گروه آموزشی هانوتا

logo png

ثبت نام در جشنواره خوشامدگویی

دانشگاه پولسازی با تخفیف (1)

برای تکمیل ثبت نام لطفاً مبلغ پکیج مورد نظر خود را به شماره کارت اعلامی واریز نمایید و رسید واریز را به کارشناس ثبت نام خودتان در واتس اپ ارسال نمایید.

سوالی دارید؟! بخش زیر را مطالعه بفرمایید 👇🏽👇🏽

اگر کماکان سوالی دارید میتوانید با کارشناس ثبت نام خودتان در واتس اپ ارتباط بگیرید. همچنین همکاران ما در واحد امور مشتریان در ساعات اداری و همواره پاسخگوی تماس های شما هستند: 91002205-021

نظر دانشجویان هانوتا راجع به دوره آموزشی دانشگاه پولسازی (کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام) هانوتا چیست؟! (ویدیو زیر را ببینید) 👇🏻👇🏻

اگر شما جز افرادی هستید که به فکر کسب درآمد در فضای اینستاگرام هستید، دوره آموزشی دانشگاه پولسازی هانوتا بهترین گزینه برای شماست. شما در این مجموعه آموزشی صفر تا صد الگوریتم های رشد و جذب فالوور در اینستاگرام را توسط نخبه ترین و مجرب ترین اساتید ایران به طور کامل یاد میگیرید به نحوی که بتوانید پیج خودتان را از صفر راه اندازی کنید و در مدت زمان کوتاهی جذب فالوور بالایی داشته باشید. همچنین در کنار آن میتوانید با آموزش هایی که میبینید همزمان وبسایت خودتان را نیز راه اندازی کنید، با اینکار میتوانید همزمان برند خودتان را قوی تر کنید و منابع درآمدتان را توسعه دهید.

همانگونه که از سرفصل های دوره آموزشی نیز پیداست این دوره ترکیب 5 دوره آموزشی زیر است که در قالب یک دوره به شما ارائه میشود:

1- پکیج آموزش جامع اینستاگرام (شامل الگوریتم ها و قواعد رشد و جذب فالوور)

2- پکیج آموزش جامع راه اندازی و تجاری سازی وبسایت

3- پکیج آموزش جامع تهیه و تولید محتوا شامل آموزش کار با تمامی اپلیکیشن های ادیت و تولید محتوا

4- پکیج آموزشی جامع خلاقیت و ایده یابی

5- پکیج جامع آموزش کسب درآمد اینترنتی (چگونه فالوور را به مشتری تبدیل کنید، چگونه محصولات خود را توسعه دهید، چگونه مشتری را تبدیل به مشتری وفادار کنید، چگونه برندسازی انجام دهید، چگونه تخفیف گذاری کنید و …)

این 5 پکیج آموزشی در قالب سرفصل های مختلفی که در بنر موجود در تصویر هم میبینید به صورت ادغام شده در یک آموزش کاملاً جامع و کاربردی به شما تقدیم شده است.

شما با تهیه این آموزش از هر آموزش دیگری برای رسیدن به هدف اصلی خودتان بی نیاز میشوید، و ما به شما تضمین میدهیم که کامل ترین، کاربردی ترین و علمی ترین آموزشی که برای رسیدن به درآمدهای بالا نیاز دارید اکنون در این پکیج آموزشی در اختیار شماست!

دوره آموزشی دانشگاه پولسازی یا همان کسب درآمد میلیاردی در اینستاگرام، برای رفاه حال متقاضیان در 2 سطح آموزشی در قالب 2 پیکج ارائه شده است. هزینه اصلی پکیج عادی 5.5 میلیون تومان است و هزینه اصلی پکیج ویژه 12 میلیون تومان است. تفاوت قیمت پکیج های آموزشی بخاطر خدمات اضافه تری است که به شما در پکیج ویژه ارائه میگردد. 

البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که شما در حال حاضر در جشنواره تخفیف خوشامدگویی هانوتا قرار دارید و شامل 50 درصد تخفیف بر روی هزینه های اصلی پکیج ها هستید، اگر در مدت زمان تخفیف جشنواره ثبت نام خود را کامل نمایید پکیج عادی برای شما معادل با 2.750.000 تومان خواهد بود و پکیج ویژه معادل با 6 میلیون تومان. خاطر نشان میکنیم که گروه آموزشی هانوتا در راستای سیاست های مشتری مداری به هر متقاضی که برای اولین بار است با هانوتا آشنا شده یک عدد تخفیف 50 درصدی در قالب خوشامدگویی ارائه میکند، مهلت استفاده شما از این تخفیف از زمان فعال شدن نهایتاً 24 ساعت است. و چنانچه از تخفیف خود استفاده نکنید به هیچ عنوان این تخفیف قابل تمدید نخواهد بود.

تخفیف شما از زمان صدور فاکتور (که در واتس اپ برای شما ارسال شده است) به طور خودکار و سیستمی فعال میشود و تا 24 ساعت فعال است. چنانچه شما در این زمان ثبت نام خود را رزرو و یا تکمیل نمایید میتوانید از تخفیف 50 درصدی جشنواره استفاده کنید، در غیر این صورت تخفیف شما به صورت خودکار منقضی میشود.

یعنی اگر پس از پایان مهلت سیستم اقدام به ثبت نام نمایید میبایست با وجه کامل آموزش ها ثبت نام خود را کامل نمایید. 

توجه داشته باشید که این تخفیف به صورت کاملاً سیستمی و خودکار برای شما صادر شده است و به هیچ عنوان توسط هیچ فردی تا ابد قابل تمدید نیست. در واقع برای هر فردی که برای نخستین بار با هانوتا آشنا شده است فقط یکبار این تخفیف به رسم خوشامدگویی صادر میشود و سپس به صورت خودکار منقضی میشود.

پیشنهاد میکنیم در مهلت تخفیف ثبت نام نمایید چرا که بسیاری از دانشجویان عزیز ما که از تخفیف خوشامدگویی خودشان استفاده نکردند بعداً مجبور به ثبت نام با هزینه کامل شدند!

از آنجایی که کل سامانه ثبت نام هانوتا به صورت نرم افزاری و خودکار است متأسفانه ما به هیچ عنوان قادر نیستیم این تخفیف را مجدد برای شما فعال کنیم.  

با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان عزیز (بخصوص متقاضیان ثبت نام در پکیج ویژه) با این مشکل روبرو هستند که نمیتوانند کل وجه پرداختی را در عرض 24 ساعت تأمین نمایند به همین دلیل ما این قابلیت را برای شما لحاظ کرده ایم که با پرداخت بخشی از هزینه در قالب “ودیعه” جایگاه تخفیف خود را رزرو نمایید. اما شما باید ودیعه را در همان زمان 24 ساعته تخفیف پرداخت نمایید تا جایگاه با تخفیف برای شما رزرو شود.

از زمان رزرو نهایی شما نهایتاً 30 روز فرصت دارید تا با پرداخت مابقی مبلغ پکیج ثبت نام خود را تکمیل کنید. همچنین لازم به ذکر است که در صورتی که ودیعه پرداخت شود و تحت هر عنوان از ثبت نام پشیمان شوید با توجه به اینکه شما جایگاه تخفیف یک نفر دیگر را رزرو کرده اید و باعث شده اید که یک فرد دیگر هم نتواند از تخفیف استفاده نمایید ودیعه پرداختی شما سوخت خواهد شد و مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.

همچنین میزان مبلغ ودیعه شما مطابق صحبت اولیه که با کارشناس داشتید در سیستم ثبت شده است. میتوانید این مبلغ را با هماهنگی کارشناس ثبت نام تعیین نمایید.

کارشناسان واحد ثبت نام هانوتا به شما در واتس اپ پیام داده اند. برای تکمیل ثبت نام باید مبلغ پکیج انتخابی خود را به شماره کارت اعلامی از سوی کارشناسان واریز نمایید، سپس رسید واریزی خود را برای کارشناسان واحد ثبت نام در همان واتس اپ ارسال نمایید تا مابقی فرآیند ثبت نام شما را تکمیل نمایند.

این دوره آموزشی صرفاً مناسب افرادیست که کالا (پیج فروشگاهی) و یا خدماتی (بلاگرهای شغلی) برای عرضه دارند. تفاوتی نمیکند که شما چه کالا یا خدماتی برای عرضه داشته باشید، چرا که دوره آموزشی به نحوی طراحی شده است که تمام طیف های کالا و خدمات رو به طور موفق پوشش میدهد.

بنابراین اگر ناخن کار، مژه کار، فعال در خدمات زیبایی، فعال در حوزه برگزاری مجالس، رواشناس، وکیل، پزشک یا هر شغل خدماتی دیگری دارید این دوره بسیار برای شما مناسب است. 

همچنین اگر ارائه کننده اکسسوری، شال و روسری، صنایع دستی، پوشاک (آقایان یا بانوان)، لوازم دیجیتال و یا هر کالای دیگری هم هستید باز این دوره بسیار برای شما مناسب است

تمامی آموزش های هانوتا از جمله آموزش فوق به صورت “تدریس گروهی” ارائه میشود. به این معنا که دوره توسط یک استاد به شما ارائه نخواهد شد. و شما تحت تدریس گروه مدرسین هستید.

نکته اصلی این است که تمام اساتیدی که برای طراحی و تولید این آموزش بی نظیر دعوت شده است نخبه های دانشگاه صنعتی شریف و تهران هستند که سالیان دراز در حوزه اینستاگرام و راه اندازی کسب و کار اینترنتی تجربه عمیقی داشته اند. 

به عنوان مثال یکی از برجسته ترین اساتید دوره استاد امیرمحمدی است، ایشان فارغ التحصیل برجسته دانشگاه صنعتی شریف و از اعضا رده بالا و برجسته بنیاد ملی نخبگان کشوری هستند. امیرمحمدی بیش از 6 سال سابقه مشاوره تخصصی به بیش از 300 پیج بزرگ اینستاگرامی را دارد. همچنین وی مدیرعامل بزرگ ترین آژانس تبلیغات اینستاگرامی ایران است که در کنار تجارب مشاوره ای ارزشمندشان داشتن تجربه چند ده میلیارد تومان تبلیغات در سال های مختلف در اینستاگرام تجربه و دانش منحصر به فردی برای ایشان ایجاد کرده است. 

شایان ذکر است که بسیاری از برنامه نویسان اینستاگرام از دوستان قدیمی هم دانشگاهی استاد (فارغ التحصیلان نخبه نرم افزار شریف که اکنون در اینستاگرام شاغلند) هستند و ارتباط صمیمی استاد با ایشان وجه تمایز دیگر دانش و تجربه ارزشمند استاد است.

البته لازم به ذکر است که سایر اساتید نیز تماماً از نخبگان دانشگاهی و مجرب ترین ها در حوزه اینستاگرام و کسب و کار اینترنتی هستند.

 نکته ای که باید خاطر نشان کنیم اینست که تقریباً بلااستثنا تمامی دانشجویان که آموزش ها را انجام داده اند به نتایج حیرت انگیزی دست پیدا کرده اند. طبق تجربه دانشجویان سابقِ ما موفقیت شما عملاً قطعیست، اما سرعت موفقیت شما بستگی مستقیم به کالا/خدمات شما و استعداد شما در فراگیری و پیاده سازی آموزش ها دارد. 

شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا نتایج برخی دانشجویان هانوتا پس از گذشت 12 ماه از شروع آموزش ها را مشاهده بفرمایید. 

همچنین با کلیک بر روی اینجا میتوانید ببینید تقریباً چه مدت پس از اتمام آموزش ها میتوانید پیجتان را به 100k فالوور ارگانیک و واقعی برسانید.

چند نکته وجود دارد که باید در هنگام تصمیم گیری مدنظر قرار دهید:

1- هانوتا بزرگ ترین و معتبرترین گروه آموزشی ایران در حوزه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام است

2- هانوتا مستقیماً زیر نظر وزارت ارشاد و با مجوز رسمی فعالیت میکند. برای مشاهده تصویر مجوز هانوتا میتوانید اینجا کلیک کنید.

3- تمامی اساتید هانوتا نخبگانِ مجرب دانشگاهی هستند (از آنجایی که موفقیت در اینستاگرام تابعی از دانستن و تسلط بر علم نرم افزار و الگوریتم شناسی است این موضوع ضامن موفقیت شما خواهد بود)

4- شما با یکبار ثبت نام در دوره در پکیج عادی به مدت 6 ماه و در پکیج ویژه به صورت مادام العمر از اپدیت های دوره بهره مند خواهید شد، که این به معنای اینست که شما از هرگونه آموزش دیگری برای کسب درآمد بی نیاز خواهید شد!

5- دوره آموزشی شما (همانگونه که در سرفصل ها میتوانید ببینید) مشتمل بر 5 دوره آموزشی متفاوت است که اگر بخواهید جایی بیرون از هانوتا آموزش ببینید باید هر کدام از این آموزش ها را به صورت جداگانه تهیه کنید اما در هانوتا تمامی آموزش ها به صورت یکجا و متحدالشکل به شما ارائه میشود به گونه ای که شما به ساده ترین اما کاربردی ترین زبان ممکن آموزش ها را درک و پیاده سازی کنید.

6- شما پس از اتمام آموزش ها از خدمات بی نظیر تیم پشتیبانی و مشاوره هانوتا بهره مند خواهید شد و به این صورت مطمئن هستید که تمامی مطالب لازم برای کسب درآمد میلیاردی را کاملاً یاد گرفته اید.

آموزش های شما به صورت آنلاین برگزار میشود. به مدت یک هفته تا ده روز پس از اینکه ثبت نام خود را تکمیل کنید برای شما یک دسترسی اختصاصی بر روی پنل آموزشی هانوتا ایجاد خواهد شد که از طریق آن میتوانید وارد پنلتان بشوید و آموزش ها را مشاهده بفرمایید.

تا ابد 🙂

شما پس از اولین بار ثبت نام تا ابد به محتوای آموزشی پکیج انتخابی خودتان دسترسی خواهید داشت. بدین ترتیب هر زمانی تمایل داشته باشید میتوانید آموزش ها را تماشا کنید.

از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید، هرچند ما توصیه میکنیم که زودتر آموزش های خود را شروع کنید اما آموزش ها همیشه در اختیار شما خواهند بود و محدودیت زمانی نخواهید داشت.

دوره های آموزشی هانوتا بر اساس تغییرات اینستاگرام چند وقت یکبار مجدد طراحی و تدوین میشوند تا بدین وسیله همواره به روزترین آموزش ها در اختیار دانشجویان هانوتا باشد. 

از آنجایی که اینستاگرام دائماً در حال ارائه اپدیت های جدید الگوریتمی است، فلذا به طور معمول دوره های آموزشی هانوتا در طول هر سال حداقل یک الی دو مرتبه به طور کلی بازطراحی و تولید مجدد میشود (کلیه جلسات آموزشی). چرا که با هر اپدیت الگوریتمی اینستاگرام عملاً آموزش قبلی ارزشمندی چندانی نخواهد داشت. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که این ویژگی خاصه و منحصر به فرد هانوتاست. تقریباً هیچ شخص یا شرکتِ مشابه همچنین خدماتی را به دانشجویانشان ارائه نمیکنند.

در صورتی که شما پکیج ویژه را انتخاب نمایید به صورت مادام العمر بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی به اپدیت دوره دسترسی پیدا خواهید کرد، در صورتی که پکیج عادی رو انتخاب نمایید نیز شما به مدت 6 ماه بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی یی به اپدیت دوره دسترسی خواهید داشت.

اینستاگرام امروز جز بهترین منابع کسب ثروت محسوب میشود، اما اهمیت داشتن یک وبسایت را هرگز نباید فراموش کنیم! 

داشتن وبسایت از 2 جنبه برای شما بسیار ضروری و مفید است:

1- طبق تجربه داشتن آدرس وبسایت در بخش پروفایل به شما کمک میکند تا اعتماد فالوورهایتان را بیشتر جلب کنید تا مشتری شما شوند (یادتان باشد که شما در نهایت باید فالوورهایتان را تبدیل به مشتری کنید). داشتن وبسات تا 67 درصد فالوورهای شما را بیشتر به مشتری تبدیل میکند.

2- اهمیت داشتن یک منبع درآمد جانبی در کنار پیج اینستاگرام! درآمدزایی مجزا بر روی وبسایت یک فرآیند میان مدت تا بلند مدت است. پس بهتر است از الان به فکر سال های بعد خودتان هم باشید!

آموزش کوچینگ هانوتا با تکیه بر درآمدزایی از اینستاگرام شروع میشود و در انتها با راه اندازی وبسایت خاتمه میابد. یعنی زمانی که چرخه جذب درآمد شما از اینستاگرام شکل گرفت، آن زمان در کنار اینستاگرامتان سایتتان هم راه اندازی و مدیریت میکنید!

اساتید هانوتا به زبان بسیار ساده به شما آموزش میدهند بدون هیچگونه دانش فنی وبسایت خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید و هر زمانی نیاز به تغییر داشت به راحتی خودتان انجام دهید. بدینگونه شما هرگز نیازمند یک فرد دیگر برای راه اندازی و بهبود وبسایت خودتان نیستید و نیاز نیست دسترسی های امنیتی وبسایتتان را به کس دیگری بدهید! 

خاطرتان باشد که این بخش از آموزش های هانوتا یکی از نقاط قوت آموزش هاست، به نحوی که شما برای آموزش دیدن برای راه اندازی وبسایت نیاز ندارید که به طور مجدد و مجزا هزینه ای انجام دهید. 

بله، در پکیج ویژه و در بخش پیشرفته شما به صورت تخصصی آموزش بخش تبلیغات رو خواهید دید.

بعد از اینکه شما اینستاگرام را یاد گرفتید و شروع به فعالیت حرفه ای روی پیج خودتان نمودید و شروع به جذب فالوور کردید وارد بخش آموزش پیشرفته اینستاگرام میشوید.

یکی از موضوعاتی که در آموزش پیشرفته اینستاگرام به طور کامل آموزش میبینید نحوه تبلیغ دادن است. شما در این بخش با انواع تبلیغات، انواع پیج های بلاگری، تعرفه ها و … به طور کامل آشنا میشوید.

این بخش از آموزش های هانوتا یک مزیت منحصر به فرد محسوب میشود چرا که در هیچ جای کل ایران شما در مورد تبلیغات در اینستاگرام به این سطح آموزش نمیبینید. 

تبلیغات در اینستاگرام بسیار کمک میکند که پیج شما رشد کند و سرعت درآمدزایی شما بالاتر برود، اما نباید این نکته را فراموش کنید که اگر آموزش نبینید تبلیغ دادن نه تنها باعث رشد شما نمیشود که دقیقاً برعکس باعث شکست شما میشود! چرا؟!

1- چون تعرفه های عجیب و غریب و بیخود بالایی از شما طلب میشود و شما از همه جا بی خبر هزینه های بالایی بدون هیچ بازدهی پرداخت میکنید!

2- برای شما فالوور فیک یا ماشینی میزنند!

3- بعد از واریز پول شما را بلاک میکنند 

4- و …

اما اگر تبلیغات را به صورت حرفه ای آموزش ببینید داستان خیلی متفاوت است و میتواند به عنوان سکوی پرتاب شما عمل کند و سرعت رسیدن شما به آرزوهایتان را به شدت افزایش دهد!

شما این بخش از آموزش ها را هم در دوره آموزش کوچینگ به طور کامل آموزش میبینید!

اولاً که دوره بسیار کامل، جامع و به زبان ساده برای شما آماده شده است و اگر در حین برگزاری دوره کاملاً صبور باشید، احتمالاً پاسخ تمام سوالات خودتان را دریافت خواهید کرد. 

دوماً اینکه یکی از مزیت های بسیاری اصیل و بنیادی آموزش های هانوتا وجود تیم پشتیبانی و مشاوره بسیار قدرتمند است که در پکیج عادی 1 ماه پشتیبانی در اختیار شما قرار دارد و در پکیج ویژه 4 ماه. وظیفه اصلی تیم پشتیبانی و مشاوره هانوتا همراهی شما در حین آموزش ها و پس از اتمام آموزش هاست، به نحوی که مطمئن شویم که شما تمام آموزش ها را کاملاً درک کرده اید و در حال پیاده سازی هستید.

فقط باید دقت کنید که شما پس از اتمام آموزش های خود میتوانید سوالات خود را مطرح کنید چرا که طبق تجربه ما اکثر سوالاتی که در جلسات ابتدایی برای شما پیش میاید در جلسات بعدی پاسخش را خواهید فهمید، برای همین توصیه میکنیم در حین آموزش کاملاً صبور باشید و قدم به قدم با ما جلو بیاید تا لذت پولدار شدن در اینستاگرام را در عمل و به صورت کاملاً واقعی بچشید! 😊❤️

پاسخ کلی این سوال “خیر” است. یعنی شما برای موفق شدن در اینستاگرام لزوماً نیازی ندارید که خودتان در مقابل دوربین ظاهر شوید. اما به طور کلی اگر خودتان بتوانید اینکار را انجام دهید طبیعتاً اعتماد بیشتری از سمت فالوورها جلب خواهد شد و محبوبیت بیشتری برای برند خودتان ایجاد میشود.

بسیاری از افراد هستند که از جلوی دوربین رفتن هراس دارند و اعتماد بنفس لازم برای انجام این کار را ندارند، اگر شما جز این افراد هستید، اصلاً و ابداً نگران نباشید چرا که در دوره آموزشی کوچینگ ما جلسات آموزشی و تمارینی داریم که ترس شما بریزد. 

اما اگر به طور کلی بنابر دلایل دیگری نمیتوانید جلوی دوربین ظاهر شوید، هیچ ایرادی ندارد و مانعی برای موفقیت شما نخواهد بود!

برخی از دانشجویان مانند شما که در حوزه فروش کالا و یا ارائه خدمات مشغول فعالیت هستند همواره درگیر سوالاتی از این دست میباشند.

یا سوالاتی مشابه این: “از کی باید تبلیغ بدم؟” یا هر مورد مشابه دیگری

اولاً که این موضوع را در نظر داشته باشید که این مطالب به طور کامل در آموزش ها به شما یاد داده میشود، به نحوی که پاسخ تمام سوالاتتان را دریافت خواهید کرد، ثانیاً شما برای رسیدن به درآمدهای بالا لزوماً نیاز به تبلیغات ندارید، بلکه برای افزایش سرعت درآمدزایی تان باید از تبلیغات استفاده کنید.

اینکه چه زمانی باید تبلیغات انجام دهید هم پاسخ صریحی دارد: زمانی که یاد گرفتید در اینستاگرام چگونه فعالیت کنید و توانستید از هر پستی که میذارید تعداد زیادی فالوور جذب کنید، آن زمان باید برای تبلیغات اقدام کنید که بتوانید سرعت درآمدزایی تان را افزایش دهید.

بله، قطعاً!

شما همه چیز برای ساختن یک درآمد میلیاردی و یک پیج بزرگ و پردرآمد اینستاگرامی را در کنار ما یاد میگیرید!

❤️هانوتا، حامی موفقیت شما❤️

preloader