گروه آموزشی هانوتا

logo png

تبریک! اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. پس از بررسی اطلاعات شما توسط کارسناشان ما، کارگاه آموزشی شما حداکثر تا 72 ساعت آینده به طور خودکار آغاز خواهد شد و جلسه اول در از طریق پیامک با سرشماره اختصاصی 100050003برای شما ارسال خواهد شد!

با آرزوی یک درآمد میلیاردی در اینستاگرام برای شما ❤️

هنوز سوالی دارید؟! بخش سوالات متداول را چک کنید 👇🏻👇🏻

این ورکشاپ شامل 24 جلسه آموزشی و حداقل 2 جلسه مشاوره رایگان تلفنی است. 

خیر، به هیچ عنوان، این کارگاه در راستای رسالت اجتماعی گروه آموزشی هانوتا و به جهت آگاه سازی حداکثری شما از فضای کسب درآمد در اینستاگرام طراحی شده است و تمامی خدمات ورکشاپ شامل جلسات مشاوره و جلسات آموزشی کاملاً رایگان است و شما هیچ هزینه ای بابت شرکت در ورکشاپ پرداخت نخواهید کرد.

این ورکشاپ برای هرکسی که قصد دارد از طریق اینستاگرام به کسب درآمد برسد میتواند مفید باشد. حال چه شما فعالیتتان رو شروع کرده اید و چه نکرده اید. محتوای آموزشی ورکشاپ به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک کند که بتوانید شناخت کامل تری نسبت به فضاهای درآمدزایی در اینستاگرام و نحوه کسب درآمد در آن داشته باشید.

این مورد به خود شما بستگی دارد، به طور کلی این ورکشاپ بیشتر برای افزایش آگاهی کلی شما از فضای رشد در اینستاگرام و کسب درآمد در آن طراحی شده، و هدف این است که شما به آگاهی کافی برای شروع فعالیت حرفه ای برسید. شما ابتدا میبایست در ورکشاپ ثبت نام کنید و جلسات آموزشی را مشاهده نمایید تا بتوانید تصمیم بگیرید که به آموزش حرفه ای و تخصصی هم نیاز خواهید داشت یا نه

به طور کلی 3 مسیر برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد، راه اندازی و توسعه پیج فروشگاهی، بلاگری کردن (جذب فالوور از طریق ارائه محتوای غنی)، و دسته آخر هم افرادی هستند که از طریق فروش خدمات خود اقدام به کسب درآمد میکنند، به عنوان مثال فردی که تخصصش ناخنکاری است و در اینستاگرام به دنبال برندسازی و جذب مشتری است، اگر شما تخصصی دارید که قصد دارید از طریق اینستاگرام برای خودتان مشتری جذب کنید و برندسازی انجام دهید شما جز این دسته محسوب میشوید. به عنوان مثال رواشناسی، خدمات برگزاری مجالس، وکیل، انجام خدمات زیبایی و … 

جلسه 1: روش های درآمدزایی از اینستاگرام

جلسه 2: میزان درآمد در اینستاگرام

جلسه 3: چقدر طول میکشه به 100k فالوور برسم؟!

جلسه 4: چه تضمینی هست موفق بشم؟!

جلسه 5: انواع روش های جذب فالوور

جلسه 6: شناخت الگوریتم های اینستاگرام

جلسه 7: الگوریتم های ممانعتی در اینستاگرام

جلسه 8: الگوریتم های شناختی در اینستاگرام

جلسه 9: جذب فالوور ارگانیک

جلسه 10: چجوری با یک پست 10 هزار (10k) تا فالوور بگیرم؟!

جلسه 11: ابزارهای اینستاگرام برای کسب درآمد

جلسه 12: باورهای غلط در مورد کسب درآمد 

جلسه 13: نقش استوری در کسب درآمد

جلسه 14: از کجا شروع کنم؟!

جلسه 15: اگر شکست بخورم چی؟!

 

هانوتا به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین گروه آموزشی در حوزه کسب درآمد از اینستاگرام تیمی متشکل از 53 مشاور خبره و متخصص در خدمت دانشجویان دارد. بعد از تکمیل فرم به شما یک مشاور اختصاصی تعلق میگیرد. مشاور شما در حین ورکشاپ 2 مرتبه با شما تماس خواهد داشت.

به طور کلی وظیفه مشاور شما ارائه راهنمایی صحیح متناسب با نیازمندی ها، دغدغه ها و سوالات شماست. شما میتوانید در حین جلسات مشاور ابهامات و سوالات خود را از مشاورتان بپرسید تا بتوانید تصمیم گیری بهتر و شفاف تری داشته باشید. در کنار این موارد مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید تصمیم گیری بهتر و کامل تری از شروع فعالیت خود در اینستاگرام داشته باشید.

جلسات به صورت آنلاین و بر روی وبسایت رسمی گروه آموزشی هانوتا برگزار میشود. لینک جلسات آموزشی به صورت خودکار و روزانه در قالب پیامک برای شما ارسال میشود، تا بتوانید هر روز یک جلسه آموزشی را با دقت مشاهده بفرمایید.

خیر! این ورکشاپ یک مقدمه بسیار حرفه ای برای افرادیست که قصد جدی برای درآمدزایی از اینستاگرام دارند تا بدین وسیله سطح شناخت کلی شان نسبت به این فضا ارتقا پیدا کند و بتوانند تصمیمات صحیحی اتخاذ کنند. دوره های آموزشی اصلی هانوتا بیش از 200 جلسه آموزشی است که شما میتوانید بعد از سپری کردن ورکشاپ یا حتی قبل از آن در آن ها ثبت نام نمایید.

اصلاً و ابداً!

این تصمیم شماست که بخواهید در ادامه ورکشاپ آموزش تخصصی و حرفه ای ببینید و یا نه. شما در هیچ مقطعی از این کارگاه هیچ اجباری به ثبت نام در دوره های اصلی هانوتا ندارید. شما حتی میتوانید در ورکشاپ هانوتا شرکت کنید و در انتها در آموزش های سایر همکاران هانوتا ثبت نام کنید! 

همانطور که پیش تر گفتیم این ورکشاپ در راستای آگاه سازی حداکثری شما طراحی شده است تا بتوانید شناخت صحیح و درستی نسبت به اینستاگرام پیدا کنید.

به طور کلی گروه آموزشی هانوتا همواره سعی در این داشته است که از اساتید متنوع، نخبه و مجرب استفاده نماید. ما همواره برای طراحی و تدوین آموزش های خود برترین اساتید و مشاورین اینستاگرام را گرد هم آورده ایم. شما در دوره اصلی هانوتا توسط “گروه اساتید” آموزش میبینید، اما جلسات آموزشی ورکشاپ توسط یکی از بهترین و نخبه ترین اساتید هانوتا یعنی استاد “امیر محمدی” طراحی و تدریس شده است.

استاد امیرمحمدی فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در حوزه مدیریت است. ایشان سابقه عضویت 12 ساله در بنیاد ملی نخبگان کشوری دارند. استاد محمدی از سال 1393 فعالیت تخصصی در حوزه شبکه های اجتماعی را آغاز کردند. استاد امیرمحمدی در حال حاضر از شاخص ترین مشاورین پیج های بزرگ و مطرح اینستاگرام است. وی از سال 93 تاکنون به بلاگرهای زیادی آموزش تخصصی داده است. همچنین امیرمحمد مدیرعامل بزرگ ترین آژانس تبلیغات اینستاگرامی ایران است. از بزرگ ترین نقاط قوت وی دانش قوی در حوزه الگوریتم شناسی و همچنین ارتباطات گسترده با مهندسین نرم افزار فعال در اینستاگرام است. بسیاری از همکلاسی های استاد محمدی هم اکنون جز برنامه نویسان اینستاگرام هستند که همین امر باعث شده استاد تدریسی بسیار پربار، علمی و اصولی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد. شما در این ورکشاپِ رایگان تجربه میلیارد تومنی استاد محمدی، به همراه دانش و سواد منحصر بفرد ایشان از تعامل با هزاران پیج بزرگ اینستاگرامی و سالیان تحقیقات ایشان را به زبان ساده در 15 جلسه دریافت میکنید!

preloader