logo-png.png

دوره تخصصی آموزشی کسب درآمد میلیونی از اینترنت (کوچینگ) در دو پکیج متفاوت ارائه میگردد که در تصویر زیر میتوانید توضیحات را مشاهده بفرمایید 👇🏻👇🏻

🛑🛑اگر هنوز برای ثبت نام تردید دارید، لطفاً سوالات و پاسخ های زیر را حتما مطالعه کنید! 👇🏻👇🏻

شما فقط تا پایان جشنواره یعنی انتهای امروز میتوانید از تخفیف جشنواره استفاده کنید. همچنین اگر ظرفیت دوره آموزشی نیز تکمیل شود هم دیگر نمیتوانید در جشنواره ثبت نام کنید و میبایست تا برگزاری دوره بعدی صبر کنید و با مبلغ اصلی ثبت نام نمایید.

شما میبایست کل مبلغ (برای پکیج ویژه معادل 5 میلیون و 980 هزار تومان و برای پکیج اقتصادی معادل 2 میلیون و 980 هزار تومان) یا بخشی از آن را به شماره حساب اعلامی واریز نمایید و سپس رسید واریز خود را برای کارشناسان واحد ثبت نام هانوتا در واتس اپ ارسال نمایید. مابقی امور به صورت خورکار برای شما انجام خواهد شد.

شماره واتس اپ واحد ثبت نام هانوتا 09053599464 است که شما باید ابتدا آن را در تلفن همراه خود ذخیره نمایید و سپس از طریق واتس اپ به آن پیام بدهید و عکس رسید واریزی خود را برای واحد ثبت نام ارسال نمایید.

دانشجوی عزیز، اگر شما کماکان سوالی دارید که نتوانستید تاکنون پاسخش را دریافت نمایید میتوانید قبل از واریز وجه به همان شماره واتس اپ واحد ثبت نام پیام بدهید و سوالات خود را از کارشناسان واحد ثبت نام بپرسید و سپس ثبت نام یا رزرو خود را تکمیل کنید.

پاسخ این سوال بستگی مستقیم به توان مالی شما دارد. اگر با ثبت نام در پکیج ویژه مشکلی ندارید پیشنهاد ما به شما این پکیج است، اما اگر گمان میکنید هزینه این پکیج برای شما بالاست ما پکیج اقتصادی را به شما توصیه میکنیم. دقت بفرمایید که کلیاتی آموزشی شما در هر دو پکیج مشابه هم است، پس شما حتی با ثبت نام در پکیج اقتصادی همان مطالب را آموزش میبینید اما فشرده تر و خلاصه تر. در پکیج ویژه جلسات با جزییات بیشتر و مفصل تری تدریس شده اند که باعث میشوند شما مطالب را راحت تر فرا بگیرید. لازم به ذکر است پکیج اقتصادی کلیه قابلیت های یک آموزش کامل را دارد، اما پکیج ویژه قابلیت هایی فراتر از یک آموزش کامل را به شما ارائه میکند.

پشتیبانی از قابلیت های مازادی است که فقط بر روی پکیج ویژه فعال است، به این صورت که نام شما پس از تکمیل ثبت نام خود به طور خودکار در واحد مشاورین هانوتا ثبت میگردد و شما به صورت مادام العمر با تماس با شرکت به طور خودکار به مشاورین هانوتا متصل میشوید و میتوانید مشاوره تلفنی نیز دریافت نمایید. به عنوان مثال یکی از مطالب تدریس شده برای شما مفهوم نبوده و خوب درکش نکردید، میتوانید بلافاصله تماس بگیرید و سوالات خود را از مشاورین ما بپرسید. شما حتی میتوانید مشکلات آتی خود را از این طریق پیگیری نمایید. تصور کنید چند ماه بعد به مشکلی برمیخورید و نمیدانید باید چکار کنید، بلافاصله میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و خدمات تلفنی دریافت نمایید.

به این صورت شما همواره از حمایت یک مشاور متخصص در کنار خودتان بهره مند خواهید بود، که قطعاً برای یادگیری و اعتماد بنفس شما نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد.

اگر شما قصد دارید در پکیج اقتصادی ثبت نام کنید این بدین معنا نیست که شما نمیتوانید هیچ پشتیبانی یی از گروه آموزشی هانوتا دریافت نمایید. اما پشتیبانی شما بسیار محدود است و صرفاً راجع به ایرادات و اشکالات احتمالی حین برگزاری دوره آموزشی است. در واقع شما نمیتوانید از خدمات مشاوره ای هانوتا استفاده نمایید و سوالات تخصصی خود را مطرح نمایید، این در حالیست که اگر در پکیج ویژه ثبت نام کنید شما میتوانید به صورت مادام العمر خدمات مشاوره ای تلفنی دریافت نمایید و سوالات و اشکالات خود را در حین آموزش یا پس از آن مطرح نمایید.

این مورد یکی از فوق العاده ترین اپشن های پکیج ویژه است که پکیج اقتصادی آن را ندارد! و معنای آن این است که شما بعد از ثبت نام در پکیج ویژه به صورت مادام العمر و ماهانه آموزش های جدیدی دریافت میکنید. به طور مثال هر زمانی که اینستاگرام اپدیت جدیدی ارائه نماید و یا تیم آموزشی ما برای ارائه آموزشی جدید برنامه ریزی کند شما به صورت کاملاً رایگان آن را دریافت میکنید. به طور معمول ماهانه تعداد جلسات آموزشی جدیدی ارائه میشود که شما از آن به طور رایگان بهره مند میشوید و دیگر لازم نیست هزینه جدیدی پرداخت کنید، و بدین ترتیب با یکبار ثبت نام به طور کامل از آموزش های دیگر بی نیاز خواهید بود، چرا که هر زمانی نیاز به آموزش جدیدی باشد به طور رایگان دریافت میکنید و این در حالیست که اگر در پکیج اقتصادی ثبت نام کنید برای دریافت آموزش های جدید باید مجدد هزینه پرداخت نمایید.

این دوره شامل چند سرفصل کلی است که در طی جلسات آموزشی به شما ارائه خواهد شد:

1- شما در بخش اول آموزش راه اندازی وبسایت به زبان ساده و بدون نیاز به دانش فنی را یاد خواهید گرفت

2- در بخش بعد آموزش جامع بازاریابی دیجیتال و جذب مشتری برای وبسایت خودتان را یاد میگیرید تا بتوانید درآمدزایی خود را از طریق وبسایتتان هم آغاز کنید

3- بخش سوم مربوط به آموزش الگوریتم ها و قواعد رشد و جذب فالوور اینستاگرام است، شما در این بخش به طور کامل اینستاگرام را یاد میگیرید و اینکه چه قواعدی را باید رعایت کنید تا فالوور ارگانیک جذب نمایید.

4- شما در بخش چهارم به طور جامع و کامل یاد میگیرید چجوری تولید محتوا کنید که بتوانید فالوور بیشتری جذب کنید، در این بخش تمام آن چیزی که باید راجع به تولید محتوا یاد بگیرید به شما آموزش داده میشود (شامل اپلیکیشن ها و نرم افزارهای تولید محتوا)

5- در بخش آخر هم درآمدزایی و توسعه درآمد شامل آموزش فروش اینترنتی را به طور جامع و کامل یاد میگیرید

6- و …

به طور کلی دوره آموزشی هانوتا تضمین کامل بودن دارد، یعنی شما کامل ترین دوره آموزشی بازار را تهیه خواهید کرد، پس اصلاً و ابداً نگران نباشید!

هیچ ایرادی نداره، شما میتوانید بخش های آموزشی مربوط به این حوزه را اصلاً تماشا نکنید. اما ما چنین توصیه ای نمیکنیم، شاید برای شما راه اندازی یک وبسایت سخت باشد اما ما پیشنهاد میکنیم حتماً از این بخش شروع کنید! 

اما در کل باید بدانید که آموزش های بخش اینستاگرام هانوتا هم به طور کاملاً حرفه ای و مجزا طراحی شده است پس بنابراین کسانی که نمیخواهند وبسایت داشته باشند هم میتوانند بهره بردار آموزش ها باشند اما مجدداً تأکید میکنیم که ما توصیه نمیکنیم!

به دلایل زیر:

1- یک منبع درآمد مجزا و جذاب برای شما محسوب میشود و میتوانید درآمد زیادی از طریق آن کسب کنید

2- باعث میشود درآمد پیجتان تا 2 برابر افزایش پیدا کند

3- مشتریان شما اعتماد بسیار بیشتری به شما خواهند کرد

4- در میان مدت یک جریان درآمدی پایدار و بزرگ خواهید داشت

5- برای برندسازی شما بسیار مناسب و کاربردی است

طبق تجربه ما افرادی که تمامی سرفصل های آموزشی را میبینند و پیاده سازی میکنند در یک بازه زمانی یک ساله به درآمدی فراتر از 100 میلیون تومان در ماه میرسند. البته این به نوع خدمات یا محصولاتی که ارائه میکنید نیز بستگی دارد، شما میتوانید خیلی بالاتر از این عدد دست پیدا کنید. اما لازمه آن تلاش خودتان در مسیر صحیح نیز میباشد!

بله! تمامی دوره های آموزشی هانوتا تضمین رضایتمندی دارند. چنانچه شما قوانین و مقررات مربوط به برگزاری دوره را رعایت کرده باشید و از دوره آموزشی خود به هر دلیلی ناراضی باشید کل وجه واریزی شما به شما عودت داده خواهد شد.

بعد از طی مراحل اداری لازم و ثبت درخواست توسط شما معمولاً بین 7 تا 12 روز کاری زمان میبرد که وجه پرداختی شما به حسابتان عودت داده شود.

تمام وجه ثبت نامی شما بدون هیچگونه کسوراتی عودت داده خواهد. فقط دقت بفرمایید که وجه ثبت نامی شما صرفاً به خود دانشجو عودت داده میشود و فقط به همان حساب یا شماره کارتی که از طریقش پرداخت انجام شده است عودت داده میشود.

دوره های آموزشی هانوتا توسط “گروه اساتید” تهیه میشود. تمامی اساتید هانوتا از نخبگان دانشگاهی و متخصصین و مشاورین حرفه ای و دانشمند انتخاب میشوند. برخی از اساتید دوره های آموزشی هانوتا عبارتند از:

1- استاد امیر محمدی – کارشناس ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه شریف. متخصص راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی شبکه های اجتماعی و مشاور بیش از 50 پیج بلاگری و فروشگاهی مطرح – مدیرعامل بزرگ ترین آژانس تبلیغات اینستاگرامی ایران

2- استاد مهسا عباسی – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه تهران. محقق الگوریتم های اینستاگرام، مشاور بلاگرهای مطرح، مشاور ارشد حوزه تبلیغات اینستاگرام 

3- استاد محمد ناطقی – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه صنعتی شریف – مشاور متخصص در حوزه کسب درآمد اینترنتی

4- استاد امین جوانشیر – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه صنعتی شریف – مدیرعامل شرکت آدیلار و مشاور حوزه کسب درآمد اینترنتی

5- استاد مهدی آفاق پور – کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی از دانشگاه صنعتی شریف – متخصص بازاریابی دیجیتال و اینستاگرام

و اساتید و متخصصان دیگر…

چند دلیل اصلی که باید به هانوتا اعتماد  کنید:

1- هانوتا بزرگ ترین، معتبرترین و قدیمی ترین گروه آموزشی در حوزه آموزش حوزه بلاگری در ایران است

2- هانوتا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد فعالیت میکند و مستقیماً زیر نظر این نهاد است

3- تمامی اساتید هانوتا نخبگان کشوری هستند و بهترین اساتید را دارد

4- دوره آموزشی هانوتا به طور تضمین شده کامل ترین، علمی ترین، و حرفه ای ترین مجموعه آموزشی است و شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند

5- ما به شما تضمین میدهیم در صورتی که ناراضی بودید وجه پرداختی شما عودت داده میشود، پس عملاً برای شما ریسکی ندارد

6- رضایت و موفقیت شما برای ما مهم تر از خود شماست، عمیقاً بر این اعتقادیم رضایتمندی شما اعتبار ماست!

و …

با اپدیت جدید اینستاگرام که در بهمن ماه سال 1400 ارائه شد، شما میتوانید در بازه کمتر از 3 ماه هم به 100کا فالوور ارگانیک و واقعی برسید. البته این موضوع به خود شما نیز بستگی دارد اما معمولاً بین 3 ماه تا 10 ماه میتوانید به راحتی به این عدد فالوور برسید، البته به شرط اینکه آموزش حرفه ای، استاندارد و علمی دیده باشید. میانگین دانشجویان سابق هانوتا حدود 5 ماه است، بدین معنا که دانشجویان سابق هانوتا به طور میانگین معمولاً حدود 5 ماه طول میکشد تا به 100کا فالوور ارگانیک برسند.

طبق تجربه ما شما با 100کا فالوور ارگانیک و واقعی روزانه به طور میانگین 200 الی 400 مشتری دارید. اگر وبسایتتان هم به صورت حرفه ای راه اندازی کرده باشید این عدد ممکن است بالاتر هم برود. البته این عدد یک میانگین کلی است و بسته به صنعت و صنف و خدمات شما این عدد متغیر است.

قطعاً! آموزش های ما به طور کامل از صفر تا صد به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه میشود، به نحوی که بتوانید از صفر یک پیج جدید و حرفه ای برای خودتان راه اندازی کنید و به موفقیت های بالایی دست پیدا کنید. شما برای شرکت در دوره به هیچ پیش نیاز اطلاعاتی نیاز نخواهید داشت. هرچند اگر فکر میکنید خیلی مبتدی هستید توصیه میکنیم حتماً پکیج ویژه را ثبت نام کنید.

نگران نباشید؛ در مورد این بخش مستقلاً آموزش میبینید. ما جلسات آموزشی ویژه ای برای شما در هر دو پکیج تدارک دیده ایم که شما بتوانید بر ترس خود غلبه کنید؛ مضافاً که حتما یادتان باشد که خیلی های دیگری هم مثل شما بودند و هستند. پس این موضوع نباید مانع رشد و پیشرفت شما شود. همچنین که ما نیز با آموزش های حرفه ای و تمارین عملی کمک شما میکنیم که ترستان کامل از بین برود!

و این نکته کلی را نیز در خاطر داشته باشید که هرچند رفتن جلوی دوربین برای جلب اعتماد مشتری بسیار مفید است ولی شما لزومی به انجام اینکار ندارید

در دوره آموزشی به شما یاد میدهیم که چجوری باید ایده های ناب برای رشد پیج تان پیدا کنید، مضافاً اینکه بخشی از جلسات شما بخصوص در مورد پکیج ویژه مربوط میشود به ایده پروری. پس جایی برای نگرانی شما وجود ندارد!

اول از همه یادتان باشد که هیچ کدام از بلاگرهای مطرح امروز، روزی که شروع کردند فکر نمیکردند جواب بگیرند اما گرفتند! پس دلیلی ندارد که جواب نگیرید، اگر آموزش های خود را کامل دنبال کنید موفقیت شما حتمیست. اگر 1 درصد هم نتوانستید جواب بگیرید میتوانید وجه پرداختی خودتان را پس بگیرید. پس این موضوع هم نباید نگرانتان کند.

میتوایند با داشتن مدرک گذراندن دوره بلاگری در صورت تمایل فعالیت ادمینی هم انجام دهید و از آن طریف هم کسب درآمد کنید.

این بستگی به خود شما دارد، اما به طور کلی جواب “نه” است، یعنی شما نیاز به سرمایه گذاری مجددی ندارید. در واقع انجام سرمایه گذاری مجزا باعث افزایش رشد درآمدی شما میشود، نه اینکه حتماً لزومی بر انجامش داشته باشید

شما باید یا کل مبلغ پکیج را، یا حداقل بخشی از آن را که کارشناس مشاور به شما اعلام کرده است را “پیش از اتمام جایگاه های دوره” به شماره حساب اعلامی واریز نمایید و فیش آن را برای واتس اپ به شماره 09053599464 ارسال نمایید (شماره فوق را سیو نمایید و سپس در واتس اپ به آن پیام دهید). شماره واتس اپ فوق مربوط به واحد ثبت نام است، و از آنجایی که سیسنم ثبت نام هانوتا خودکار است، خود کارشناسان هانوتا مابقی فرآیند را برای شما توضیح میدهند و تکمیل میکنند

از آنجایی که دوره آموزشی هانوتا هر ماه فقط یکبار برگزار میشود، شما از زمان ثبت نام نهایتاً 1 ماه فرصت خواهید داشت که وجه خود را تکمیل نمایید.

با توجه به حجم بالای درخواست های ثبت نام معمولاً نهایتاً 3 تا 7 روز کاری بعد از تکمیل ثبت نام دوره آموزشی شما شروع میشود.

خیر، شما فقط امروز فرصت دارید تا از تخفیف جشنواره استفاده نمایید، پس از اتمام جشنواره باید پکیج ها را با قیمت واقعی تهیه نمایید.

❌❌ اگر هنوز جواب خودتان را نگرفتید میتوایند تا قبل از پایان ظرفیت دوره هرچه سریع تر با کلیک بر روی گزینه زیر سوالات خود را از کارشناسان واحد ثبت نام هانوتا بپرسید👇🏻👇🏻👇🏻

preloader