گروه آموزشی هانوتا

logo png

این یه فرصت فوق العاده برای شروع زندگی رویایی توعه این ویدیو رو کامل ببین
تو این ویدیو کامل راجع به این دوره و مواردی که بهت آموزش داده میشه و چیزی که بهش میرسی توضیح داده شده
برای رزرو و ثبت نام عدد 0 رو به سرشماره 100050003 پیامک کن این پیامک کاملا رایگانه 👇🏻👇🏻

اگر جواب سوالاتت رو هنوز نگرفتی، این موارد رو بخون

تمامی افرادی که میخواهند کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنند و یا یک کار جانبی در کنار شغل اصلی خود داشته باشند.

اتساتید دوره همگی از فارغ التحصیل های دانشگاه های شریف و تهران هستنند و از برترین مبدع های کسب و کارهای اینترنی در ایران.

هر ان چیزی که شما نیاز دارین تا بدونید که بتونین موفق بشین به طور کامل بهتون توسط این دوره اموزش داده میشه و جای هیچ نگرانی نیست چون اموزش ها از صفر تا صد هستش.

بله.گروه اموزشی هانوتا تضمین میکندکه اگر شما با انجام این اموزش ها ظرف مدت زمان یک سال به درامد ماهانه 100 میلیون نرسیدید مبلغی که بابت دوره هزینه کردید رو به طور کامل عودت کند.

اصلا جای نگرانی نیست شما به صورت مادام العمر میتونین از پشتیبانی گروه اموزشی هانوتا کمک بگیرین تا از اموزش های خود بتوانید کسب درامد 100 میلیونی در ماه داشته باشید.

قطعا.به طور میانگین شما در طول روز نیاز هست میانگین 2.5 ساعت برای کسب و کار اینترنتی خود وقت بگذارید.

با توجه به شرایط اقتصادی-بازار کار ایران و در کل شرایط اقتصادی موجود بهترین راه برای اینکه کسب درامد چشمگیر داشته باشین راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتون هست.مخصوصا که این دوره اموزشی شرایط تضمین دارد که اگر شما به نتیجه نرسیدید مبلغی که هزینه کردید به شما بازگردانده میشود پس عملا شما هیچ ریسکی نمیکنید!

جای نگرانی نیست.مشاورین و تیم پشتیبانی هانوتا در کنار شما هست تا با توجه به شرایط شما بهترین و راحت ترین مسیر برای کسب درامد رو برای شما برنامه ریزی کنه.

دوره های اموزشی گروه اموزشی هانوتا همواره در حال برگزاری هست اما شرایط تخفیف 75درصدی!ظرفیت 200 نفر دارد و بعد از اتمام ظرفیت با هزینه اصلی دوره که مبلغ 10 میلیون تومان هست باید ثبت نام کنید.

برای تکیل ثبت نام خود کافیست فرم بالا رو پر کنید و مبلغ مورد نظر رو واریز نمایید بعد از گذشتع نهایت 24ساعت پنل اختصاصی شما در گروه اموزشی هانوتا در اختیار شما هست و در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی هانوتا میتوانید در تماس باشید.

تخفیف این دوره اموزشی جمعا 200 ظرفیت دارد و با به اتمام رسیدن جایگاه های تخفیف به اتمام میرسد.

با عرض تاسف خیر.این تنها فرصت برای استفاده از این شرایط بی نظیر برای شروع کسب و کار خود با کمترین هزینه ممکن هست.

جهت ارائه بهترین اموزش و خدمات به شما دانشجویان عزیز ظرفیت این دوره اموزشی 200 نفر درنظر گرفته شده است.

بین 12 تا 24 ساعت بعد از تکمیل ثبت نام شما پنل اختصاصی شما دراختیارتان خواهد بود و جلسات به صورت ویدیو در پنل شما اپلود خواهد شد  و در کنار اموزش های اساتید تیم خبره پشتیبان های ما هم همواره کنار شما عزیزان هستند.

این ظرفیت فقط تا چند ساعت آینده معتبره
پس همین الان عدد 0 رو به 100050003 پیامک کن و دوره رو رزرو کن

سرفصل های دوره

هانوتا حامی موفقیت مالی شما

preloader