تبریک تبریک برنده 6 میلیون تومان اعتبار شدی

تو با ثبت نام توی دوره نخبگان پولسازی میتونی ظرف کمتر از یک سال به ماهی 100 میلیون تومان درآمد برسی، میخوای بدونی چجوری؟ کافیه ویدیو بالا رو تماشا کنی

همراه گرامی شما موفق به دریافت 6 میلیون تومان اعتبار برای ثبت نام در دوره نخبگان پولسازی شده اید. هزینه اصلی این دوره آموزشی مبلغ 8 میلیون تومان است که شما میتوانید برای ثبت نام از اعتبار هدیه خود استفاده کنید و تنها با پرداخت 2 میلیون تومان ثبت نام خود را تکمیل نمایید

ظرفیت دوره محدود است و پس از اتمام ظرفیت اعتبار شما به صورت خودکار منقضی می شود

پولسازی یک مهارته و تو برای اینکه پولدار بشی کافیه این مهارت رو یاد بگیری. توی دوره پولسازی پلاس تو فرمول پولسازی رو در قالب4 گام عملی یاد میگیری، 4 گامی که میتونه زندگی تو رو عوض کنه. برای توضیح بیشتر میتونی بخش سوالات پر تکرار رو بخونی

قراره به رویاهات برسی کنارت هستیم تا این قدم هارو برداری

9000
دانشجوی موفق که به درآمد بالای 100 میلیون رسیدن

جواب سوالاتت رو اینجا پیدا میکنی

دوره نخبگان پولسازی به صورت آفلاین برگزار میشه،بعد از اینکه شما ثبت نام خود را تکمیل کنید یک پنل اختصاصی در وبسایت رسمی آکادمی به شما داده خواهد شد، تمامی جلسات آموزشی در این پنل قرار دارد. از زمان ثبت نام دوره به صورت مادام العمر دراختیار شماست، و شما میتوانید هر زمانی که تمایل داشته باشید اقدام به تماشا کنید.

دوره نخبگان‌ پولسازی پشتیبانی مادام العمر دارد، شما پس از اتمام آموزش به‌ صورت خودکار وارد کلوپ نخبگان پولسازی‌میشوید. کلوپ نخبگان پولسازی برای حمایت شما در طول فرآیند ثروت سازی تان است. ما تا زمانی که شما به خواسته های مالی تان برسید در کنارشما هستیم و پشتیبانی خصوصی در کنار شماست. بخاطر داشته باشید که موفقیت شما در واقع موفقیت ماست به همین دلیل ما هراقدامی برای پیشرفت و نتیجه گرفتن شما لازم باشد انجام خواهیم‌داد.

میزان رشد درآمد شما کاملا بستگی به کیفیت انجام گام های پولسازی دارد. هرچه تمرکز بیشتری روی پیاده سازی با  کیفیت گام های پولسازی داشته باشید موفقیت بیشتری نصیبتان خواهد شد. اما به طور میانگین دانشجویان نخبگان پولسازی بعد از یک سال از فارغ التحصیلی به درآمد ۱۰۰ میلیون تومان در ماه میرسند. نکته ای که در این بین قطعی است توجه به این است که شما با تکرار روزانه این گام ها جریان پول را به زندگی خودباز میکنید و حتما شاهد رشد خودتان خواهید بود و این رشد محدود به سال اول نمیشود و شما دائما رشد میکنید. نخبگان پولسازی یک سبک جدید زندگی بر اساس موفقیت به شما هدیه میدهد، شما تبدیل به یک انسان جدید و قدرتمند میشوید و‌ توان کنترل سرنوشت خودتان را پیدا میکنید!

بله، از آنجا که‌تمامی دانشجویان نخبگان پولسازی در ۴ سال اخیر به نتایج مطلوب خودشان رسیده اند ما با اطمینان کامل نتیجه شما رو تضمین میکنیم. چنانچه شما یکسال پس از اتمام دوره تمام گام ها را انجام دادید و تحت هر عنوانی نتیجه مطلوب نگرفتید بدون هیچ چون و چرایی تمام وجه ثبت نامی شما بعلاوه ضرر و زیان ظرف ۷۲ ساعت به شما عودت خواهد شد.

نخبگان پولسازی با اختلاف جامع ترین، معتبرترین، علمی ترین و کاربردی ترین دوره پولسازی است که به طرز شگفت انگیزی زندگی شما رو تغییر خواهد داد. شما با ثبت نام در این دوره به هیچ کتاب یا دوره آموزشی دیگری تا ابد نیازمند نخواهید بود. بخاطر داشته باشید استاد محمدی بالاترین مدارک آکادمیک را دارا هستند، ایشان در دانشگاه شریف با رتبه عالی و معدل بالا تحصیلکرده اند، علاوه بر این موضوع ایشان تجربه راه اندازی ۶ شرکت موفق داشته اند. در واقع نخبگان پولسازی حاصل ارتباطات،تحصیلات، تجارت و تحقیقات استاد در طی ۱۶ سال است. پایه دوره نخبگان پولسازی کاملا علمی است و تمام گام ها به نحوی طراحی شده اند که شما نتایج واقعی را از روزهای اولیه ببینید.

فرصت های پولسازی همیشه در اطراف شما بوده، هیچ فرقی هم نمیکنه که شما چه شرایطی دارید. اما نکته اصلی این موضوع هستش که شما فرصت ها را نمیتوانید ببینید، در واقع سیستم فیلتر مغزی شما اجازه دیدن فرصت ها را به شما نمیدهد (این موضوع گام اول پولسازی است). در واقع تاکنون شما بدون اینکه متوجه بشوید در کنترل ضمیر ناخودا گاهتان بوده اید و همواره تحت تاثیر هزاران احساس کاذب از جمله ترس (ترس از شکست، ترس از قضاوت، ترس از نشدن و …، ناامیدی،احساس ناتوانی و خوب نبودن (شما دائمااحساس میکنید از پسش برنمیاید!) و انواع احساسات و افکار باطل دیگر موفق به پولسازی نشدید. این افکار و احساسات زاییده باورهای غلطی است که از بچگی بدون اینکه شما حتی بخواهید درذهن شما کاشته شده است، و تمام زندگی شما را درگیر کرده است. اگر جلسات رایگان را با دقت تماشا کرده باشیدو با خودتان صادق باشید حتما تاکنون متوجه شده اید که شما به راحتی توان تغییرضمیرناخودآگاه را ندارید و این علت اصلی است که‌ هیچ آموزش یا کتابی در حوزه پولسازی یا موفقیت نمیتواند تاثیر بلند مدت در شما بگذارد. نخبگان پولسازی به شما کمک میکند تا بتوانید ذهن خود را مجدد برنامه ریزی کنید. در واقع شما برای پولدار شدن باید توان تشخیص موقعیت های مناسب اطرافتان را پیدا کنید و سپس توان انجام دادن آن ها را داشته باشید. این کاریست که نخبگان پولسازی برای شما انجام میدهد.

نخبگان پولسازی فارغ از جنسیت، سن و سال و شرایطی که الان دارید برای هر فردی مناسب است، نخبگان پولسازی پایه اصلی موفقیت شماست، شما در این دوره با خود حقیقی تان آشنا میشوید، از شر رنج ها، حسرت ها و ترس هایی که سالیان دراز همراه خود داشتید خلاص میشوید و سرنوشت واقعی خودتان را پیدا میکنید. بخاطر داشته باشید که شما تاکنون بر اساس باورها، افکار و صحبتهای اطرافیانتان زندگی کرده اید، این نسخه ای از شما که در حال حاضر در حال    مطالعه این متن است خود واقعی شما نیست! و این سرنوشتی که امروز دارید هم سرنوشت واقعی شما نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که قدرت درونی خودتان را پیدا کنید و ارتباط خودتان را با دنیا اصلاح کنید تا به سادگی معجزات را در زندگی خود مشاهده کنید!

خیر، به هیچ وجه. موفقیت و ثروت جنبه های مختلفی دارد. بسیاری از‌ دانشجویان نخبگان پولسازی کارمند هستند و کارمند هم میمانند. بخاطر داشته باشید که راه انداختن کسب و کار صرفا یک روش برای پولسازی است، اما تنها روش نیست! در واقع شما در نخبگان پولسازی توان این را پیدا میکنید که در هر موقعیتی که هستید چگونه از منابع موجود برای خلق ثروت استفاده کنید. شما میتوانید با یک موقعیت معاملاتی به راحتی بدون صرف زمان در چند روز چند صد میلیون تومان پولسازی کنید! اهمیتی ندارد که الان شاغل هستید یا صاحبکار یا بیکار، نخبگان پولسازی مسیر موفقیت شما را هموار میکند، از هر نقطه ای که هستید به سمت جلو حرکت میکنید.

دوست عزیز پولسازی نیاز به سرمایه اولیه ندارد! این یک باور غلط است که اطرافیان شما در ضمیرناخوداگاه شما کاشته اند. شما هرگز نمیتوانید به اتکای پولتان پولدار شوید، در واقع این شخصیت شماست که وقتی پولساز میشود میتواند پول‌ تولیدکند. سرمایه داشتن تنها کاری که میتواند برای شما انجام دهد افزایش سرعت شماست، اما سرمایه نداشتن به هیچ عنوان مانعی برای شروع شما نیست. افراد بسیاری دراطراف شما وجود دارند که با وجود داشتن سرمایه در حال ورشکستگی هستند، کافیست با نگاهی باز و صادقانه اطرافتان را ببینید. آن مغازه داری که در حال حاضر ضرر میکند یه نمونه ساده از این حقیقت است. بخاطر داشته باشید که تمام افراد ثروتمند واقعی چه در ایران چه در دنیا همیشه با دست خالی شروع کرده اند!  اما برخلاف این موضوع وارثین آن ها با وجود در اختیار داشتن منابع بسیار مالی نتوانسته اند راه آن ها را ادامه دهند و شکست خورده اند. این حقیقتیست که شما به راحتی میتوانید ببینید. پیشنهاد میکنیم اگر شما بر مدار این باور سمی هستید که برای موفقیت نیاز به سرمایه اولیه دارید، سریعا از شر آن خلاص شوید چراکه این باور میتواند تمام سال های باقی مانده عمر شما را به راحتی بسوزاند و دائما شما را در فقر و حسرت نگاه دارد.برای مثال یه خانم خانه دار  بعد گذروندن دوره ی نخبگان پولسازی یه کسب و کار اینترنتی فروش لباس زنانه زدند و سرمایه خرید لباس رو نداشتن و بجای اینکه بیخیال موضوع بشن رفتن با چند تا مزون و تولیدی صحبت کردن و نمونه کارهای اونارو روی وب سایت و پیجشون گذاشتن و به صورت واسطه گری بعد 6 ماه به یه سرمایه 50 میلیونی رسیدن و برای خودشون محصولات رو خریدن و سودشون چندین برابر شد.اینکه تو ذهنتون میگید سرمایه ندارم پس نمیشه کاملاااااا اشتباهه و محدودیتیه که ذهنتون ایجاد میکنه.

 هزینه ای که شما در حال حاضر برای دوره پرداخت میکنید بسیار کمتر از ارزش واقعی آن است. این هزینه معادل خیلی از خرج های کاذب زندگی شماست. اینکه شما تصور میکنید هزینه دوره را ندارید به این دلیل است که ذهن شما این موضوع را به صورت هزینه به شما نشان میدهد. در صورتی که واقعیت این است که این یک سرمایه گذاری پر بازده است، هزینه ای که امروز پرداخت میکنید به راحتی طی چند ماه آینده چند ده برابر یا حتی چند صد برابر میشود. به یاد داشته باشید که شما دارید هزینه ای بسیار کمتر پرداخت میکنید وحتی الامکان نباید این فرصت را از دست بدهید. موقع ثبت نام تصور کنید این یک دوره آموزشی نیست بلکه یک موقعیت سرمایه گذاری به شما پیشنهاد شده که در ازای پرداخت چند میلیون تومان به شما ضمانت میدهد در طی چند ماه به طور کاملا قطعی ۲۰ یا ۳۰ برابر پولی که سرمایه گذاری کردید به شما بازمیگردد، آیا اگر شما در چنین موقعیتی باشید حاضرید به راحتی از آن بگذرید؟! قطعا نه! حتی با قرض کردن پول هم شده این موقعیت را از دست نخواهید داد.در واقع نخبگان پولسازی همین موقعیت سرمایه گذاری است که تضمین هم دارد، حال تصمیم نهایی با شماست که منوال سابق زندگی را ادامه دهید یا به هر قیمتی آن را عوض کنید، آن هم یکبار برای همیشه!

بله، میتوانید در ساعات اداری با شماره ۹۱۰۰۲۲۰۵ با پیش شماره تهران (021) تماس بگیرید. چنانچه موفق به تماس با شماره دفتر مرکزی نشدید و یا برای دریافت مشاوره ثبت نام در تعطیلات نیاز به کمک داشتید میتوانید با شماره موبایل 09053599464 تماس بگیرید و یا پیامک ارسال کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

بله، مهم نیست بیکار باشید یا شاغل، بازنشسته باشید، خانه دار، مغازه دار و یا حتی کارخانه دار! نخبگان پولسازی از هر جایی که هستید شما رو به سمت جلو هدایت میکند و قدم به قدم به موفقیت های بیشتر میرسید.

خیر! ما حتی دانشجویانی داشته ایم که در موقع ثبت نام بیش از صد میلیون درآمد داشته اند. نخبگان پولسازی از هر جایی که باشید شما رو به سمت جلو هل میدهد. و یک داستان ادامه دار است. شما هر چقدر درامد داشته باشید هربار که از گام های پولسازی کمک بگیرید درآمدتان بیشتر میشود. رسیدن به درآمد صد میلیونی در یک سال یک میانگین از وضعیت کلی بیش از ۹۰۰۰ دانشجوی نخبگان پولسازی است.

 از آنجایی که اعتبار شما به صورت سیستمی تعریف شده است و ظرفیت این اعتبار محدود است به طور کلی این امکان وجود ندارد. و سیستم به صورت خودکار بعد از اتمام ظرفیت، اعتبار شما را منقضی میکند. اما در مواردی، استثنا هم وجود دارد که به تشخیص همکاران، ما  تا مدتی کوتاه ظرفیت اعتبار شما را رزرو کرده و برای شما نگه میداریم، میتوانید با همکاران ما در واحد ثبت نام با شماره 09053599464 تماس بگیرید و یا یک پیامک ارسال نمایید و شرایط خود توضیح دهید تا شما را راهنمایی کنند.

خیر، نخبگان پولسازی روزانه تعداد زیادی متقاضی ثبت نام دارد و ظرفیت برگزاری دوره محدود است. فلذا سیستم به صورت خودکار فقط یک مرتبه به شما فرصت بهره مندی از این اعتبار فوق العاده را میدهد تا این فرصت را در اختیار شما بگذاریم که بتوانید با هزینه کمتری زندگی خود را متحول کنید. اما با توجه به محدودیت ظرفیت و هزینه بالای برگزاری دوره پس از اتمام ظرفیت اعتبار شما دیگر نمیتوانید از این اعتبار استفاده کنید. بارها پیش آمده که متفاضیان فرصت اعتبار خود را از دست داده اند و مجبور شده اند هزینه دوره را کامل پرداخت کنند. متاسفانه بنابر محدودیتهایی فوق الذکر اگر شما فرصت خودتان را از دست دهید و ظرفیت استفاده از اعتبار به پایان برسد علی رغم میل باطنی ما نمیتوانیم این ظرفیت را برای شما افزایش دهیم. بنابر این پیشنهاد میکنیم که این فرصت را از دست ندهید و یا پیش از اتمام ظرفیت سیستمی با همکاران ما ارتباط بگیرید.

در بخش زیر همین صفحه میتوانید سرفصل ها و محتوای هر گام را به طور خلاصه مشاهده کنید.

سرفصل های دوره

در این گام شما به طور کامل و علمی با ساختار مغز و ذهن آشنا میشید. متوجه میشید که ذهن شما بر چه مبنایی و چگونه عمل میکند.این گام به درک عمیق تر شما نسبت به فرایند پولسازی کمک میکند و همچنین علت ناکامی های مالی خودتان را کامل درک میکنید. شما برای اینکه وارد چرخه پولساای شوید باید ابتدا به طور کامل و علمی با قدرت ذهن خودتان آشنا شوید تا بتوانید آن را بر مبنای خواسته های خودتان برنامه ریزی کنید. ذهن شما تاکنون با تولید احساساتی نظیر ناامیدی، ترس، خودکم بینی، تعصب، افسردگی، حسرت و… تمام جنبه های زندگی شما را کنترل کرده است. گام اول مقدمه ای برای رهایی از این زندانیست که ذهن برای شما تولید میکند.

تمام موجودیت از جمله خورشید، ماه، زمین، خانه و ماشین شما و به طور کلی تمام انسان ها بخشی از ساختاری است که ما آن را به اسم کائنات میشناسیم. نکته مهم اینست که هم شما هم ثروتی که میخواهید به آن برسید هم بخشی از کائنات هستید! بنابراین تا شما تابه شناخت صحیح و علمی از جهان هستی نرسید و توان هماهنگی با آن را نداشته باشید توان بهره برداری از آن را نیز نخواهید داشت. شما در این گام به طور کاملا علمی به درکی عمیق تر از آن چه که حقیقت جهان است دست پیدا میکنید و این گام مقدمه ای است برای تمام موفقیت های آتی شما.تمام تصوراتی که تاکنون بر مبنای حرف های نامعتبر و خرافه به شما گفته شده است اصلاح خواهد شد ودرکی واقع بینانه از آن چیزی که حقیقتا وجود دارد پیدا خواهید کرد، بدین وسیله شما توان ارتباط موثرتری با دنیا پیدا خواهید کرد که‌درنهایت شاه کلید موفقیت های مالی و غیرمالی شما خواهد بود

سرنوشت معمولا لغتی با بار منفی است، چرا که به طور کلی هر موقع فردی با مصیبی یا ناکامی در زندگی روبرو شده اغلب دیگران درباب دلداری به او گفته اند که «سرنوشتت را بپذیر» به همین علت اکثر انسان ها از جمله من و شما تصور میکنیم سرنوشت چیز بدیست! در صورتی که در گام سوم شما به غلط بودن این باور پی میبرید و عمیقا متوجه میشوید که تاکنون دقیقا به علت اینکه در مقابل سرنوشت خودتان تسلیم نبودید به وضعیت امروزتان رسیدید و نه بالعکس! شما تاکنون همواره در تلاش بوده اید که سرنوشت خودتان را تغییر دهید و یا با دیدن افراد موفق دنبال روی سرنوشت آن ها شده اید و حتی یکبار هم تاکنون تفکر جدی پیرامون این موضوع نکرده اید که شاید سرنوشت شما بهتر از آن چیزی باشد که سال ها برای بدست آوردنش جنگیده اید! در گام شما متوجه میشوید که مسیر منحصر به فردی در زندگی برای شما وجود دارد که مختص شماست و این مسیر مقصدی بسیار عظیم و باشکوه دارد

رنج ها و‌ مصائبی که هر انسان از بدو تولد با آن ها روبرو میشود به طور ناخودآگاه بخشی از هویت فردی او میشود، و تمام ابعاد زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد، شادی و حس خوب را از شما میگیرد. اعتماد بنفس شما را کاهش میدهد و در نهایت باعث خواهد شدشما برخلاف ذات ارزشمندی که دارید خودتان را انسانی حقیر، با سرنوشت بد و ناتوان بدانید. سایه این‌ خودکم بینی منجر به شکستهای مالی و غیرمالی زیادی در زندگی شما شده است و‌ همچنان خواهد شد. در گام چهارم شما با تمام این احساسات کاذب دروجودتان آشنا خواهید شد و از شر آن ها خلاص میشوید، بدون انجام صحیح این گام شما هرگز توان رسیدن به زندگی ایده آل خودتان را ندارید چرا که سایه باورهای غلط تمام تصمیمات شما را احاطه کرده. باورهای مثل اینکه شما شرایط مناسبی برای موفقیت ندارید، یامثلا شما برای موفقیت نیاز به سرمایه یا ارتباطات یا … دارید، و انواع باورهایی که موفقیت شما را به محیط و شرایطتان گره زده است. بعد از این گام شما احساس رهایی تازه ای را تجربه خواهید کرد و عزت نفس تازه ای بدست خواهید اورد که سنگ بنای موفقیت های آینده شما خواهد بود. 

 

درباره استاد محمدی

استاد امیرمحمدی مدرس نخبگان پولسازی و موسس گروه آموزشی هانوتا است. او فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف است و زاده یک خانواده نسبتا فقیر در جنوب تهران است. امیر محمدی در طی ۱۶ سال پیاپی برای رهایی از وضعیت مالی بد و ثروتمند شدن تلاش های زیادی کرد، از شرکت در سمینارها و آموزش های داخلی و خارجی تا پی گرفتن تحصیلات عالی اکادمیک در بهترین دانشگاه کشور. او در بعضی از این تلاش ها نتایج نسبی هم گرفت اما همواره یا میزان تلاشش تناسبی با درآمدش نداشت و یا شکست های سنگینی را متحمل میشد. او همواره همه تلاشش رو میکرد که از مطالبی که یاد گرفته بود استفاده عملی کند اما باز هم‌نتیجه دلخواه درنمیامد. استاد محمدی تصمیم گرفت با میلیاردرهای خودساخته صنعت از نزدیک ملاقات کند و با آن ها کار کرد تا رمز موفقیت آن‌ها را از نزدیک ببیند. در همین حین بود که او متوجه ایراد اصلی شد که‌ باعث میشد خودش و بسیاری از افراد دیگر‌جامعه علی رقم تلاشگری زیاد نتوانند به راحتی ثروتمند شوند. آن ایراد همان مکانیزم اصلی عملکرد ذهن انسان به عنوان تنها قدرت موجود برای پولسازی اش است، چیزی که تو اکنون در قالب بیماری فقر تا حدودی با آن آشنا‌ شدی. این همان سدی است که نمیگذارد تو در عمل از اطلاعاتت استفاده کنی، یا همان سدی که نمیگذارد واقعا باورهایت در عمل تغییر کند. بعدها استاد به مطالعه دقیق تر نسبت به آن پرداخت و تحقیقات خودش را کامل کرد و شروع‌ کرد به بکارگیری این برنامه عملی. او توانست نتایج فوق العاده ای بگیرد، در حدی که در حال حاضر مالک ۶ شرکت و درآمد چند میلیاردی ماهیانه است. از حدود ۳ سال قبل تصمیم گرفت‌که این کلید طلایی را در قالب محتوایی کاربردی به بقیه افراد عرضه کند که دوره نخبگان پولسازی شکل گرفت. در طی این سال ها محتوای دوره بارها تغییراتی کرده است تا به شیوه ای گیرا و ساده به مخاطب القا شود و مجموعا پذیرای بیش از ۹۰۰۰ دانشجو از تمام کشور با شرایط‌ متفاوت بوده که توانسته زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. امیدواریم که تو هم به این جمع بپیوندی و‌ به یکی دیگه از هزاران نمونه موفق دوره نخبگان پولسازی تبدیل شوی

preloader