گروه آموزشی هانوتا

logo png

تبریک!

شما یک نفر جدید دیگر به ما معرفی کردید، هم اکنون 2 جلسه آموزشی به صورت رایگان از ما دریافت خواهید کرد، هم اکنون شما صاحب 2 جلسه آموزشی رایگان با عناوین زیر هستید:

موضوع جلسه اول “روش های درآمدزایی از اینستاگرام” است. در این جلسه آموزشی که شما با معرفی یک نفر به طور رایگان دریافت خواهید کرد، شما یاد میگیرید که به طور کلی چه روش هایی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. بدین ترتیب میتوانید مسیر درست و متناسب با خودتان را برای کسب درآمد انتخاب کنید.

شما با معرفی نفر دوم به ما این جلسه آموزشی را نیز به طور رایگان دریافت خواهید کرد. موضوع این جلسه “میزان درآمد از اینستاگرام” است، در این جلسه به طور دقیق به شما آموزش داده خواهد شد که در صورتی که شما آموزش حرفه ای ببینید و فعالیت جدی خود را در فضای اینستاگرام آغاز کنید در طی 12 ماه آینده به چه مبلغی درآمد خواهید رسید. در این جلسه درآمد تمام حوزه های فعالیت در اینستاگرام شامل پیج های فروشگاهی، بلاگرها و پیج های خدماتی به تفکیک و کاملاً روان و ساده به شما آموزش داده خواهد شد.

شما هنوز موفق به دریافت رایگان جلسه سوم با عنوان “چقدر طول میکشد به 100k فالوور برسم” نشده اید. برای دریافت رایگان این جلسه میتوانید نفر سومی که فکر میکنید قصد درآمد از اینستاگرام را دارد از طریق فرم زیر به ما معرفی کنید. در این جلسه آموزشی شما به طور کامل آموزش میبینید که چه موانعی سر راه رشد و پیشرفت پیج شما در اینستاگرام وجود دارد و در صورتی که آموزش حرفه ای ببینید چه میزان زمان میبرد که بتوانید پیج خودتان را به 100K فالوور برسانید. طبیعتاً این سوال بسیاری از افرادیست که قصد دارند فعالیت حرفه ای خود را در اینستاگرام آغاز کنند و قطعاً سوال شما نیز میباشد. پیشنهاد میکنیم محتوای آموزشی این جلسه جذاب را از دست ندهید و با معرفی یک نفر دیگر به طور رایگان صاحب این جلسه آموزشی نیز بشوید.

👇🏻 توجه توجه 👇🏻

تمامی اشخاصی که از سمت شما معرفی میشوند باید اشخاص واقعی باشند که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستند، در غیر این صورت شما نمیتوانید جلساتن رایگان خود را دریافت نمایید. همچنین خاطر نشان میکنیم که جلسات رایگان دریافتی توسط شما در هنگام تماس مشاورین هانوتا برای انجام مشاوره رایگان "کسب درآمد از اینستاگرام" برای شما ارسال خواهند شد

برای دریافت رایگان جلسه سوم با موضوع "چقدر طول میکشد به 100k فالوور برسم؟!" کافیست مشخصات یکی دیگر از دوستان یا اطرافیانتان که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام است را در فرم زیر وارد نمایید 👇🏻👇🏻​

preloader