logo png

توجه توجه

دوره آموزشی مربوط به شما کامل ترین و جامع ترین آموزش در حوزه فعالیت شماست. این دوره آموزشی شامل ترکیب 5 دوره آموزشی مختلف است که در قالب یک آموزش در اختیار شما قرار گرفته است.

سرفصل های دوره آموزشی کوچینگ

(کسب درآمد از اینستاگرام و راه اندازی وبسایت)
میلیون تومان 12
  • 70 جلسه آموزش جامع جذب فالوور و رشد در اینستاگرام
  • 30 جلسه آموزش جامع تولید محتوا (شامل آموزش اپلیکیشن ها و نرم افزار)
  • 10 جلسه آموزش کسب درآمد اینترنتی
  • 15 جلسه کارگاه غلبه بر ترس و افزایش اعتماد بنفس
  • چالش 30 روزه جذب فالوور
  • 20 جلسه آموزش پیشرفته اینستاگرام
  • 15 جلسه آموزش راه اندازی وبسایت به زبان ساده
  • 10 جلسه کارگاه افزایش خلاقیت و ایده یابی
  • اپدیت مادام العمر به صورت رایگان
  • عضویت مادام العمر در کلوپ محتوا هانوتا

هنوز سوالی دارید؟! بخش زیر را چک کنید 👇🏻👇🏻👇🏻

اگر شما جز افرادی هستید که به فکر کسب درآمد در فضای اینستاگرام هستید، دوره آموزشی کوچینگِ هانوتا بهترین گزینه برای شماست. شما در این مجموعه آموزشی صفر تا صد الگوریتم های رشد و جذب فالوور در اینستاگرام را توسط نخبه ترین و مجرب ترین اساتید ایران به طور کامل یاد میگیرید به نحوی که بتوانید پیج خودتان را از صفر راه اندازی کنید و در مدت زمان کوتاهی جذب فالوور بالایی داشته باشید. همچنین در کنار آن میتوانید با آموزش هایی که میبینید همزمان وبسایت خودتان را نیز راه اندازی کنید، با اینکار میتوانید همزمان برند خودتان را قوی تر کنید و منابع درآمدتان را توسعه دهید.

همانگونه که از سرفصل های دوره آموزشی نیز پیداست این دوره ترکیب 5 دوره آموزشی زیر است که در قالب یک دوره به شما ارائه میشود:

1- پکیج آموزش جامع اینستاگرام (شامل الگوریتم ها و قواعد رشد و جذب فالوور)

2- پکیج آموزش جامع راه اندازی و تجاری سازی وبسایت

3- پکیج آموزش جامع تهیه و تولید محتوا شامل آموزش کار با تمامی اپلیکیشن های ادیت و تولید محتوا

4- پکیج آموزشی جامع خلاقیت و ایده یابی

5- پکیج جامع آموزش کسب درآمد اینترنتی (چگونه فالوور را به مشتری تبدیل کنید، چگونه محصولات خود را توسعه دهید، چگونه مشتری را تبدیل به مشتری وفادار کنید، چگونه برندسازی انجام دهید، چگونه تخفیف گذاری کنید و …)

شما با تهیه این آموزش از هر آموزش دیگری برای رسیدن به هدف اصلی خودتان بی نیاز میشوید، و ما به شما تضمین میدهیم که کامل ترین، کاربردی ترین و علمی ترین آموزشی که برای رسیدن به درآمدهای بالا نیاز دارید اکنون در این پکیج آموزشی در اختیار شماست!

با توجه به اینکه این دوره ترکیب 5 دوره آموزشی مختلف است، ارزش اصلی آن نزدیک به 24 میلیون تومان است، اما هانوتا در راستای رسالت اجتماعی اش در شرایط اقتصادی فعلی هزینه اصلی آموزش را از 24 میلیون تومان به 12 میلیون تومان کاهش داده است تا افراد بیشتری بتوانند با ثبت نام در این دوره فوق العاده به درآمدهای بالا برسند. 

لینک ثبت نام برای شما ارسال شده است، از طریق لینک ثبت نام اقدام بفرمایید و یا با شماره 91002205 با پیش شماره تهران تماس بگیرید

این دوره آموزشی صرفاً مناسب افرادیست که کالا (پیج فروشگاهی) و یا خدماتی (بلاگرهای شغلی) برای عرضه دارند. تفاوتی نمیکند که شما چه کالا یا خدماتی برای عرضه داشته باشید، چرا که دوره آموزشی به نحوی طراحی شده است که تمام طیف های کالا و خدمات رو به طور موفق پوشش میدهد.

بنابراین اگر ناخن کار، مژه کار، فعال در خدمات زیبایی، فعال در حوزه برگزاری مجالس، رواشناس، وکیل، پزشک یا هر شغل خدماتی دیگری دارید این دوره بسیار برای شما مناسب است. 

همچنین اگر ارائه کننده اکسسوری، شال و روسری، صنایع دستی، پوشاک (آقایان یا بانوان)، لوازم دیجیتال و یا هر کالای دیگری هم هستید باز این دوره بسیار برای شما مناسب است

تمامی آموزش های هانوتا از جمله آموزش فوق به صورت “تدریس گروهی” ارائه میشود. به این معنا که دوره توسط یک استاد به شما ارائه نخواهد شد. و شما تحت تدریس گروه مدرسین هستید.

نکته اصلی این است که تمام اساتیدی که برای طراحی و تولید این آموزش بی نظیر دعوت شده است نخبه های دانشگاه صنعتی شریف و تهران هستند که سالیان دراز در حوزه اینستاگرام و راه اندازی کسب و کار اینترنتی تجربه عمیقی داشته اند. 

به عنوان مثال یکی از برجسته ترین اساتید دوره استاد امیرمحمدی است، ایشان فارغ التحصیل برجسته دانشگاه صنعتی شریف و از اعضا رده بالا و برجسته بنیاد ملی نخبگان کشوری هستند. امیرمحمدی بیش از 6 سال سابقه مشاوره تخصصی به بیش از 300 پیج بزرگ اینستاگرامی را دارد. همچنین وی مدیرعامل بزرگ ترین آژانس تبلیغات اینستاگرامی ایران است که در کنار تجارب مشاوره ای ارزشمندشان داشتن تجربه چند ده میلیارد تومان تبلیغات در سال های مختلف در اینستاگرام تجربه و دانش منحصر به فردی برای ایشان ایجاد کرده است. 

شایان ذکر است که بسیاری از برنامه نویسان اینستاگرام از دوستان قدیمی هم دانشگاهی استاد (فارغ التحصیلان نخبه نرم افزار شریف که اکنون در اینستاگرام شاغلند) هستند و ارتباط صمیمی استاد با ایشان وجه تمایز دیگر دانش و تجربه ارزشمند استاد است.

البته لازم به ذکر است که سایر اساتید نیز تماماً از نخبگان دانشگاهی و مجرب ترین ها در حوزه اینستاگرام و کسب و کار اینترنتی هستند.

 نکته ای که باید خاطر نشان کنیم اینست که تقریباً بلااستثنا تمامی دانشجویان که آموزش ها را انجام داده اند به نتایج حیرت انگیزی دست پیدا کرده اند. طبق تجربه دانشجویان سابقِ ما موفقیت شما عملاً قطعیست، اما سرعت موفقیت شما بستگی مستقیم به کالا/خدمات شما و استعداد شما در فراگیری و پیاده سازی آموزش ها دارد. 

شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا نتایج برخی دانشجویان هانوتا پس از گذشت 12 ماه از شروع آموزش ها را مشاهده بفرمایید. 

همچنین با کلیک بر روی اینجا میتوانید ببینید تقریباً چه مدت پس از اتمام آموزش ها میتوانید پیجتان را به 100k فالوور ارگانیک و واقعی برسانید.

چند نکته وجود دارد که باید در هنگام تصمیم گیری مدنظر قرار دهید:

1- هانوتا بزرگ ترین و معتبرترین گروه آموزشی ایران در حوزه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام است

2- هانوتا مستقیماً زیر نظر وزارت ارشاد و با مجوز رسمی فعالیت میکند. برای مشاهده تصویر مجوز هانوتا میتوانید اینجا کلیک کنید.

3- تمامی اساتید هانوتا نخبگانِ مجرب دانشگاهی هستند (از آنجایی که موفقیت در اینستاگرام تابعی از دانستن و تسلط بر علم نرم افزار و الگوریتم شناسی است این موضوع ضامن موفقیت شما خواهد بود)

4- شما با یکبار ثبت نام در دوره به صورت مادام العمر تمامی اپدیت های دوره را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

5- دوره آموزشی شما (همانگونه که در سرفصل ها میتوانید ببینید) مشتمل بر 5 دوره آموزشی متفاوت است که اگر بخواهید جایی بیرون از هانوتا آموزش ببینید باید هر کدام از این آموزش ها را به صورت جداگانه تهیه کنید اما در هانوتا تمامی آموزش ها به صورت یکجا و متحدالشکل به شما ارائه میشود به گونه ای که شما به ساده ترین اما کاربردی ترین زبان ممکن آموزش ها را درک و پیاده سازی کنید.

6- شما در حین آموزش یک چالش 30 روزه رشد پیج دارید که یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزش های هانوتاست. 

دوره آموزشی هانوتا به گونه تدوین شده است که شما بتوانید مفاهیم پیچیده و کاربردی را به زبان خیلی ساده فرا بگیرید. در این راستا دوره آموزشی شما متشکل از اجزا متفاوتی است که برای شروع هر بخش باید بخش قبلی را تمام کرده باشید و تمارین آن را انجام داده باشید تا بتوانید بخش بعدی را مشاهده نمایید.

در واقع شما در هر قدم اول آموزش میبینید، بعد باید آموزش ها را تکرار و تمرین کنید که ما در تمام این مراحل در کنار شما هستیم تا مطمئن شویم که آموزش های خود را به نحو احسنت فراگرفته اید. 

البته عمده مطالبی که باید یاد بگیرید در بخش اول به صورت جامع به شما آموزش داده میشود. شما پس از اتمام بخش اول آموزش که مشتمل بر 100 جلسه آموزشی است (شامل آموزش جامع اینستاگرام و آموزش جامع تولید محتوا)، وارد بخش دوم دوره که چالش 30 روزه رشد پیج است میشوید.

در این 30 روز، هر روز برای شما یک پیامک ارسال میشود و نکات تکمیلی گفته میشود. طبق تجربه ما این 30 روز تأثیر بسیار زیادی در یادگیری عمیق دانشجویان و همچنین رشد پیجشان دارد. در واقع در این 30 روز ما به صورت روزانه به شما تمارین و آموزش هایی میدهیم که شما باید روز به روز انجام دهید.

آموزش های شما به صورت آنلاین برگزار میشود. به مدت یک هفته تا ده روز پس از اینکه ثبت نام خود را تکمیل کنید برای شما یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی هانوتا ایجاد خواهد شد که از طریق آن میتوانید وارد پنلتان بشوید و آموزش ها را مشاهده بفرمایید.

تا ابد 🙂

شما در هر بخشی از آموزش های خود باشید تا ابد به آن بخش دسترسی دارید. اگر 5 سال دیگه هم طول بکشه تا بخش اول را ببینید بعد درخواست بدهید مجدد بخش دوم برای شما باز خواهد شد. 

از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید، هرچند ما توصیه میکنیم که زودتر آموزش های خود را شروع کنید اما آموزش ها همیشه در اختیار شما خواهند بود و محدودیت زمانی نخواهید داشت.

دوره های آموزشی هانوتا بر اساس تغییرات اینستاگرام چند وقت یکبار مجدد طراحی و تدوین میشوند تا بدین وسیله همواره به روزترین آموزش ها در اختیار دانشجویان هانوتا باشد. 

از آنجایی که اینستاگرام دائماً در حال ارائه اپدیت های جدید الگوریتمی است، فلذا به طور معمول دوره های آموزشی هانوتا در طول هر سال حداقل یک الی دو مرتبه به طور کلی بازطراحی و تولید مجدد میشود (کلیه جلسات آموزشی). چرا که با هر اپدیت الگوریتمی اینستاگرام عملاً آموزش قبلی ارزشمندی چندانی نخواهد داشت. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که این ویژگی خاصه و منحصر به فرد هانوتاست. تقریباً هیچ شخص یا شرکتِ مشابه همچنین خدماتی را به دانشجویانشان ارائه نمیکنند.

شما بعد از اولین بار ثبت نام یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی دریافت میکنید که میتوانید لیست جلسات و محتوای آموزشی را آنجا تماشا کنید. 

در صورتی که محتوای آموزش اپدیت شود تنها لیست جلسات آموزشی شما تغییر خواهد کرد و البته حتی الامکان به شما اطلاع رسانی نیز خواهد شد. 

به زبان ساده یعنی اپدیت دوره بدون هیچگونه هزینه و دردسری در اختیار شما قرار میگیرد. شما فقط کافیست مجدد به همان پنل آموزشی قبلی خودتان رجوع کنید تا خیلی ساده و راحت به محتوای جدید بدون هیچ هزینه ای دسترسی پیدا کنید

شما بعد از ثبت نام در دوره اصلی یک “عضویت مادام العمر” رایگان در کلوپ محتوای هانوتا نیز دریافت میکنید. 

یعنی به صورت دائمی و الی الابد شما به طور ماهانه آموزش های جانبی و تکمیلی جدیدی دریافت میکنید. این آموزش ها شامل تغییرات کوچک تر در الگوریتم های اینستاگرام، ارائه قابلیت های جدید در اینستاگرام، آموزش اپلیکیشن های جدید تولید محتوا، ارائه ترفندهای جانبی و … 

عضویت در کلوپ محتوا به این معناست که شما الی الابد از هر آموزش دیگر و جانبی یی بی نیاز خواهید بود! 

اینستاگرام امروز جز بهترین منابع کسب ثروت محسوب میشود، اما اهمیت داشتن یک وبسایت را هرگز نباید فراموش کنیم! 

داشتن وبسایت از 2 جنبه برای شما بسیار ضروری و مفید است:

1- طبق تجربه داشتن آدرس وبسایت در بخش پروفایل به شما کمک میکند تا اعتماد فالوورهایتان را بیشتر جلب کنید تا مشتری شما شوند (یادتان باشد که شما در نهایت باید فالوورهایتان را تبدیل به مشتری کنید). داشتن وبسات تا 67 درصد فالوورهای شما را بیشتر به مشتری تبدیل میکند.

2- اهمیت داشتن یک منبع درآمد جانبی در کنار پیج اینستاگرام! درآمدزایی مجزا بر روی وبسایت یک فرآیند میان مدت تا بلند مدت است. پس بهتر است از الان به فکر سال های بعد خودتان هم باشید!

آموزش کوچینگ هانوتا با تکیه بر درآمدزایی از اینستاگرام شروع میشود و در انتها با راه اندازی وبسایت خاتمه میابد. یعنی زمانی که چرخه جذب درآمد شما از اینستاگرام شکل گرفت، آن زمان در کنار اینستاگرامتان سایتتان هم راه اندازی و مدیریت میکنید!

اساتید هانوتا به زبان بسیار ساده به شما آموزش میدهند بدون هیچگونه دانش فنی وبسایت خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید و هر زمانی نیاز به تغییر داشت به راحتی خودتان انجام دهید. بدینگونه شما هرگز نیازمند یک فرد دیگر برای راه اندازی و بهبود وبسایت خودتان نیستید و نیاز نیست دسترسی های امنیتی وبسایتتان را به کس دیگری بدهید! 

خاطرتان باشد که این بخش از آموزش های هانوتا یکی از نقاط قوت آموزش هاست، به نحوی که شما برای آموزش دیدن برای راه اندازی وبسایت نیاز ندارید که به طور مجدد و مجزا هزینه ای انجام دهید. 

بله!

بعد از اینکه شما اینستاگرام را یاد گرفتید و شروع به فعالیت حرفه ای روی پیج خودتان نمودید و شروع به جذب فالوور کردید وارد بخش آموزش پیشرفته اینستاگرام میشوید.

یکی از موضوعاتی که در آموزش پیشرفته اینستاگرام به طور کامل آموزش میبینید نحوه تبلیغ دادن است. شما در این بخش با انواع تبلیغات، انواع پیج های بلاگری، تعرفه ها و … به طور کامل آشنا میشوید.

این بخش از آموزش های هانوتا یک مزیت منحصر به فرد محسوب میشود چرا که در هیچ جای کل ایران شما در مورد تبلیغات در اینستاگرام به این سطح آموزش نمیبینید. 

تبلیغات در اینستاگرام بسیار کمک میکند که پیج شما رشد کند و سرعت درآمدزایی شما بالاتر برود، اما نباید این نکته را فراموش کنید که اگر آموزش نبینید تبلیغ دادن نه تنها باعث رشد شما نمیشود که دقیقاً برعکس باعث شکست شما میشود! چرا؟!

1- چون تعرفه های عجیب و غریب و بیخود بالایی از شما طلب میشود و شما از همه جا بی خبر هزینه های بالایی بدون هیچ بازدهی پرداخت میکنید!

2- برای شما فالوور فیک یا ماشینی میزنند!

3- بعد از واریز پول شما را بلاک میکنند 

4- و …

اما اگر تبلیغات را به صورت حرفه ای آموزش ببینید داستان خیلی متفاوت است و میتواند به عنوان سکوی پرتاب شما عمل کند و سرعت رسیدن شما به آرزوهایتان را به شدت افزایش دهد!

شما این بخش از آموزش ها را هم در دوره آموزش کوچینگ به طور کامل آموزش میبینید!

اولاً که دوره بسیار کامل، جامع و به زبان ساده برای شما آماده شده است و اگر در حین برگزاری دوره کاملاً صبور باشید، احتمالاً پاسخ تمام سوالات خودتان را دریافت خواهید کرد. 

دوما واحد روابط عمومی ما همواره پاسخگوی مشکلات عمومی و کلی شما در تماشای دوره آموزشی خواهد بود. 

و سوماً شما در حین تماشای دوره و در بخش های مختلف لینک ارتباط با استاد دریافت میکنید، به این ترتیب سوالات خودتان را مستقیماً از اساتید دوره میپرسید، پاسخ سوال شما به صورت آموزش تصویری به انتهای کارتابل آموزش شما اضافه خواهد شد، از این فوق العاده تر در هیچ کجای دنیا پیدا نخواهید کرد که خود اساتید برای پاسخگویی به شما فعالیت کنند، ولی ما با توجه به اهمیت پاسخ علمی به سوالات و اشکالات شما از خود اساتید به صورتی که ذکر شد استفاده میکنیم. فقط باید دقت بفرمایید که با توجه به اینکه سوالات شما را خود مدرسین پاسخ میدهند، فرآیند پاسخگویی در این بخش ممکن است کمی زمانبر باشد، اما پاسخی که دریافت خواهید کرد پاسخی با کیفیت بالا و توسط خود اساتید است و در انتهای کارتابل آموزشی تان قرار خواهد گرفت!

فقط باید دقت کنید که شما پس از اتمام چالش رشد پیج میتوانید سوالات خود را مطرح کنید چرا که طبق تجربه ما اکثر سوالاتی که در جلسات ابتدایی برای شما پیش میاید در جلسات بعدی پاسخش را خواهید فهمید، برای همین توصیه میکنیم در حین آموزش کاملاً صبور باشید و قدم به قدم با ما جلو بیاید تا لذت پولدار شدن در اینستاگرام را در عمل و به صورت کاملاً واقعی بچشید! 😊❤️

پاسخ کلی این سوال “خیر” است. یعنی شما برای موفق شدن در اینستاگرام لزوماً نیازی ندارید که خودتان در مقابل دوربین ظاهر شوید. اما به طور کلی اگر خودتان بتوانید اینکار را انجام دهید طبیعتاً اعتماد بیشتری از سمت فالوورها جلب خواهد شد و محبوبیت بیشتری برای برند خودتان ایجاد میشود.

بسیاری از افراد هستند که از جلوی دوربین رفتن هراس دارند و اعتماد بنفس لازم برای انجام این کار را ندارند، اگر شما جز این افراد هستید، اصلاً و ابداً نگران نباشید چرا که در دوره آموزشی کوچینگ ما جلسات آموزشی و تمارینی داریم که ترس شما بریزد. 

اما اگر به طور کلی بنابر دلایل دیگری نمیتوانید جلوی دوربین ظاهر شوید، هیچ ایرادی ندارد و مانعی برای موفقیت شما نخواهد بود!

برخی از دانشجویان مانند شما که در حوزه فروش کالا و یا ارائه خدمات مشغول فعالیت هستند همواره درگیر سوالاتی از این دست میباشند.

یا سوالاتی مشابه این: “از کی باید تبلیغ بدم؟” یا هر مورد مشابه دیگری

اولاً که این موضوع را در نظر داشته باشید که این مطالب به طور کامل در آموزش ها به شما یاد داده میشود، به نحوی که پاسخ تمام سوالاتتان را دریافت خواهید کرد، ثانیاً شما برای رسیدن به درآمدهای بالا لزوماً نیاز به تبلیغات ندارید، بلکه برای افزایش سرعت درآمدزایی تان باید از تبلیغات استفاده کنید.

اینکه چه زمانی باید تبلیغات انجام دهید هم پاسخ صریحی دارد: زمانی که یاد گرفتید در اینستاگرام چگونه فعالیت کنید و توانستید از هر پستی که میذارید تعداد زیادی فالوور جذب کنید، آن زمان باید برای تبلیغات اقدام کنید که بتوانید سرعت درآمدزایی تان را افزایش دهید.

بله، قطعاً!

شما همه چیز برای ساختن یک درآمد میلیاردی و یک پیج بزرگ و پردرآمد اینستاگرامی را در کنار ما یاد میگیرید!

اگر مشغول مطالعه این صفحه هستید به شما اطمینان میدهیم که این بهترین فرصت زندگی شماست و همزمان به شما یقین میدهیم که از تصمیم برای ثبت نام پشیمان نخواهید شد!

لینک های مفید برای شما (برای مشاهده هر مورد لطفاً روی آن کلیک نمایید) 👇🏻👇🏻

نظر دانشجویان هانوتا راجع به دوره آموزشی کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام (کوچینگ) هانوتا چیست؟! (ویدیو زیر را ببینید) 👇🏻👇🏻

❤️هانوتا، حامی موفقیت شما❤️

preloader