هانوتا

فهرست

خانه » آموزش شبکه های اجتماعی » حتما باید چهره امو نشون بدم؟
30 خرداد 1401

حتما باید چهره امو نشون بدم؟

توجه: مرجع اصلی یادگیری شما جلسات آموزشی دوره اصلی است که توسط اساتید اصلی گروه آموزشی هانوتا تدریس میشود، این نوشتار برای کمک بیشتر به شما توسط تیم محتوای هانوتا نوشته شده است.

ممکن است برای شما که قصد شروع فعالیت خود را در اینستاگرام دارید سوال باشد که آیا من حتماً باید مانند دیگر کاربران چهره خود را نشان بدم، یا لازم است که خودم جلوی دوربین بیام و ویدیو به اشتراک بذارم؟

گروه آموزشی هانوتا پیشنهاد میکند اینکارا انجام دهید، به این دلیل که :

شما یا پیج فروش محصول یا ارائه خدمات دارید که در این صورت با گذاشتن ویدیو از خودتان اعتماد مخاطبانتان را جلب میکنید و مخاطب مطمئن میشود فرد حقیقی پشت اکانت در حال فعالیت است و با خیال راحتتر از شما خرید میکند، البته باید گفت راه های جلب اعتماد مخاطبان برای خرید محصول یا خدمات شما در فضای مجازی بسیار گسترده و زیاد میباشد، برای مثال داشتن وبسایت برای شما که پیج فروش محصول دارید الزامی میباشد که در دوره های آموزشی هانوتا 0 تا 100 راه اندازی وبسایت و همچنین راه های جلب اعتماد مخاطب به شما گفته میشود.

یا شما فعالیت بلاگری میکنید که در این صورت باید گفت بهتر است برای تولید محتوای جذاب تر و جلب اعتماد پیج هایی که برای تبلیغ به شما مراجعه میکنند و یا برعکس از خود عکس و ویدیو بگذارید.

دغدغه افراد درباره به اشتراک نذاشتن عکس و ویدیو از خود ممکن است متفاوت باشد. یکی از این دغدغه ها که از دانشجوها شنیده میشود این میباشد که “اعتماد به نفس ندارم”، قبل از هر چیز در دوره های آموزشی هانوتا تمارین افزایش اعتماد به نفس و راهکارهای افزایش عزت نفس به شما گفته میشود و از این جهت جای نگرانی برای شما نیست. در کنار این شما بعد از مدتی فعالیت در فضای اینستاگرام و تعامل با مخاطبان، جلوی دوربین رفتن برای شما راحتتر خواهد شد.

 

علاوه بر این موضوعی وجود دارد به اسم ارتباط عاطفی بین مخاطب و شما که پیشتر گفته شد این ارتباط منجر به افزایش اعتماد کاربران به شما میشود.

به هر حال باید گفت با توجه به اینکه اینستاگرام فضایی بر پایه محتوا میباشد، شما اگر بتوانید راه های تولید محتوای اصولی را یاد بگیرید میتوانید در این فضا رشد کنید، چه با گذاشتن عکس و ویدیو از خودتان همراه باشد یا تصمیم بگیرید عکس و ویدیو از خودتان نگذارید. 

 ما در دوره های اصلی آموزش به شما ایده ها و ترفندهای زیادی رو پیشنهاد میدیم متناسب با فعالیت شما هم برای پیجهای فروشگاهی و هم برای افرادی که تمایل دارند بلاگر شوند ولی به خاطر محدودیت چهره از این تصمیم منصرف میشوند،جهت غلبه بر نگرانی در مورد ترس ها و عدم اعتماد به نفس شما و حتی نگرانی از بابت حرف دیگران راهکارهایی به شما ارائه میشود.

اما یکی از راه های تعامل و جلب اعتماد مخاطبان نشان دادن چهره خودتان میباشد، اگر شما مصمم به نشان ندادن چهره خودتان هستید در دوره های آموزشی هانوتا به شما آموزش داده میشود که از چه طریقی در اینستاگرام فعالیت اصولی داشته باشید بدون اینکه چهره خود را در عکس و ویدیو به اشتراک بگذارید.

 

چنانچه این نوشتار نیاز به ویرایش یا بروزرسانی دارد، یا مطلب جدیدی باید به آن اضافه شود میتوانید از بخش نظرات برای ما تغییرات مورد نظر خود را بنویسید تا در اسرع وقت اعمال شود. همچنین اگر موضوعی دیگری وجود دارد که نیاز دارید در مورد آن آموزش ببینید میتوانید در همان بخش نظرات برای ما موضوعات خود را ارسال‌نمایید تا به آموزش های هانوتا اضافه شود

hanota

اشتراک در
اطلاع از
guest
نام دوره
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
preloader