استاد امیر محمدی در یک خانواده ضعیف در جنوب شهر تهران متولد شد. او در تمام سنین کودکی و نوجوانی در شرایط بسیار سخت مالی زندگی کرد و همین موضوع باعث شد استاد محمدی از سنین نوجوانی تصمیم قاطعی بگیرد که در آینده به هر قیمتی که شده زندگی ثروتمندی داشته باشد. به همین دلیل از همان دوران نوجوانی دغدغه اصلی استاد پیدا کردن پاسخ این سوال بود که “فرمول پولدار شدن چیه و چجوری میشه پولدار شد؟!”، استاد بیش از 16 سال تمام از مسیرهای مختلف با تمام همت به دنبال جواب این سوال بود. زمانی گمان میکرد تحصیلات عالیه میتواند منجر به موفقیت مالی شود به همین دلیل با رتبه برتر کنکور در بهترین دانشگاه فنی مهندسی ایران یعنی دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل در رشته مهندسی صنایع شد. اما استاد نتوانست پاسخ سوال خود را در این رشته پیدا کند، فلذا با همت مضاعف تحصیلات خود را در رشته مدیریت با گرایش کارآفرینی در همین دانشگاه ادامه داد. اما با وجود اینکه در تمام مدت تحصیل همواره از رتبه های برتر با معدل بالا بود اما باز نتوانست “فرمول قطعی پولسازی” را حتی در بالاترین مدارج آکادمیک و دانشگاهی پیدا کند!

"مدرسه و دانشگاه به صورت هدفمند برای برده داری مدرن ساخته شدن! این سیستم آموزشی نه تنها راه موفقیت و پولسازی رو به کسی یاد نمیده بلکه فقط شما رو آماده کارمندی برای افراد ثروتمند میکنه! امکان نداره تحصیلات رسمی شما رو پولدار و موفق کنه چونکه اصلاً برای این هدف ساخته نشده!"

استاد در تمام این 16 سال با هدف پیدا کردن پاسخی قابل قبول برای پرسش خود با بیش از 200 نفر از ثروتمندان خودساخته ایران از نزدیک تعامل کرد و سعی کرد از طریق صحبت و تعاملات کاری نزدیک فرمول موفقیت آن ها را پیدا کند. اما این حد از تلاش هم او را راضی نمیکرد و نیاز داشت خودش هم تجربه مستقیم در حوزه کسب ثروت کسب کند به همین دلیل در تمام این مدت در کنار تحصیل و تحقیق اقدام به راه اندازی کسب و کارهای مختلفی هم نمود. وی در حال حاضر مالک 6 شرکت با بیش از 700 نفر پرسنل است. اسامی شرکت هایی که استاد محمدی موسس آن ها بوده به شرح زیر است:

 

  • سامانه آموزشی نخبگان ایران (با نام تجاری سانا) فعال در حوزه آموزش کنکور
  • شرکت بازارپردازان هوشمند آریا (با نام تجاری بیدوپین) فعال در حوزه فروش اقساطی
  • برند تجاری آریسامد فعال در حوزه مد و پوشاک بانوان
  • شرکت تجارت الکترونیک اُوان فعال در حوزه خدمات اپراتورهای همراه
  • برند تجاری بازاررسمی فعال در حوزه خرده فروشی آنلاین
  • موسسه آموزشی پیام روشن ایرانیان (با نام تجاری گروه آموزشی هانوتا) فعال در حوزه آموزش کسب درآمد

استاد امیرمحمدی یک میلیاردر خودساخته است که ظرف 16 سال از پایین ترین سطح جامعه با تلاش و تحقیقات مختلف توانسته به بالاترین سطح جامعه با درآمد چند میلیاردی ماهیانه دست یابد، وی رمز موفقیت خود را پیدا کردن فرمول پولسازی میداند:

کائنات برای ثروتمند کردن شما قوانین دقیق و مستحکمی دارد. اگر شما این قواعد را بدانید و استفاده کنید فارغ از هر شرایطی که الان دارید به راحتی ثروت فراوانی را کسب خواهید کرد. این قواعد را در هیچ مدرسه و دانشگاهی تدریس نمیکنند چون نظام آموزشی علاقه ای به ثروتمند شدن شما ندارد چرا که اگر همه شما ثروتمند شوید دیگر چه کسی میماند که برای پولدارها و قدرتمندهای فعلی کارمندی و کارگری کند؟! واقعیت اینه که اونا دوس ندارن شما از یک سقفی بیشتر ثروتمند شید!

ولی برخلاف تمام افراد قدرتمند و ثروتمند استاد تصمیم گرفت این قاعده کائنات را در قالب یک پکیج آموزشی تحت عنوان “نخبگان پولسازی” در اختیار هر فردی که میخواهد ثروتمند شود قرار دهد چرا که استاد دوست ندارد هیچ فرد دیگری رنج ها و سختی هایی که ایشان از دوران کودکی کشیده است را به دوش بکشد:

زندگی یه هدیست که فقط یکبار به ما اعطا شده. هیچ انسانی نباید به خاطر شرایطی که داخلش به دنیا اومده فرصت پولدار شدن رو از دست بده! هر انسانی باید این فرصت رو داشته باشه که آرزوهاش رو زندگی کنه، به همین دلیل من تصمیم گرفتم فرمولی که کشف کردم رو در اختیار هرکسی که واقعا میخواد پولدار شه قرار بدم تا سختی هایی رو که من توی این مسیر کشیدم رو متحمل نشه و بجای اینکه تا آخر عمر توی حسرت آرزوهاش بمونه بتونه تمام آرزوهاش رو زندگی کنه!"

استاد محمدی در دوره آموزشی “نخبگان پولسازی” تمام این فرمول را به طرز صریح، ساده و شفاف در اختیار دانشجویانش قرار داده است. دوره آموزشی نخبگان پولسازی تاکنون بیش از 9000 دانشجو داشته که تماما توانسته اند ظرف مدت کوتاهی با استفاده از این فرمول طلایی به درآمدهای چند صد میلیونی برسند.

وقتی من ساعت ها وقت گذاشتم که نتایج تجربی و تحقیقاتم رو آنالیز کنم یه نکته جالبی رو متوجه شدم اونم اینکه تمام افراد ثروتمند بلااستثنا از یک قاعده پیروی کردن، بیش از 90 درصد از این افراد حتی خودشون هم متوجه نشده بودن که دارن از یک قاعده یکسان استفاده میکنن! این نتیجه اینقدر شوکه کننده بود که من چند هفته تمام، ساعت ها وقت گذاشتم که مطمئن بشم که نتایجی که بدست آوردم درست و دقیق باشن. من بالاخره تونسته بودم بعد از 16 سال جواب سوالمو پیدا کنم و فرمول قطعی پولسازی رو کشف کرده بودم! اما این به تنهایی کافی نبود برام، باید نتیجه ای که پیدا کرده بودم رو روی افراد دیگه تست میکردم، بخاطر همین شروع کردم به تدریس این فرمول به افراد عادی، افرادی که نه تحصیلات درست و حسابی داشتن و نه شرایط ایده آلی داشتن و نه سرمایه اولیه ای. در واقع من عمداً این افراد رو انتخاب کردم چون میخواستم فرمولی که پیدا کرده بودم رو تست کنم. تمام افرادی که من این فرمول رو بهشون آموزش دادم ظرف کمتر از یک سال به موفقیت های عجیبی رسیدن و موفق شدن از طریق استفاده از این فرمول به درآمدهای عجیب و غریب برسن. بعد از این ماجرا بود که من تصمیم گرفتم گروه آموزشی هانوتا رو تأسیس کنم و این فرمول رو در اختیار همه افرادی که اشتیاق به پولدار شدن دارن و یا از شرایط فعلی شون خسته شدن و میخوان زندگی شون رو عوض کنن قرار بدم. من توی تمام این سال ها از نزدیک روند موفقیت و رشد تمام دانشجوهای نخبگان پولسازی رو دنبال کردم، تمام افرادی که این فرمول رو استفاده کردن بلااستثنا به درآمدهای نجومی رسیدن و این موفقیت ها منو هر روز مصمم تر میکنه که این فرمول رو به دست افراد بیشتری برسونم تا اونا هم فرصت داشته باشن زندگی شون رو عوض کنن!"

استاد محمدی در طی سالیان ارزشمندی که در صنعت و دانشگاه حضور داشتن دوره های آموزشی متفاوتی را به صورت های حضوری و آنلاین برای اقشار مختلف ارائه کردن از آموزش های تخصصی دانشگاهی تا آموزش هایی نظیر “راه اندازی کسب و کار اینترنتی” و … اما نتایج دانشجویان ایشان همواره این نکته را اثبات میکند که همواره دانشجویان “نخبگان پولسازی” موفق تر و ثروتمندتر از تمام دانشجویان دوره های آموزشی دیگر بوده اند. حتی خود استاد هم علاقه ویژه ای به این دوره آموزشی و دانشجویانش دارند چرا که معتقدند “نخبگان پولسازی” تنها آموزشیست که یک نفر باید یاد بگیرد چرا که با دانستن قواعد قطعی کائنات، یک فرد به هیچ دانش دیگری برای ثروتمند شدن نیاز ندارد.

preloader