هانوتا

فهرست

خانه » آموزش شبکه های اجتماعی » چقدر احتمال داره در اینستاگرام موفق بشم؟
30 خرداد 1401

چقدر احتمال داره در اینستاگرام موفق بشم؟

توجه: مرجع اصلی یادگیری شما جلسات آموزشی دوره اصلی است که توسط اساتید اصلی گروه آموزشی هانوتا تدریس میشود، این نوشتار برای کمک بیشتر به شما توسط تیم محتوای هانوتا نوشته شده است.

 

اینستاگرام فضایی لیدبیس (lead base) و محتوا محور میباشد. این به این معنی است که شما باتوجه به محتوایی که تولید میکنید میتوانید جذب فالوور داشته باشید. اگر از اینستاگرام برای مدت محدودی هم استفاده کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که هر کاربری که محتوای جذاب تر و جدیدتری به اشتراک گذاشته باشد زودتر دیده میشود.

مبحث نحوه عملکرد الگوریتم های اینستاگرام موضوعی بسیار بزرگ میباشد که نیازمند چندین ساعت آموزش میباشد، اما به زبان ساده میتوان گفت شما به محض تبدیل پیج خود به پیج حرفه ای الگوریتم های اینستاگرام متوجه فعالیت جدی و حرفه ای شما شده و محتوا شما را به دیگر کاربران نمایش میدهند.

بعد از اینکار اینستاگرام شروع به شناسایی محتوای شما، استایل پیج شما، زمینه فعالیت و از همه مهم تر اینکه چه کاربرانی علاقه مند به محتوا و پیج شما هستند میکند. بعد از آن حالا نوبت به آن میرسد که پیج شما را فقط به کاربرانی که به محتوای تولیدی شما علاقه نشان داده اند نشان دهد و دایره این افراد را به مرور زمان گسترده تر کند.

پس تا اینجای کار اینستاگرام پیج های حرفه ای را به از مدت زمان کمی به دیگر کاربران نشان میدهد و الگوریتم ها کار خودشان را انجام داده اند. این کار تا مادامی که شما در اینستاگرام فعالیت مداوم داشته باشید ادامه دارد و پیج شما را بقیه کاربران نیز میبینند.

حالا سوال اینجاست پس چرا شما مدت زمان زیادی در حال فعالیت هستید، هر روز پست تولید میکنید ولی هنوز به نتیجه دلخواه خود نرسیدید ولی از طرفی کاربرانی را میبینید که در مدت زمان کم به نتیجه مطلوب و خوبی دست پیدا کرده اند؟

جواب این سوال را نمیتوان در یک جمله خلاصه کرد. میتوان گفت افرادی در اینستاگرام رشد میکنند که بتواند پرسونای مخاطب خود را شناسایی کنند، تقویم محتوایی داشته باشند، محتوا با کیفیت تولید کنند، بدانند که مخاطبانشان از چه نوع مباحث و محتوایی خوششان می آید، روش تحلیل رفتار مخاطبان را میدانند، بهترین تایم پست گذاری برای پیجشان را میدانند و خیلی از دلایل دیگر که اگر شما از رشد خود در اینستاگرام ناراضی هستید نمیدانید و فقط نتیجه فعالیت و دانش آنها را میبینید.

توجه داشته باشید که چه شما موضوعاتی که پیشتر گفته شد را بدانید و چه ندانید و انجام ندهید الگوریتم های اینستاگرام کار خود (نشان دادن پیج شما به دیگر کاربران) را انجام میدهد. پس چه لزومی دارد که شما با الگوریتم های اینستاگرام و مباحث تخصصی تر آشنا بشید و آنها را آموزش ببینید؟

جواب این سوال ساده است، به این دلیل شما اگر مباحث تخصصی اینستاگرام را آموزش نبینید و فقط شروع به پست گذاشتن و فعالیت بکنید و این فعالیت را به طور مستمر ادامه دهید احتمالا بعد از دو یا سه سال یا حتی بیشتر پیج شما به نتیجه دلخواهتان میرسید (به شرطی که فعالیت روزانه و مستمر داشته باشید)، و خب تجربه نشان داده است که شما بعد از مدت زمانی کوتاه (احتمالا بعد از دو یا سه ماه از شروع فعالیتتان) وقتی نتیجه ای باید برسید دست پیدا نکنید ناامید شده و فعالیت خود را رها میکنید.

شاید شما پذیرفتید که تا سه سال به صورت مستمر فعالیت داشته باشید و به نتیجه برسید، از آنجایی که گروه آموزشی هانوتا آگاه سازی شما را رسالت اجتماعی خود میداند و فقط قصد آگاه سازی شما را دارد باید گفت قبل از اینکار اطلاعات کافی درباره اینستاگرام و حوزه تخصصی خود به دست آورید، آموزشهای لازم درباره الگوریتم های رشد و الگوریتم های ممانعتی (الگوریتم هایی که با فعالیت غیر اصولی از دیده شدن شما خودداری میکنند) را ببینید و بعد شروع به فعالیت کنید.

پس اگر به طور خلاصه بخوام اشاره کنم،شما برای موفق شدن در این راه و مسیر کافیه این موارد را انجام بدید که این موضوعات هرکدام به طور جداگانه سرفصلهای آموزشی ما در دوره های اصلی هانوتاست و هرکدام شامل یک جلسه کامل و جامع است که شما با گذراندن این دوره ،دیگه به هیچ وجه این سوال را از خود نمیپرسید.چون راهکارها و ایده هایی را آموزش میبینی که فقط به فکر فعالیت و موفقیت خود خواهید بود.

1_ از یک ابزار برنامه ریزی استفاده کنید
2_ به طور مدام و مستمر باید فعالیت داشته باشید
3_ لایو اینستاگرام را حتما امتحان کنید.
4_ یک صفحه اینستاگرام منسجم داشته باشید.
5_ از هشتگ استفاده کنید.
6_ باید برای پیشرفت خود هزینه کنید.

لازم به ذکر است گروه آموزشی هانوتا تمام مولفه ها و مباحثی که موجب پیشرفت شما در مدت زمان کوتاه میشود را در دوره های خود آموزش میدهد.

حالا جواب سوال اصلی “چقدر احتمال دارد که در اینستاگرام موفق بشم؟” این است که شما با فعالیت مسمتر بالاخره به نتیجه مطلوب میرسید ولی باید از خودتان بپرسید من چقدر میتوانم برای موفقیت منتظر بمانم؟ سه ماه یا سه سال؟

 

چنانچه این نوشتار نیاز به ویرایش یا بروزرسانی دارد، یا مطلب جدیدی باید به آن اضافه شود میتوانید از بخش نظرات برای ما تغییرات مورد نظر خود را بنویسید تا در اسرع وقت اعمال شود. همچنین اگر موضوعی دیگری وجود دارد که نیاز دارید در مورد آن آموزش ببینید میتوانید در همان بخش نظرات برای ما موضوعات خود را ارسال‌نمایید تا به آموزش های هانوتا اضافه شود

نتایج دانشجویان دوره اصلی گروه آموزشی هانوتا

hanota

اشتراک در
اطلاع از
guest
نام دوره
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
preloader