هانوتا

فهرست

خانه » آموزش شبکه های اجتماعی » تاثیر آموزش در رشد در اینستاگرام
30 خرداد 1401

تاثیر آموزش در رشد در اینستاگرام

اگر شما در ابتدای راه خود برای شروع فعالیت حرفه ای در اینستاگرام هستید. حتما صفحات زیادی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با عنوان آموزش اینستاگرام، راه های جذب فالوور و …. را مشاهده کردید. احتمالا از خود سوال کردید که واقعا نیاز به آموزش دارم؟ اگر بدون شناخت و آموزش کافی شروع کنم چه اتفاقی میوفته؟ یا برعکس اگر آموزش ببینم روند رشدم چجوری میشه؟

قطعاً شما در ابتدای راه به این فکر میکنید که بعد از شروع فعالیت خود خیلی سریع پیشرفت میکنم، فالوور های زیادی در مدت زمان کمی جذب میکنم، در نتیجه خیلی سریع به درآمدی که همه از آن صحبت میکنند در اینستاگرام میرسم.

باید گفت همه این اتفاقات خواهد افتاد ولی در چه مدت زمانی و با چه هزینه ای به آن میرسید؟

تصور کنید فردی قصد فروش محصول یا فعالیت در حوزه بلاگری را دارد، این فرد شروع به پست و استوری گذاشتن میکند. روزانه زمان زیادی از روز خود را صرف ساخت پست، عکسبرداری از محصول، تولید محتوا و … میکند بدون اینکه مطالب تخصصی اینستاگرام و نحوه پست گذاری را بداند. فکر میکنید چقدر طول میکشد به درآمد دلخواه و چند هزارتا فالوور برسد؟

شاید شما که هنوز فعالیت خود را شروع نکردید یا در ابتدای راه هستید بگویید نمیدونم، دیر یا زود به نتیجه میرسه. ولی اگر از کسی که چندین سال است فعالیت حرفه ای،تجربه و دانش کافی در این زمینه دارد سوال کنید میگویید اگر فعالیتی که این فرد دارد اصولی و بر پایه قواعد و الگوریتم اینستاگرام باشد قطعاً به زودی به نتیجه دلخواهش میرسد.

حالا واقعاً این فرد درباره تولید محتوای اصولی، الگوریتم های رشد، الگوریتم های ممانعتی، نحوه و تایم پست گذاری چقدر اطلاعات دارد؟

با توجه به تجربه میتوان گفت این فرد در نهایت به نتیجه خواهد رسید، حتی اگر موارد گفته شده را نداند و هیچوقت رعایت نکند. ولی بعد از مدت زمان زیاد (احتمالاً بیشتر از 3 سال از عمر خود) به نتیجه مطلوب میرسد.

حالا سوال اینجاست فرد مذکور میتواند به مدت 3 سال روزانه از محصولات خود پست تهیه کند؟ یا برای فعالیت بلاگری خود هر روز در این 3 سال تولید محتوا کند؟

طبق تجربه جواب خیر میباشد. چون افراد بعد از مدت زمان کوتاهی که به نتیجه دلخواه خود نرسند دلسرد میشوند و کار خود را رها میکنند، این موضوع درباره فعالیت در اینستاگرام نیست و شما میتوانید در جنبه های دیگر زندگی این موضوع را مشاهده کنید.

فرد دیگری را تصور کنید که برای شروع فعالیت خود میداند که باید آموزش ببیند و چیزهایی وجود دارند که نمیداند پس شروع به گشتن در فضای مجازی میکند و هر مطلبی که از نظر خود مهم هست را در پیج خود عملی میکند.

گروه آموزشی هانوتا دانشجویان زیادی داشته که قبل از ثبت نام ورود به دوره دقیقا این کار را انجام میدادند و بعد از مدتی پیج آنها از دسترس خارج شد، شدوبن (shadowbann) شدند و در نهایت اینستاگرام از فعالیت آنها جلوگیری کرده بود. دلیل هم واضح است: افراد زیادی تجربه فعالیت حرفه ای در اینستاگرام و شناخت 0 تا 100 اینستاگرام را ندارند و این افراد مجبور به ساختن پیج جدید و شروع فعالیت خود از صفر شدند.

شما برای اینکه به نتیجه دلخواه برسید بدون اینکه وقت و سرمایه خود را هدر دهید نیازمند اساتیدی با دانش و علم کافی در حوزه نرم افزار، مدیریت و اینستاگرام میباشید که مطالب را به شما آموزش دهند و در این راه شما را همراهی نمایند تا شما با خیال راحت با صرف کمترین زمان و هزینه به نتیجه برسید.

hanota

اشتراک در
اطلاع از
guest
نام دوره
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
preloader