logo-png.png

دوره تخصصی آموزش بلاگری در دو پکیج متفاوت ارائه میگردد که در تصویر زیر میتوانید توضیحات را مشاهده بفرمایید 👇🏻👇🏻

🛑🛑اگر هنوز برای ثبت نام تردید دارید، لطفاً سوالات و پاسخ های زیر را حتما مطالعه کنید! 👇🏻👇🏻

جواب این سوال مستقیماً به این بستگی دارد که شما چه میزانی میخواهید برای آموزش خود هزینه کنید. سرفصل های کلی هر دو پکیج یکسان است، یعنی موضوعات کلی که به شما تدریس میشود در تمام پکیج ها یکسان است، اما جلسات آموزشی در پکیج ویژه کامل تر و با جزییات بیشتری ارائه میشود که باعث یادگیری راحت تر و جامع تر برای شما است. پس ما پیشنهاد میکنیم حتماً بسته به محدودیت مالی خودتان تصمیم بگیرید.

اگر شما پکیج ویژه را انتخاب نمایید، میتوانید به صورت رایگان و مادام العمر به اپدیت های جدید آموزشی دسترسی داشته باشید. به زبان ساده در هر ماه همواره تعداد جلسات جدیدی توسط اساتید گروه آموزشی هانوتا آماده میشود که شامل آموزش های جدید در مورد الگوریتم های جدید اینستاگرام و یا نرم افزارها یا اپلیکیشن های جدید تولید محتوا میباشد. در واقع اگر شما پکیج ویژه را تهیه کنید یکبار برای همیشه از آموزش بی نیاز میشوید چرا که تیم اساتید هانوتا همواره هر آموزش جدیدی که نیاز داشته باشید را به رایگان در اختیار شما میگذارد. اما در مورد پکیج اقتصادی این قابلیت وجود ندارد و شما به دوره های آموزشی جدید دسترسی نخواهید داشت.

در صورت ثبت نام در پکیج ویژه و پس از اینکه آموزش های خود را به طور کامل ملاحظه کردید، برای شما در سامانه ثبت نام هانوتا یک کد پشتیبانی ویژه تعریف میشود، بدین صورت هر زمانی که شما با شرکت تماس بگیرید به طور خودکار به تیم پشتیبانی ما متصل میشوید. پشتیبانان هانوتا پاسخگوی سوالات، ابهامات و دغدغه های شما هستند. داشتن پشتیبانی باعث میشود شما خیالتان به مراتب راحت تر باشد، چرا که هر زمانی هر مشکلی برای شما پیش بیاید میتوانید به راحتی با تماس با پشتیبان خودتان سوالات و ابهامات خود را رفع نمایید. داشتن پشتیبانی به معنای همراهی دائمی یک شخص متخصص در کنار شماست.

در سیستم آموزش هانوتا نام شما و خدمات مربوط به شما به طور خودکار ثبت میشود. اما این به این معنی نیست که کسی پاسخگوی شما نباشد، شما در صورت بروز هرگونه مشکلی میتوانید به راحتی با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید تا مشکلتان را بر طرف کند. اما تفاوت در این است که شما نمیتوانید مشاوره تلفنی در مورد سوالات تخصصی و ابهامات خود دریافت کنید. اما تمامی سوالات و دغدغه های غیرتخصصی شما به طور کامل پاسخ داده میشود و پیگیری میشود.

بله، تمامی دوره های گروه آموزشی هانوتا تضمین دارند. شما میتوانید پس از ثبت نام در صورت عدم رضایتمندی، در صورتی که شرایط و ضوابط برگزاری دوره را رعایت کرده باشید میتوانید درخواست عودت وجه ثبت نامی خود را داشته باشید.

به طور معمول این فرآیند پس از ثبت درخواست توسط شما، بین 7 تا 10 روز کاری زمان میبرد.

خیر! در صورت نیاز به عودت وجه، وجه پرداختی شما به طور تمام و کمال عودت داده میشود. بدون هیچ گونه کسری. فقط توجه داشته باشید وجه صرفاً به شماره کارتی که از طریقش به پرداخت مبادرت کردید عودت داده میشود و صرفاً به خود شخصی که ثبت نام کرده است.

دوره های آموزشی هانوتا توسط “گروه اساتید” تهیه میشود. تمامی اساتید هانوتا از نخبگان دانشگاهی و متخصصین و مشاورین حرفه ای و دانشمند انتخاب میشوند. برخی از اساتید دوره های آموزشی هانوتا عبارتند از:

1- استاد امیر محمدی – کارشناس ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه شریف. متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی و مشاور بیش از 50 پیج بلاگری مطرح 

2- استاد مهسا عباسی – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه تهران. محقق الگوریتم های اینستاگرام، مشاور بلاگرهای مطرح، مشاور ارشد حوزه تبلیغات اینستاگرام 

3- استاد محمد ناطقی – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه صنعتی شریف 

4- استاد امین جوانشیر – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه صنعتی شریف

5- استاد مهدی آفاق پور – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه صنعتی شریف

و اساتید و متخصصان دیگر…

چند دلیل اصلی که باید به هانوتا اعتماد  کنید:

1- هانوتا بزرگ ترین، معتبرترین و قدیمی ترین گروه آموزشی در حوزه آموزش حوزه بلاگری در ایران است

2- هانوتا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد فعالیت میکند و مستقیماً زیر نظر این نهاد است

3- تمامی اساتید هانوتا نخبگان کشوری هستند و بهترین اساتید را دارد

4- دوره آموزشی هانوتا به طور تضمین شده کامل ترین، علمی ترین، و حرفه ای ترین مجموعه آموزشی است و شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند

5- ما به شما تضمین میدهیم در صورتی که ناراضی بودید وجه پرداختی شما عودت داده میشود، پس عملاً برای شما ریسکی ندارد

6- رضایت و موفقیت شما برای ما مهم تر از خود شماست، عمیقاً بر این اعتقادیم رضایتمندی شما اعتبار ماست!

و …

سرفصل های آموزشی شما به طور کلی به این صورت است:

1- بخش اول شامل آموزش جامع الگوریتم ها و قواعد اینستاگرام برای رشد و جذب فالوور ارگانیک

2- بخش دوم شامل آموزش جامع تولید محتوای مناسب است، شما در این بخش هر آن چیزی که برای تولید محتوا نیاز دارید شامل آموزش انواع اپلیکیشن های تولید محتوا را به طور کامل یاد خواهید گرفت

3- بخش سوم شامل آموزش تخصصی مهارت های پایه بلاگری شامل داستان سرایی، بلاگری در استوری، مفاهیم اصلی بلاگری مانند پیج ایدنتیتی و … است

4- در بخش چهارم شما آنالز کردن پیج، ایده یابی، مهارت های تکمیلی مثل تبادل و … را یاد میگیرید

5- در بخش نهایی نحوه گرفتن تبلیغات و درآمدزایی را به طور کامل یاد میگیرید

محتوای آموزشی هانوتا کامل ترین محتوای آموزشی در بین کل آموزش های مشابه است و میتوانید با خیال راحت ثبت نام کنید

با اپدیت جدید اینستاگرام که در بهمن ماه سال 1400 ارائه شد، شما میتوانید در بازه کمتر از 3 ماه هم به 100کا فالوور ارگانیک و واقعی برسید. البته این موضوع به خود شما نیز بستگی دارد اما معمولاً بین 3 ماه تا 10 ماه میتوانید به راحتی به این عدد فالوور برسید، البته به شرط اینکه آموزش حرفه ای، استاندارد و علمی دیده باشید. میانگین دانشجویان سابق هانوتا حدود 5 ماه است، بدین معنا که دانشجویان سابق هانوتا به طور میانگین معمولاً حدود 5 ماه طول میکشد تا به 100کا فالوور ارگانیک برسند.

معمولاً درآمد اصلی پیج های بلاگری از طریق تبلیغات است. یعنی شما به عنوان یک بلاگر از طریق جذب تبلیغ و دریافت هزینه از تبلیغ دهنده درآمد کسب خواهید کرد

به طور معمول و طبق تجربه ما اگر شما 100 کا فالوور ارگانیک و واقعی داشته باشید، در سال 1401 به ازای هر تک استوری تبلیغاتی هزینه ای بین 2 الی 4 میلیون تومان دریافت میکنید، اگر روزانه 3 تبلیغ انجام دهید یعنی درآمد روزانه شما بین 6 تا 12 میلیون تومان و ماهانه تقریباً 200 میلیون تومان خواهد بود. هرچند اگر شما تعداد فالوور بیشتری داشته باشید این عدد به مراتب بالاتر هم میرود. به عنوان مثال اگر شما 500کا فالوور داشته باشید درآمدتان به نزدیک 700 میلیون تومان در ماه هم خواهد رسید. دقت بفرمایید که این اعداد اصلاً اغراق گونه نیستند! شما میتوانید خودتان به راحتی هم اکنون به پیج های سایر بلاگرها با یک پیج کاری پیام بدهید و تعرفه ها را با چشم خودتان ببینید.

این موضوع به طور کامل در دوره آموزشی در هر دو پکیج به شما آموزش داده میشود. شما میتوانید از 5کا فالوور تبلیغ دهنده جذب کنید و درآمد کسب کنید که به طور کامل در جلسات آموزشی یاد میگیرید.

هرگز!! این مورد اشتباه ترین باور بین برخی افراد است. فضای اینستاگرام روز به روز بازتر میشود و فضا برای رشد تازه واردهایی مانند شما بیشتر فراهم میشود. اینستاگرام در اپدیت اخیرش الگوریتم هایی را ارائه کرده است که سرعت رشد پیج های تازه کار را تا 20 برابر افزایش میدهد. اتفاق از نظر زمانی الان بهترین زمان برای شروع است و شما اگر آموزش درست و اصولی و استاندارد ببینید بسیار موفق خواهید شد و با سرعت بسیار زیادی رشد خواهید کرد!

قطعاً! آموزش های ما به طور کامل از صفر تا صد به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه میشود، به نحوی که بتوانید از صفر یک پیج جدید و حرفه ای برای خودتان راه اندازی کنید و به موفقیت های بالایی دست پیدا کنید. شما برای شرکت در دوره به هیچ پیش نیاز اطلاعاتی نیاز نخواهید داشت. هرچند اگر فکر میکنید خیلی مبتدی هستید توصیه میکنیم حتماً پکیج ویژه را ثبت نام کنید.

نیازی نیست حتماً از خودتان فیلم و عکس بذارید! زمینه های زیادی از بلاگری وجود دارد مانند بلاگری محتوایی و یا بلاگری آشپزی که نیاز به حضور مستقیم شما در پیج تان ندارد. نگران این موضوع نباشید چرا که به طور کامل در دوره آموزشی جلساتی برای شما تعبیه شده است که کمک کند حوزه مناسب خودتان را انتخاب کنید.

نگران نباشید؛ در مورد این بخش مستقلاً آموزش میبینید. ما جلسات آموزشی ویژه ای برای شما در هر دو پکیج تدارک دیده ایم که شما بتوانید بر ترس خود غلبه کنید؛ مضافاً که حتما یادتان باشد که خیلی های دیگری هم مثل شما بودند و هستند. پس این موضوع نباید مانع رشد و پیشرفت شما شود. همچنین که ما نیز با آموزش های حرفه ای و تمارین عملی کمک شما میکنیم که ترستان کامل از بین برود!

در دوره آموزشی به شما یاد میدهیم که چجوری باید ایده های ناب برای رشد پیج تان پیدا کنید، مضافاً اینکه بخشی از جلسات شما بخصوص در مورد پکیج ویژه مربوط میشود به ایده پروری. پس جایی برای نگرانی شما وجود ندارد!

اول از همه یادتان باشد که هیچ کدام از بلاگرهای مطرح امروز، روزی که شروع کردند فکر نمیکردند جواب بگیرند اما گرفتند! پس دلیلی ندارد که جواب نگیرید، اگر آموزش های خود را کامل دنبال کنید موفقیت شما حتمیست. اگر 1 درصد هم نتوانستید جواب بگیرید میتوانید وجه پرداختی خودتان را پس بگیرید. پس این موضوع هم نباید نگرانتان کند.

میتوایند با داشتن مدرک گذراندن دوره بلاگری در صورت تمایل فعالیت ادمینی هم انجام دهید و از آن طریف هم کسب درآمد کنید.

شما باید یا کل مبلغ پکیج را، یا حداقل بخشی از آن را که کارشناس مشاور به شما اعلام کرده است را “پیش از اتمام جایگاه های دوره” به شماره حساب اعلامی واریز نمایید و فیش آن را برای واتس اپ به شماره 09053599464 ارسال نمایید (شماره فوق را سیو نمایید و سپس در واتس اپ به آن پیام دهید). شماره واتس اپ فوق مربوط به واحد ثبت نام است، و از آنجایی که سیسنم ثبت نام هانوتا خودکار است، خود کارشناسان هانوتا مابقی فرآیند را برای شما توضیح میدهند و تکمیل میکنند

از آنجایی که دوره آموزشی هانوتا هر ماه فقط یکبار برگزار میشود، شما از زمان ثبت نام نهایتاً 1 ماه فرصت خواهید داشت که وجه خود را تکمیل نمایید.

با توجه به حجم بالای درخواست های ثبت نام معمولاً نهایتاً 3 تا 7 روز کاری بعد از تکمیل ثبت نام دوره آموزشی شما شروع میشود.

خیر، شما فقط امروز فرصت دارید تا از تخفیف جشنواره استفاده نمایید، پس از اتمام جشنواره باید پکیج ها را با قیمت واقعی تهیه نمایید.

❌❌ اگر هنوز جواب خودتان را نگرفتید میتوایند تا قبل از پایان ظرفیت دوره هرچه سریع تر با کلیک بر روی گزینه زیر سوالات خود را از کارشناسان واحد ثبت نام هانوتا بپرسید👇🏻👇🏻👇🏻

preloader