گروه آموزشی هانوتا

logo png

تبریک!

تاکنون شما موفق به دریافت 4 جلسه آموزشی به صورت رایگان شده اید. برای دریافت رایگان آخرین جلسه آموزشی میتوانید از طریق فرم انتهای صفحه پنجمین نفر از دوستان یا اطرافیانتان که تمایل دارند در اینستاگرام فعالیت کنند را نیز به ما معرفی کنید

موضوع جلسه اول “روش های درآمدزایی از اینستاگرام” است. در این جلسه آموزشی که شما با معرفی یک نفر به طور رایگان دریافت خواهید کرد، شما یاد میگیرید که به طور کلی چه روش هایی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. بدین ترتیب میتوانید مسیر درست و متناسب با خودتان را برای کسب درآمد انتخاب کنید.

شما با معرفی نفر دوم به ما این جلسه آموزشی را نیز به طور رایگان دریافت خواهید کرد. موضوع این جلسه “میزان درآمد از اینستاگرام” است، در این جلسه به طور دقیق به شما آموزش داده خواهد شد که در صورتی که شما آموزش حرفه ای ببینید و فعالیت جدی خود را در فضای اینستاگرام آغاز کنید در طی 12 ماه آینده به چه مبلغی درآمد خواهید رسید. در این جلسه درآمد تمام حوزه های فعالیت در اینستاگرام شامل پیج های فروشگاهی، بلاگرها و پیج های خدماتی به تفکیک و کاملاً روان و ساده به شما آموزش داده خواهد شد.

در این جلسه آموزشی شما به طور کامل آموزش میبینید که چه موانعی سر راه رشد و پیشرفت پیج شما در اینستاگرام وجود دارد و در صورتی که آموزش حرفه ای ببینید چه میزان زمان میبرد که بتوانید پیج خودتان را به 100K فالوور برسانید. طبیعتاً این سوال بسیاری از افرادیست که قصد دارند فعالیت حرفه ای خود را در اینستاگرام آغاز کنند و قطعاً سوال شما نیز میباشد. شما هم اکنون این جلسه آموزشی را نیز به صورت رایگان دریافت کرده اید، تمام جلساتی که شما به صورت رایگان دریافت کرده اید در هنگام تماس مشاورین ما برای انجام مشاوره رایگان “کسب درآمد از اینستاگرام” برای شما ارسال خواهد شد.

در این جلسه آموزشی تمامی دغدغه هایی که افراد قبل از شروع فعالیت حرفه ای خود در اینستاگرام دارند به تفکیک بررسی میشود، تمام موانع رشد شما و تمام ریسک هایی که دارید. این جلسه آموزشی به شما کمک میکند که با ساختار اینستاگرام بیشتر آشنا شوید و محدودیت های فعالیت در اینستاگرام را کامل بشناسید.

شما هنوز موفق به دریافت رایگان جلسه چهارم با عنوان “انواع روش های جذب فالوور” نشده اید. برای دریافت رایگان این جلسه میتوانید پنجمین نفری که فکر میکنید قصد درآمد از اینستاگرام را دارد از طریق فرم زیر به ما معرفی کنید. 

این جلسه آموزشی یکی از مهم ترین جلسات آموزشی است که شما باید حتماً آن را تماشا کنید. در این جلسه به شما آموزش داده میشود که به طور کلی چه روش هایی برای جذب فالوور در اینستاگرام وجود دارد. بعد از دیدن این جلسه شما به طور کامل بر انواع روش های جذب فالوور مسلط خواهید شد.

پیشنهاد میکنیم این جلسه آموزشی جذاب و پرمحتوا را از دست ندهید و با معرفی یک نفر دیگه به ما به طور رایگان صاحب این جلسه آموزشی بشوید.

برای دریافت رایگان جلسه پنجم با موضوع "انواع روش های جذب فالوور" کافیست مشخصات یکی دیگر از دوستان یا اطرافیانتان که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام است را در فرم زیر وارد نمایید 👇🏻👇🏻​

preloader