گروه آموزشی هانوتا

logo png

دانشجوی گرامی شما میتوانید پاسخ سوالات و شبهات خود در مورد فعالیت بلاگری را در بخش زیر پیدا کنید

اصولاً فالووری که از این روش جذب میکنید از جنس فالوور روح یا غیرفعال (inactive) است. وجود این فالوور در پیج شما باعث میشود که اینستاگرام از طریق الگوریتم های ممانعتی با پیج شما برخورد کند. 

بسته به اینکه شدت و تعداد این فالوور ها چقدر باشد اینستاگرام برخوردهای مختلفی با شما دارد. اما در بهترین حالت پیج شما به حالت شدوبن (shadowban) درمیاید که احتمالاً با کاهش بازدید استوری، کاهش لایک و کامنت پست ها روبرو میشود و پست های شما دیگر به اکسپلور نخواهد رفت. 

در این حالت به طور کلی ما توصیه میکنیم که یک پیج جدید راه اندازی کنید. اما اگر نخواهید اینکار رو بکنید بهترین کاری که میتوانید انجام دهید پیدا کردن و پاک کردن فالوورهای غیرفعال داخل پیج است. ابتدا این فالوورها را از پیج خودتان پاک کنید سپس بدون هیچ تخلف دیگه ای مدت 3 تا 6 ماه فعالیت کنید تا اینستاگرام مجدد پیج شما را از جرایم رها کند.

فالوور فیک همان فالوور رباتی است (اکانت هایی که توسط برنامه های کامپیوتری ساخته میشود)، استفاده از فالوور فیک هم تقریباً مشابه شرکت در کمپین است. و راه های مقابله مشابه دارد.

نگران نباشید!

اینستاگرام در اپدیت های جدید خودش از الگوریتم های برای رشد و جذب فالوور استفاده کرده است که اگر آن ها را به خوبی یاد بگیرید سرعت رشد شما حتی از کمپین جذب فالوور و فالوور فیک هم بالاتر میرود. 

به هر صورت باید بدانید که اگر از فالوور فیک استفاده کردید یا در کمپین های جذب شرکت کردید، اینستاگرام ادامه فعالیت را برای شما به شدت سخت میکند، طبق تجربه ما شما اگر از ابتدا شروع کنید (البته به شرطی که آموزش حرفه ای ببینید) میتوانید در میان مدت نتایج خیلی خیلی بهتری بگیرید.

البته این موارد بسته به اینکه شما چقدر فالوور فیک زده باشید یا اینکه چند کا فالوور از کمپین جذب کرده باشید هم مربوط میشود. پیشنهاد میکنم در دوره آموزش تخصصی بلاگری ثبت نام کنید، در دوره آموزشی شما خیلی بیشتر و بهتر راهنمایی میشوید. 

اما یادتان باشد که امروز اینستاگرام از الگوریتم هایی بهره میبرد که بلد بودنش سرعت رشد بسیار بالایی به شما میدهد، بسیار بیشتر از استفاده از فالوور فیک و کمپین جذب فالوور؛ پس در مجموع جای نگرانی زیادی ندارد.

شاید دانستن این نکته به شما حس بهتری بدهد که خیلی از افراد در اینستاگرام (حتی بلاگرهای بزرگ و قدیمی) مرتبا با این چالش روبرو میشوند، منظورمان این است که این یک اتفاق خیلی عجیب و غریب نیست که بتواند بازدارنده موفقیت شما باشد!

شما به عنوان یک بلاگر یکی از کارهایی که دائماً باید انجام بدهید پیدا کردن ایده های جدید برای تولید محتواست و هیچ بلاگر موفقی نیست که بدون این فعالیت حیاتی بتواند محتواهای جالب و کارپسندی تولید کند.

اما اگر چنانچه تصمیم داشته باشید در آموزش های هانوتا ثبت نام کنید باید بدانید که در دوره آموزش تخصصی بلاگری بیش از 15 جلسه آموزشی در قالب کارگاه خلاقیت و ایده یابی به شما ارائه شده است که مشکل ایده نداشتن شما را تا حد زیادی مرتفع میکند.

احتمالا شما مشمول یکی از الگوریتم های ممانعتی شدوبن (الگوریتم های ممانعتی سایه ای) در اینستاگرام شده اید، برای کسب اطلاع بیشتر جلسه مربوط به الگوریتم های ممانعتی در ورکشاپ را تماشا کنید. 

به طور خلاصه یعنی یک یا چند فعالیت شما مورد پسند اینستاگرام نبوده و با سیاست های اینستاگرام در تعارض بوده (به عنوان مثال هشتگ های نامرتبط استفاده کردید و یا …)، و حالا اینستاگرام بدون اطلاع مستقیم به شما در حال تنبیه شماست! 

باید بگردید ببینید چه کاری ممکن است انجام داده باشید که اینستاگرام با آن مشکل داشته و آن کار(ها) را دیگر انجام ندهید.

اگر آن فعالیت رو تکرار نکنید، پیج شما تا یک مدت زمان مشخص (بسته به اینکه چندمین بار است مشمول جریمه شده اید) در حالت شدوبن قرار دارد و سپس به حالت عادی برمیگردید.

البته این مورد به طور کامل در آموزش های اصلی هانوتا به شما آموزش داده میشود و شما به یک تسلط کامل برای انواع حالت های مختلف و راهکار مقابله با آن ها دست پیدا میکنید.

بلاگری به زبان ساده به معنای جذب فالوور از “طریق تولید محتوای غنی” یا همان rich content است. این سوالی نیست که بشود در یک پاراگراف جواب داد. 

اما به طور خلاصه شما باید یاد بگیرید که محتوایی تولید کنید که به مقدار بیشتری به اکسپلور برود و بلد باشید از بازدیدهایی که پست شما در اکسپلور میگیرد فالوور بیشتری جذب کنید.

در واقع کل دوره آموزش تخصصی بلاگری هانوتا (یا همان دانشگاه بلاگری هانوتا) با بیش از 200 جلسه آموزشی در همین راستا طراحی و تدوین شده است که با شما آموزش دهد چگونه با تولید محتوای غنی میتوانید بلاگری کنید و فالوور ارگانیک جذب نمایید

درآمد بلاگری غالباً از طریق انجام تبلیغات است. در واقع شما به عنوان یک بلاگر در ازای انجام تبلیغات برای سایر پیج ها و افراد از آن ها مبلغی دریافت میکنید. 

تبلیغ دهندگان شما اکثراً پیج های فروشگاهی، شرکت ها و بلاگرهای شغلی هستند.

انواع تبلیغاتی که یک بلاگر انجام میدهد، معمولاً صورت تک استوری، 2استوری، استوری سریالی، استوری به همراه پیش استوری است. البته انواع تبلیغات دیگر هم وجود دارد که بلاگرها بسته به پیج خودشان به تبلیغ دهنده پیشنهاد میدهند (مانند تبلیغ در قالب پست).

بخش پیشرفته دوره آموزش تخصصی بلاگری شامل نحوه تبلیغ گرفتن و درآمدزایی است که در قالب چندین جلسه آموزشی به طور کامل انواع تبلیغات و تعرفه تبلیغات و … به شما آموزش داده میشود.

تعرفه تبلیغات شما بسته به کیفیت پیج شماست. در واقع به زبان ساده تر اینکه مخاطبین پیج شما چه قشری از افراد هستند (یا اصطلاحاً پرسونای مخاطب پیج شما چیست)، بازدید استوری شما چقدر است و سایر پارامترهایی که کیفیت پیج شما را نشان میدهد تعیین کننده تعرفه تبلیغات شماست. 

اما به طور متوسط یک پیج بلاگری با 100k فالوور که البته فالوورهای با کیفیت و ارگانیک باشند که صرفاً با تولید محتوا و فعالیت بلاگری بدست آورده باشید تقریباً ماهیانه بین 150 الی 250 میلیون تومان میتواند درآمد داشته باشید. 

البته همانگونه که بالاتر ذکر شد این درآمد به پارامترهای مختلفی مربوط میشود که در دوره آموزشی چندین جلسه راجع به آن صحبت میشود. 

به طور کلی بلاگری پردرآمد ترین شغل در سال 1401 ایران است و سومین شغل پردرآمد در دنیاست. ما پیشنهاد اکید داریم که از این فرصت استفاده کنید و فعالیت حرفه ای خودتان را شروع کنید. جذابیت های درآمدی بلاگری را خودتان قطعاً بهتر میدانید!

ما در آموزش های هانوتا سعی کردیم به شما کمک کنیم تا بتوانید از زمانی که پیجتان بین 5 الی 10کا فالوور قرار گرفت کسب درآمد خودتان را آغاز کنید. 

اما طبق تجربه دانشجویان سابق ما شما در بازه زمانی بین 9 ماه الی 16 ماه پس از اتمام آموزش های خودتان میتوانید به درآمدهای بالا برسید، اما به شرطی که تمام موارد و مطالبی که به شما تدریس شده است را به طور کامل اجرا کنید!

بستگی دارد وضعیت فعلی پیج شما و استایل تولید محتوای شما چگونه باشد. 

اگر استایل تولید محتوای شما منطبق بر آن چیزی که در آموزش ها یاد میگیرید نباشد، ما معمولاً برای اینکه الگوریتم های اکسپلور را غیرفعال نکنید توصیه میکنیم به طور موازی پیج جدیدی راه اندازی کنید و وقتی پیج جدیدتان را ذیل الگوریتم های رشد پیج و جذب فالوور ارگانیک قرار دادید آن موقع فالوورهای پیج قلبی را به پیج جدید انتقال دهید.

در کل شما در طی آموزش ها با استایل تولید محتوایی آشنا میشوید که میتوانید در بازه زمانی میان مدت نتایج فوق العاده ای دریافت کنید و تجربه به ما نشان داده این سوال جز مسائلی نیست که بخواهید فکرتان را درگیرش کنید. مضافاً اینکه به طور کامل در دوره آموزشی به شما تدریس میشود که اگر پیج فعالی دارید باید چکار کنید!

اینستاگرام یک فضای کاملاً علمی و اصولی است که توسط صدها هزار مهندس نرم افزار طراحی شده است. فلذا تدریس الگوریتم های رشد در آن باید توسط کسانی انجام شود که دانش نرم افزار و الگوریتم شناسی دارند و عملاً افراد نخبه باشند. 

اما متأسفانه این روزها شاهد هستیم که بسیاری از افراد سودجو که حتی کوچک ترین سوادی ندارند، یک پیج اینستاگرام راه اندازی کرده اند و با فشار تبلیغات پیج خودشان را بالا برده اند و از این طریق ادعای تدریس اینستاگرام دارند. 

نکته ای که شما باید بدانید این است که هرکسی که پیجش را با تبلیغات بالا برده لزوماً سواد تدریس نرم افزار و الگوریتم را ندارد و فریب این افراد سودجو را نخورید. اگر قرار بود داشتن پیج اینستاگرام نشانه ای از بلد بودن اینستاگرام باشد آن وقت باید تمام بلاگرهای دنیا اینستاگرام را تدریس میکردند!

دقت بفرمایید که مهم ترین نکته در انتخاب آموزش حرفه ای سابقه دانشی و سواد دانشگاهی مدرسین به همراه نتایج سایر دانشجویان آن حوزه است.

پس اگر شما از آموزش نتیجه ندیده اید متأسفانه احتمالاً جز قربانیان آموزش های غیرعلمی (اما پر زرق و برق) شده اید. پیشنهاد میکنیم مجدداً در یک آموزش علمی و استاندارد ثبت نام کنید تا بتوانید مزیت موفقیت و درآمدهای میلیونی و میلیاردی بلاگری را بچشید! ❤️

نگران نباشید، این یک امر کاملاً طبیعی (بخصوص در آغاز فعالیتتان) است. 

در آموزش های تخصصی بلاگری هانوتا یک بخش جداگانه برای در قالب کارگاه برای شما وجود دارد تا بتوانید بر ترس خودتان غلبه کنید و اعتماد بنفس خودتان را افزایش دهید. شما پس از سپری کردن این بخش از آموزش تقریباً دیگر هیچ ترسی از دوربین نخواهید داشت. 

هرچند ما توصیه نمیکنیم اما شما میتوانید حوزه “بلاگری محتوایی” را انتخاب کنید.

نمایش چهره معمولاً باعث افزایش اعتماد فالوورها و در نتیجه علاقه مندی بیشترشان به شما میشود اما این اصلاً به این معنا  نیست که اگر چهره خودتان را نشان ندهید نمیتوانید موفق شوید. 

حوزه ای از بلاگری که نیاز به نمایش چهره ندارد اصطلاحاً “بلاگر محتوایی” نامیده میشود. شما میتوانید از طریق فعالیت در این حوزه بلاگری انجام دهید و مزه درآمد بلاگری را نیز بچشید. 

در واقع نشان دادن چهره جز ملزومات شروع فعالیت به عنوان بلاگر نیست، یادتان باشد که بلاگر کسی است که با تولید محتوای غنی اقدام به جذب فالوور میکند، حال میتواند خودش نقشی در این محتوا داشته باشد و یا اینکه نداشته باشد!

در آموزش های اصلی هانوتا یک بخش اصلی مربوط به کارگاه افزایش خلاقیت و ایده یابی است که اگر شما در آموزش ها ثبت نام کنید پس از سپری کردن این بخش تمام مشکل شما مرتفع خواهد شد و دیگری مشکلی برای ایده نخواهید داشت.

اما به طور کلی باید به این نکته دقت بفرمایید که بخشی از فعالیت های روزانه شما به عنوان یک بلاگر گشتن و پیدا کردن ایده های جذاب تولید محتواست که در قالب “سناریو نویسی” در آموزش های هانوتا به شما آموزش داده میشود.

موفقیت شما را خودِ اینستاگرام تضمین میکند!

ساختار اینستاگرام به صورت “لیدبیس” طراحی شده است، یعنی اصلاً اینستاگرام به گونه ای طراحی شده که برای شما فالوور جذب کند! البته به شرطی که قواعد و الگوریتم های آن را بلد باشید.

طبق تجربه دانشجویان سابق هانوتا که آموزش ها را انجام داده اند و پیاده سازی کرده اند بلااستثنا به نتایج مد نظرشان رسیده اند. در واقع بهتر است اینگونه بگوییم که موفقیت شما بسته به حوزه فعالیت و توانمندی تان دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد! شما میتوانید از طریق لینک های موجود در زیر صفحه برخی از نتایج دانشجویان سابقه هانوتا را مشاهده نمایید. 

همچنین این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که هانوتا برای اطمینان خاطر بیشتر شما به دانشجویانی که در آموزش های اصلی ثبت نام کنند قرارداد رسمی تضمین رضایتمندی میدهد، به این معنا که اگر شما در آموزش ها ثبت نام کردید و پس از اتمام دوره از محتوای آموزشی ارائه شده راضی نبودید میتوانید وجه پرداختی خودتان را به طور کامل عودت نمایید 😊

این یکی از بزرگ ترین توهماتیست که باعث شده بسیاری از افراد فعالیت حرفه ای خود را شروع نکنند. 

اینستاگرام نه تنها هیچوقت اشباع نمیشود بلکه روز به روز به نحوی تغییر میکند که زمینه برای وجود افراد جدید بازتر شود، چرا که حیات اینستاگرام به عنوان یک شرکت بسیار بزرگ دقیقاً ارتباط مستقیمی به این دارد که همواره فرصتی در اختیار افراد جدید برای رشد قرار دهد. 

فضای اینستاگرام بسیار بزرگ تر از چیزی است که شما تصور میکنید، و اتفاقاً نه تنها اشباع نشده بلکه سال 1401 دقیقاً بهترین زمان برای شروع است.

چرا که اینستاگرام در اخرین اپدیت های الگوریتمی که ارائه داده است، سعی کرده است حساسیت خیلی بیشتر به پیج های بزرگ و قدیمی نشان دهد (همانگونه که احتمالا خودتان هم باید دیده باشید که بسیاری از پیج های بزرگ را یا به حالت تعلیق درآورده یا به طور کل بسته است)، اما در کنارش یک الگوریتم جدیدی به اسم NPGA توسعه داده است که سرعت رشد پیج های تازه کار مثل شما را تا 20 برابر افزایش میدهد (البته مادامی که الگوریتم ها را رعایت کنید).

این ایده که فضا اشباع شده، ایده ایست که مانع از شروع فعالیت شما میشود در صورتی که هر روز خود شما شاهد اوج گرفتن پیج های خیلی تازه کار و جدید هستید!

در ایران فضای بلاگری به این شکل که امروز وجود دارد قدمتی کمتر از 2 سال دارد و طبق تحقیقات و آمارها سال 1401 بهترین سال برای شروع فعالیت بلاگری است چرا که هم فضای عمومی اینستاگرام آمادگی و آشنایی خیلی بیشتر با فعالیت بلاگری دارد و هم اینکه اپدیت های جدید اینستاگرام به شدت به نفع شما کار میکند!

قطعاً!

آموزش های هانوتا به نحوی طراحی شده است که جامع و به زبان ساده باشد، شما در صورتی که در آموزش های هانوتا ثبت نام نمایید پله پله آموزش هایی که لازم دارید را به طور کامل دریافت خواهید کرد، به نحوی که با هر سطح دانش و شناختی وارد دوره شوید قطعاً بتوانید موفق شوید.

اینستاگرام یک فضای علمی و دانشی است که توسط مهندسین نرم افزار طراحی شده. فضای اینستاگرام نه بر مبنای جو و هیجان دادن است و نه بر مبنای شانس و احتمال!

در واقع شما برای اینکه بتوانید در اینستاگرام موفق شوید تنها کاری که باید بکنید این است که بدانید که الگوریتم ها و طراحی اینستاگرام به چه نحوی است و برای جذب فالوور چه کارهایی را باید انجام دهید! 

شما در آموزش های هانوتا با اساتید نخبه که همگی فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف و تهران هستند با این الگوریتم های رشد در اینستاگرام به طور کامل آشنا خواهید شد به نحوی که بتوانید به راحتی از طریق تولید محتوا فالوورهای ارگانیک و واقعی جذب کنید.

محتوای آکارئون
محتوای آکارئون

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟! میتوانید از طریق شماره 91002205(021) با واحد روابط عمومی گروه آموزشی هانوتا ارتباط بگیرید و سوالات خودتان را بپرسید و یا با معرفی کامل خودتان به واتس اپ 09053599468 پیام بدهید

هانوتا، حامی موفقیت شما ❤️

preloader