالی، استوری به همراه پیش استوری است. البته انواع تبلیغات دیگر هم وجود دارد که بلاگرها بسته به پیج خودشان به تبلیغ دهنده پیشنهاد میدهند (مانند تبلیغ در قالب پست).

بخش پیشرفته دوره آموزش تخصصی بلاگری شامل نحوه تبلیغ گرفتن و درآمدزایی است که در قالب چندین جلسه آموزشی به طور کامل انواع تبلیغات و تعرفه تبلیغات و … به شما آموزش داده میشود.

بلاگری به زبان ساده به معنای جذب فالوور از “طریق تولید محتوای غنی” یا همان rich content است. این سوالی نیست که بشود در یک پاراگراف جواب داد. 

اما به طور خلاصه شما باید یاد بگیرید که محتوایی تولید کنید که به مقدار بیشتری به اکسپلور برود و بلد باشید از بازدیدهایی که پست شما در اکسپلور میگیرد فالوور بیشتری جذب کنید.

در واقع کل دوره آموزش تخصصی بلاگری هانوتا (یا همان دانشگاه بلاگری هانوتا) با بیش از 200 جلسه آموزشی در همین راستا طراحی و تدوین شده است که با شما آموزش دهد چگونه با تولید محتوای غنی میتوانید بلاگری کنید و فالوور ارگانیک جذب نمایید

تعرفه تبلیغات شما بسته به کیفیت پیج شماست. در واقع به زبان ساده تر اینکه مخاطبین پیج شما چه قشری از افراد هستند (یا اصطلاحاً پرسونای مخاطب پیج شما چیست)، بازدید استوری شما چقدر است و سایر پارامترهایی که کیفیت پیج شما را نشان میدهد تعیین کننده تعرفه تبلیغات شماست. 

اما به طور متوسط یک پیج بلاگری با 100k فالوور که البته فالوورهای با کیفیت و ارگانیک باشند که صرفاً با تولید محتوا و فعالیت بلاگری بدست آورده باشید تقریباً ماهیانه بین 150 الی 250 میلیون تومان میتواند درآمد داشته باشید. 

البته همانگونه که بالاتر ذکر شد این درآمد به پارامترهای مختلفی مربوط میشود که در دوره آموزشی چندین جلسه راجع به آن صحبت میشود. 

به طور کلی بلاگری پردرآمد ترین شغل در سال 1401 ایران است و سومین شغل پردرآمد در دنیاست. ما پیشنهاد اکید داریم که از این فرصت استفاده کنید و فعالیت حرفه ای خودتان را شروع کنید. جذابیت های درآمدی بلاگری را خودتان قطعاً بهتر میدانید!

ما در آموزش های هانوتا سعی کردیم به شما کمک کنیم تا بتوانید از زمانی که پیجتان بین 5 الی 10کا فالوور قرار گرفت کسب درآمد خودتان را آغاز کنید. 

اما طبق تجربه دانشجویان سابق ما شما در بازه زمانی بین 9 ماه الی 16 ماه پس از اتمام آموزش های خودتان میتوانید به درآمدهای بالا برسید، اما به شرطی که تمام موارد و مطالبی که به شما تدریس شده است را به طور کامل اجرا کنید!

بستگی دارد وضعیت فعلی پیج شما و استایل تولید محتوای شما چگونه باشد. 

اگر استایل تولید محتوای شما منطبق بر آن چیزی که در آموزش ها یاد میگیرید نباشد، ما معمولاً برای اینکه الگوریتم های اکسپلور را غیرفعال نکنید توصیه میکنیم به طور موازی پیج جدیدی راه اندازی کنید و وقتی پیج جدیدتان را ذیل الگوریتم های رشد پیج و جذب فالوور ارگانیک قرار دادید آن موقع فالوورهای پیج قلبی را به پیج جدید انتقال دهید.

در کل شما در طی آموزش ها با استایل تولید محتوایی آشنا میشوید که میتوانید در بازه زمانی میان مدت نتایج فوق العاده ای دریافت کنید و تجربه به ما نشان داده این سوال جز مسائلی نیست که بخواهید فکرتان را درگیرش کنید. مضافاً اینکه به طور کامل در دوره آموزشی به شما تدریس میشود که اگر پیج فعالی دارید باید چکار کنید!

نگران نباشید، این یک امر کاملاً طبیعی (بخصوص در آغاز فعالیتتان) است. 

در آموزش های تخصصی بلاگری هانوتا یک بخش جداگانه برای در قالب کارگاه برای شما وجود دارد تا بتوانید بر ترس خودتان غلبه کنید و اعتماد بنفس خودتان را افزایش دهید. شما پس از سپری کردن این بخش از آموزش تقریباً دیگر هیچ ترسی از دوربین نخواهید داشت. 

هرچند ما توصیه نمیکنیم اما شما میتوانید حوزه “بلاگری محتوایی” را انتخاب کنید.

نمایش چهره معمولاً باعث افزایش اعتماد فالوورها و در نتیجه علاقه مندی بیشترشان به شما میشود اما این اصلاً به این معنا  نیست که اگر چهره خودتان را نشان ندهید نمیتوانید موفق شوید. 

حوزه ای از بلاگری که نیاز به نمایش چهره ندارد اصطلاحاً “بلاگر محتوایی” نامیده میشود. شما میتوانید از طریق فعالیت در این حوزه بلاگری انجام دهید و مزه درآمد بلاگری را نیز بچشید. 

در واقع نشان دادن چهره جز ملزومات شروع فعالیت به عنوان بلاگر نیست، یادتان باشد که بلاگر کسی است که با تولید محتوای غنی اقدام به جذب فالوور میکند، حال میتواند خودش نقشی در این محتوا داشته باشد و یا اینکه نداشته باشد!

شما میتوانید با ثبت نام در دوره “دانشگاه بلاگری هانوتا” تبدیل به یک “بلاگر محتوایی” فوق العاده محبوب و ثروتمند شوید!

این یکی از بزرگ ترین توهماتیست که باعث شده بسیاری از افراد فعالیت حرفه ای خود را شروع نکنند. 

اینستاگرام نه تنها هیچوقت اشباع نمیشود بلکه روز به روز به نحوی تغییر میکند که زمینه برای وجود افراد جدید بازتر شود، چرا که حیات اینستاگرام به عنوان یک شرکت بسیار بزرگ دقیقاً ارتباط مستقیمی به این دارد که همواره فرصتی در اختیار افراد جدید برای رشد قرار دهد. 

فضای اینستاگرام بسیار بزرگ تر از چیزی است که شما تصور میکنید، و اتفاقاً نه تنها اشباع نشده بلکه سال 1401 دقیقاً بهترین زمان برای شروع است.

چرا که اینستاگرام در اخرین اپدیت های الگوریتمی که ارائه داده است، سعی کرده است حساسیت خیلی بیشتر به پیج های بزرگ و قدیمی نشان دهد (همانگونه که احتمالا خودتان هم باید دیده باشید که بسیاری از پیج های بزرگ را یا به حالت تعلیق درآورده یا به طور کل بسته است)، اما در کنارش یک الگوریتم جدیدی به اسم NPGA توسعه داده است که سرعت رشد پیج های تازه کار مثل شما را تا 20 برابر افزایش میدهد (البته مادامی که الگوریتم ها را رعایت کنید).

این ایده که فضا اشباع شده، ایده ایست که مانع از شروع فعالیت شما میشود در صورتی که هر روز خود شما شاهد اوج گرفتن پیج های خیلی تازه کار و جدید هستید!

در ایران فضای بلاگری به این شکل که امروز وجود دارد قدمتی کمتر از 2 سال دارد و طبق تحقیقات و آمارها سال 1401 بهترین سال برای شروع فعالیت بلاگری است چرا که هم فضای عمومی اینستاگرام آمادگی و آشنایی خیلی بیشتر با فعالیت بلاگری دارد و هم اینکه اپدیت های جدید اینستاگرام به شدت به نفع شما کار میکند!

قطعاً!

آموزش های هانوتا به نحوی طراحی شده است که جامع و به زبان ساده باشد، شما در صورتی که در آموزش های هانوتا ثبت نام نمایید پله پله آموزش هایی که لازم دارید را به طور کامل دریافت خواهید کرد، به نحوی که با هر سطح دانش و شناختی وارد دوره شوید قطعاً بتوانید موفق شوید.

بله، در واقع اکانت شما از یک اکانت شخصی باید تبدیل به یک اکانت کاری شود یا همان professional account شود. 

در غیر اینصورت الگوریتم های لید اینستاگرام برای شما کار نخواهد کرد و بدین ترتیب پیج شما آنطور که انتظار دارید رشد نخواهد کرد، البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که یک پیج باز یا همان پابکیت لزوماً یک اکانت کاری نیست، اما هر اکانت کاری یا حرفه ای حتماً باید باز باشد!

در مورد این سوال در طی آموزش ها به طور کامل آموزش خواهید دید. 

شما در بخش آموزش پیشرفته بلاگری به طور کامل دریافت خواهید کرد، اصلاً و ابداً نگران همچین مواردی نباشید. پس از اتمام بخش های اولیه و زمانی که شما اینستاگرام و بلاگری را کامل یاد گرفتید در قدم بعدی شما کاملاً یاد میگیرید که حال چگونه به درآمد برسید و بتوانید تبلیغ دهنده جذب کنید!

شما ممکن است شاغل باشید، فرزند کوچک داشته باشید، دانشجو باشید و یا به هر دلیل دیگری زمان کافی برای بلاگری نداشته باشید و این سوال برایتان مطرح باشد که با توجه به شرایطی که دارید آیا میتوانید به فعالیت بلاگری بپردازید یا خیر!

جواب شما این است که برای اینکه تبدیل به یک بلاگر موفق شوید اصلاً نیاز نیست زمان زیاد یا متفاوتی بذارید، شما فقط باید یاد بگیرید که به شیوه درستی فعالیت کنید. در واقع داشتن مشغله های روزمره مانند شاغل بودن یا داشتن فرزند کم سن نه تنها مانع شما برای رشد نیست بلکه خودش میتواند باعث موفقیت شما باشد، چرا که مخاطب از نقل روزمرگی های شما به مراتب بیشتر لذت خواهد برد!

توجه داشته باشید که نزدیک 53 درصد دانشجویان خیلی موفق هانوتا شاغل هستند و یا صاحب فرزند کوچک، اما همزمان یک بلاگر موفق هستند.

در واقع بلاگری یک مهارت است که شما باید یاد بگیرید نه یک کار زمانبر!

اولاً که دوره بسیار کامل، جامع و به زبان ساده برای شما آماده شده است و اگر در حین برگزاری دوره کاملاً صبور باشید، احتمالاً پاسخ تمام سوالات خودتان را دریافت خواهید کرد. 

دوما واحد روابط عمومی ما همواره پاسخگوی مشکلات عمومی و کلی شما در تماشای دوره آموزشی خواهد بود. 

و سوماً شما در حین تماشای دوره و در بخش های مختلف لینک ارتباط با استاد دریافت میکنید، به این ترتیب سوالات خودتان را مستقیماً از اساتید دوره میپرسید، پاسخ سوال شما به صورت آموزش تصویری به انتهای کارتابل آموزش شما اضافه خواهد شد، از این فوق العاده تر در هیچ کجای دنیا پیدا نخواهید کرد که خود اساتید برای پاسخگویی به شما فعالیت کنند، ولی ما با توجه به اهمیت پاسخ علمی به سوالات و اشکالات شما از خود اساتید به صورتی که ذکر شد استفاده میکنیم. فقط باید دقت بفرمایید که با توجه به اینکه سوالات شما را خود مدرسین پاسخ میدهند، فرآیند پاسخگویی در این بخش ممکن است کمی زمانبر باشد، اما پاسخی که دریافت خواهید کرد پاسخی با کیفیت بالا و توسط خود اساتید است و در انتهای کارتابل آموزشی تان قرار خواهد گرفت!

فقط باید دقت کنید که شما پس از اتمام چالش رشد پیج میتوانید سوالات خود را مطرح کنید چرا که طبق تجربه ما اکثر سوالاتی که در جلسات ابتدایی برای شما پیش میاید در جلسات بعدی پاسخش را خواهید فهمید، برای همین توصیه میکنیم در حین آموزش کاملاً صبور باشید و قدم به قدم با ما جلو بیاید تا لذت پولدار شدن در اینستاگرام را در عمل و به صورت کاملاً واقعی بچشید! 😊❤️

اگر مشغول مطالعه این صفحه هستید به شما اطمینان میدهیم که این بهترین فرصت زندگی شماست و همزمان به شما یقین میدهیم که از تصمیم برای ثبت نام پشیمان نخواهید شد!

لینک های مفید برای شما (برای مشاهده هر مورد لطفاً روی آن کلیک نمایید) 👇🏻👇🏻

نظر دانشجویان هانوتا راجع به دوره آموزش تخصصی بلاگری (دانشگاه بلاگری) هانوتا چیست؟! (ویدیو زیر را ببینید) 👇🏻👇🏻

❤️هانوتا، حامی موفقیت شما❤️