گروه آموزشی هانوتا

logo png

شاید بزرگ ترین مزیت دوره های آموزشی هانوتا از دید دانشجویانش و البته یکی از اصلی ترین وجوه تمایز هانوتا نسبت به سایرین، وجود قرارداد رسمی در قالب ضمانت نامه برای رضایتمندی شما از آموزش هاست!! مطابق این قرارداد چنانچه شما پس از اتمام دوره تحت هر شرایطی از آموزش های ارائه شده ناراضی باشید میتوانید کل وجه پرداختی خودتان را به طور کامل دریافت نمایید.

تصویر زیر نمونه ای از متن قرارداد است. پس از تکمیل ثبت نامتان واحد قرارداهای هانوتا، یک نسخه مشابه قرارداد زیر و با مشخصات شما آماده میکند و پس از مهر و امضا توسط واحد روابط عمومی قرارداد برایتان ارسال میشود 👇🏻👇🏻👇🏻

✅ داشتن این قرارداد یعنی یا نتیجه میگیری و کلی پول درمیاری و یا اینکه کل وجه پرداختیت عودت داده میشه، یعنی عملاً هیچ ریسکی برات نداره!

دیگه چه بهونه ای داری که شروع نکنی؟! با یه آموزش حرفه ای استارت بزن، پاشو رویاهات رو واقعی کن!! فکر کن سال دیگه این موقع به همه آرزوهات رسیده باشی!!😍

توجه داشته باشید که هانوتا تنها مجموعه آموزشی است که قرارداد رسمی تضمین به دانشجویانش ارائه میکند، چرا که رضایتمندی شما برای ما در بالاترین اولویت قرار دارد! با در دست داشتن این قرارداد شما عملاً میتوانید بدون کوچک ترین "نگرانی" و با خیال راحت در آموزش ها ثبت نام نمایی.

preloader